Z deníčku slídilky 5.11.2017

6. listopadu 2017 v 0:10 | majinka |  Moje postřehy
Ahoj milenky,
tak je tu další z mých osamělých nocí.... a nemyslet na Božkého se mi nedaří...taky mu stále plánuju zavolat,ale jsem srab a nemám ještě stále dost odvahy nebo něčeho takového.
Ten chlap mi chybí příšerně. Jsem nehorázně nadržená!!!!!!!!!!!!!

Zakázala jsem si jíst čokoládu, takhle po večerech..........

Ještě bych měla jeden dotaz, související s mužskou logikou: nedávno jsem dostala sms od Svalovce, něco v tom smyslu, že mě chce konečně do postele. Hned jsem zatoužila po tom dokonalém těle a odepsala, že já ho chci taky,ať se tedy domluvíme.A co myslíte? Už se neozval! No řekněte, má tohle nějakou logiku? Může mi to někdo vysvětlit? Díky předem za vaše postřehy.

krásnou noc, vaše majinka
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 SábaV SábaV | 6. listopadu 2017 v 12:47 | Reagovat

Ahojky, už jsem si skoro myslela, že sis dala od příspěvků pauzu, to by mě mrzelo, takhle si mám aspoň s kým pokecat. :) Jak dlouho vlastně nejste s Božským v kontaktu? Možná bys mu fakt měla zavolat... ale jooo, mně se to radí :D a sama si nevím rady s ničím.. :-?

Nedávno jsem si četla tvoje starší příspěvky o chlapech a tak mě napadlo, co ten chlap s kočkou, ten by si nedal zase říct? Po pravdě mi z těch tvých pánů připadal takový nejsympatičtější... asi proto, že mám celkově slabost i pro takové ty něžné líbací okamžiky a spontánnost a z tvého popisování mi připadalo, že on takový trochu je a taky mi tam přijde fajn, že má svůj byt, kam si můžete zalíst. Nebo ten už je úplně mimo hru?

Jinak já se viděla se ženáčem! A bylo to vtipné, protože ten den se mi zase ozval bývalej a chtěl mě vidět, takže jsem se musela hodně přemáhat, abych všechno nepřeorganizovala a nejela za ním, ale nakonec jsem mu řekla pravdu, že jdu na jednu akci a tudíž za ním nemůžu. Ale bolelo mě to i tak. :-/

2 jsemmilenka jsemmilenka | Web | 7. listopadu 2017 v 0:22 | Reagovat

[1]: zdravím tě, já jsem za tebe taky ráda, v podstatě nemám nikoho, s kým bych si o tom mohla pokecat :) s Božským nejsme v kontaktu tak asi třičtvrtě roku, tedy děěěěsně dlouho,tedy když nepočítám tu sms co poslal mě místo svojí manželce.
Je pravda, že s tím s kočkou to kromě Božského trvalo nejdýl.A bylo to hezké, ale je tu spousta proti...bydlí strašně daleko, a já nemůžu trávit víc jak hodinu v metru abych k němu dojela. taky je dost nedostižnej, když mu napíšu, ozve se za děsně dlouho, jak se s ním pak mám domluvit že? Kdyby byl trochu flexibilnější, klidně bych si dala říct.
Jééé, to ti teda trochu závidím, že ses s ženáčem viděla. A co? jaké to bylo? co se dělo????? jsem děsně zvědavááááá :-D

3 SábaV SábaV | 7. listopadu 2017 v 9:47 | Reagovat

[2]: Pořád nechápu, že ti ani nic neřekl k té jeho "mylné" zprávě... Jsem na tom jako ty, nechápu chlapské uvažování, fakt ne. :-?
Hmm, škoda, že to máš k němu tak z ruky. Nevýhoda Prahy, řekla bych, všude je to daleko. To já neznám. :D Každopádně problém většiny chlapů je, že jsou líní, takže kdyby hodně chtěl, nějak by si zařídil, aby tě k sobě dopravil, ale oni se na to prostě radši vykašlou, než aby investovali jakoukoli energii navíc. Což mě opět přivádí k tomu, že jsem zase viděla kdesi článek, že ženský rychle ztrácí zájem o sex a chlapům z toho hrabe. NESMYSL! Pánové jsou ti líní, kteří radši sedí u televize nebo pc, než aby se zvedli a začali něco dělat. 8-O  :-?

Se ženáčem jsem se zase cítila chtěná a žádaná a opět jsem propadla tomu jeho dokonalému spokojenému úsměvu, na který mě vždycky utáhnul. Bylo to ze začátku trochu nervózní, už proto, že celé odpoledne tam byl s kamarády a sedět kousek od sebe, vědět, co se bude později dít a nedat na sobě nic znát... no bylo to náročné! Pro něj asi ještě víc, protože se pořád culil jak zamilovanej puberťák. :-D Každopádně jsme se pak zašili v autě a v momentě, kdy jsme byli konečně sami se na mě vrhnul jako by mě chtěl sníst. :-D Po pár polibcích prohlásil, že jsme oba blázni a vrhnul se na mě znovu. Chci říct, že tohle byl můj první sex v autě (dřív jsme se tam jen tak muchlovali, mazlili, ale nic víc) a z jedné strany to stálo za to - vášeň, chtivost a to jiskření, ale pohodlné to nebylo ani náhodou! Mám hromadu modřin na nohách a všechno mě bolí. :-P Je pravda, že si za to můžu sama, nechtěla jsem jít ke mně, protože tam na mě bude dýchat nostalgie, že jsem tam s bývalým žila, ale příště (pokud bude nějaké příště), tak ho k sobě asi vezmu. Chci si užít smyslné milování a ne řešit, že mám křeč v noze. :D Každopádně od toho večera nic, ticho. Já vím, ti chlapi tak fungujou. Užijou si a pak nemají potřebu hovořit, dokud je zase nepřepadne chuť, ale jak by mě zase potěšila nějaká pěkná zpráva na dobrou noc nebo popřání hezkého rána. :-? Stejně nezbývá, než počkat...

