Duben 2017

Co mají milenky v kabelce?

6. dubna 2017 v 23:50 | majinka |  Moje postřehy
Ahoj milenky,
abych vás pořád nezásobovala těmi ufňukanými články o tom, jak mi Božský chybí, mám tu tentokrát něco jiného....

...co nosíte v kabelce, když jdete na ("postelové") rande se svým milencem? Jsem moc zvědavá, na nějaké zajímavosti!
Já třeba kromě papírových kapesníků,klíčů, mobilu, balzámu na rty a peněženky (i když tu jsem vždycky nosila hlavně k vůli dokladům), nosila/nosím nějaký krém, olejíček a lubrikant,ale nic z toho jsme nepoužívali pravidelně....třeba kondomy nenosím...beru antikoncepci a můžu říct, že svým milencům věřím :)

....a ještě mám jednu takovou vychytávku, která byla u mě docela nezbytná, jelikož mě Božský vždycky líbal jak o život, svým báječně drsným způsobem a mě vždycky pak celkem dost bolely rty, natřela jsem si je po cestě domů peprmintovým balzámem na rty (v kabelce mám dva) a to mi vždycky tak nějak ulevilo...

...těším se na vaše komentáře o tom, co se nachází ve vaší kabelce, případně, na nějaké ty vychytávky:)) ....a co třeba naopak nenosíte?

vaše Majinka

Z deníčku slídilky 6.4.2017

6. dubna 2017 v 23:20 | majinka |  Moje postřehy
Zvládám to! Jooo, pořádně se snažím nemyslet na Božského a na to, jak se mnou tentokrát zametl. Má to ale zmáknutý, hajzlík jeden…. Jsou i chvíle, kdy je mi celkem volnej...je to moc dobře. Slídit jsem nebyla nikde, nějak není čas.Takže slídím jen trochu po internetu. Jak psala moje čtenářka Alex, moje slídění nikomu nepomůže a už vůbec ne mě...ano, to je holá pravda, ale pořád se toho prostě nechci vzdát...asi jsem trochu vztahová masochistka...trápí mě to,ale zároveň to potřebuju. I když jsem slídit nebyla, vím, že jak bude nějaká příhodná chvíle, půjdu a jen tak něco mě nezastaví.

….už jsou to 3 měsíce bez sexu….frustrace roste !!!

díky za vaše ohlasy milenky....moc mi to pomáhá...

vaše Majinka