Duben 2018

Jak být pro milence tak trochu nedostupná

2. dubna 2018 v 12:04 | majinka+net

Ahoj milenky, máme tady jeden z článků na přání, tak doufám, že se bude aspoň trochu líbit.

Každý muž je jiný. Někteří muži mají rádi milé dívky, jiní zase sebevědomé a rázné. Někdy se ženy chovají tajemně a myslí si, že díky tomu budou pro muže přitažlivější, ale muži často nevědí, jak si to mají vyložit. Zejména introvertní typy mužů mají rádi dominantnější a iniciativnější ženy. Pokud se vám tedy líbí spíše stydlivý muž, pravděpodobně byste se daleko s hraním na nedostupnou nedostala. Lepší je ho oslovit a být přátelská a milá.

Pokud ale stojíte o sebevědomého muže, který je na velký zájem žen zvyklý a možná už i alergický, je pravděpodobné, že se vyplatí taktika nedostupné ženy. Pohledného muže to vyvede z míry. Jeho zájem se na vás jistě brzy upne. Pozor ale, abyste to s předstíraným nezájmem nepřehnala. Muž by si to mohl vyložit tak, že o něj skutečně nestojíte a nemá cenu s vámi ztrácet čas.

Hra na nedostupnou se může vyplatit také během nepřímé komunikace. Na zprávu neodpovídejte hned, telefon také není třeba zvednout pokaždé. Muž ocení, když uvidí, že máte také svůj život, své koníčky a zájmy. Tedy alespoň z počátku. Čím déle spolu budete ve vztahu, tím více bude chtít mít pocit, že je pro vás tím nejdůležitějším.

 • Nekontaktujte toho druhého. Nechejte ho, aby přišel on za vámi. Ten, kdo udělá první krok, je vždy ve slabší pozici, než ten, kdo jeho nabídku může buď přijmout, nebo odmítnout.
 • Nevolejte první. Počkejte, až zavolá ten druhý. Muži chtějí vědět, že o ně máte zájem, také si ale chtějí vychutnat dobývání.
 • Nenavrhujte schůzky. Raději pouze naznačujte, nezvěte ho například o víkendu na procházku, ale řekněte: "Moje kamarádka mi zrušila plány na víkend, takže asi nebudu mít co dělat.
 • Choďte se bavit s přáteli. Nestůjte v koutě. Je těžké dělat nedostupného, když vůbec nechodíte ven. Dělejte zábavné věci a užívejte si. Nemyslete jen na to, jak se máte chovat a žijte svůj život!
 • Poznávejte nové lidi. Choďte na společenské události, požádejte přátele, aby vás s někým seznámili. Čím více lidí budete znát, tím zaneprázdněnější můžete být.
 • Klíčem je, aby se ten druhý stále na něco ptal a chtěl o vás zjistit více. Například:
  • Pokud se vás zeptá, co jste dělali o víkendu, řekněte: "Byla jsem venku s několika známými."
  • Pokud se zeptá, co budete dělat v pátek, řekněte: "Ještě nevím."
  • Mluvte klidným flirtujícím tónem a usmívejte se. Neměli byste působit naprosto chladně, takže i když odpovídáte stroze, snažte se být milí.
  • Zvykněte si nikdy neodpovídat na otázky úplně. Hodí se to i na začátku vztahu, abyste dali tomu druhému najevo, že by neměl příliš slídit. Pomůže vám to nastavit si hranice.
   • Pokud jde o něco důležitého, například si ten druhý s vámi chce domluvit plány na večer, dejte mu najevo, že je váš čas drahý a že se podle toho musí řídit. (Samozřejmě akceptujte, že někdy může být spontánní rande romantické a zábavné, ale to není tématem tohoto článku.)

....budu moc ráda, když mi sem napíšete vaše postřehy a zkušenosti a budeme se spolu tak trochu sdílet :) a jak to mám já? Být takto tajemná a dělat se nedostupnou prostě neumím. A když to zkouším, tak mi v hlavě stále něco hlodá, co když ho odradím, co když to bude až příliš? Při hraní si na nedostupnou musí zkrátka milenka umět odhadovat reakce svého milence a svoje kroky volit sakra správně.
Mějte se krásně a těším se na komenty :)
Vaše majinka