4 SábaV SábaV | 9. listopadu 2017 v 12:49 | Reagovat

A teď bych si nejradši sama nafackovala... :-? Po skoro týdnu ticha jsem to už nevydržela a napsala mu sama. A to jsem se zařekla, že to neudělám!! :-( Sakra, chtěla jsem, aby "přilezl" sám a ne abych ještě ukazovala, jak na něho od té noci myslím. :-| Ta slabá vůle je v takových chvílích prostě největší nepřítel.

5 arenapost arenapost | 10. listopadu 2017 v 17:22 | Reagovat

Ahoj holky, já jsem milenkou už skoro čtyři roky, jsem zamilovaná až po uši, ale jen čekám a čekám, kdy se mi ozve a slídím po netu a sbírám informace o jeho manželce. Je to k zešílení. Ale nemám představu být s někým jiným.... :-)

6 jsemmilenka jsemmilenka | Web | 11. listopadu 2017 v 16:36 | Reagovat

[3]: no to jsem si početla, kočko :-D trochu závidím, jelikož vím, jak to může být skvělé a jsem nadržená až běda :) vidíš, sex v autě jsem vlastně zatím nezažila, i když se k tomu mnohokrát schylovalo...tak aspoň vím že pohodlné to tedy rozhodně nebude 8-) jo to je přesné, i mě chybí ty pěkné sms třeba na dobré ráno nebo dobrou noc a vidím, že i tvůj ženáč tě zase nechává solidně vydusit...je mi taky trochu úzko, protože tohle znám až moooooc dobře, vždyť víš....dnes jsem se taky neudržela a napsala Božskému, hajzlíkovi jednomu 8-O , vlastně od toho nic nečekám,ale stejně jsem musela....dnes jsem si zrovna říkala, že jsem takový ten druh občasné milenky, chlap má zrovna chuť, čas, doma se vlastně nic moc neděje, tak co si neužít že? a že jsou mezi tím třeba pauzy víc než rok? komu to vadí že? ???  :-! nicméně jsem moc zvědavá na tvoje pokračování 8-)

7 jsemmilenka jsemmilenka | Web | 11. listopadu 2017 v 16:39 | Reagovat

[5]: no, ahoj, vítej do klubu posedlých žen !! :-D  koukám, že i ty jsi tak trochu slídilka :) to máme hodně společného....tady je místo, kde se můžeš bez obav svěřit se vším co tě trápí...mě jakožto slídilku by zajímalo, kde všude po netu už jsi sbírala informace o jeho manželce? jestli tedy můžeš naznačit...

8 SábaV SábaV | 11. listopadu 2017 v 18:20 | Reagovat

[5]: 4 roky? Waw, tak to tě obdivuju, že to zvládáš tak dlouho, a zároveň lituju, že to tak dlouho trvá... 8-O  Já nevím, že máme tendenci se tak blbě zamilovávat. A nejvtipnější je, jak se všude říká, že milenky jsou ty mrchy, co jdou akorát po penězích, nechají se vydržovat a ničí někomu rodinu jen z rozmaru. A přitom to v 90 % není pravda a zničená je maximálně ta milenka, která jen čeká a čeká "na Godota".

[6]: Hele, já ti teď nevím, jestli mi to za to stálo, teď zas jak nemocná hypnotizuju telefon a pořád přemýšlím, proč se najednou neozývá. (A přitom vím, že já mám v srdci jiného, proto jsem nečekala, že mě to zase tak pohltí.)
Nejhorší je, že prostě nevíš, jestli se doma něco děje nebo si to prostě zase rozmyslel nebo jen fakt nemá čas, nevíš nic. :-? Každopádně, co se toho sexu týče, tak v autě to fakt nedoporučuju, maximálně předehru, jooo ta bývá fajn. :-D

Z tvého vyprávění jsem tak pochopila, že Božský to doma asi nemá úplnou idylku a s manželkou mu to moc neklape, že? "Můj" se mnou o manželství pořádně nemluvil, ale nikdy taky neřekl o své ženě nic ošklivého, jen párkrát pronesl něco jako, že to má taky na hovno, když jsem si postěžovala, že jsem nešťastná. No nevím, asi má výčitky, proto se možná vždycky tak odmlčí, zřejmě chce chvilku sekat dobrotu. Ale jistě to nevím, do hlavy mu nevidím, že jo...

Někdy nevím, jestli jsme ještě vůbec normální, když to tak čtu. :-D Taky jsem mu kolikrát napsala a přitom jsem věděla, že to nikam nepovede a nic se nestane, ale prostě musíš. :-?  :-D Teď se ale hodlám držet, prostě budu mlčet taky. (Uvidím, jak dlouho to budu schopná vydržet. 8-O )

9 SábaV SábaV | 19. prosince 2017 v 10:29 | Reagovat

Asi jsi před Vánocema zaneprázdněná, což chápu...
Jen jsem si chtěla někde postesknout, jak je to letos všechno na hovno! Padá na mě vánoční deprese, plačtivá nálada a vůbec mám pocit, že tohle je prostě nejhorší období v roce, zvlášť když se cítím tak mizerně, a teď se to všechno v té osamělosti ještě násobí... sakra! S chlapama se těžko žije, ale bez nich je to bohužel ještě mnohem horší... :-?  :-(

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama