Březen 2017

Z deníčku slídilky 28.3.2017

28. března 2017 v 16:51 | majinka |  Moje postřehy

Jsem otrávená, naštvaná, ale i smutná, nadržená a i přes všechno, co dělám a jak se snažím rozptýlit, se tak nějak cítím osaměle. Jen s tím vůbec nic nenadělám….snažím se na Božského nemyslet a občas se mi to i daří,ale jednoduché to tedy není vůbec….

Na netu se toho zase tolik neděje….jen Božského manželka je na FB párkrát v týdnu aktivní...a já tak nějak z povzdálí sleduju život jeho rodiny a regulérně se tím užírám,ale musím přiznat, že je v tom i něco, co mě na tom celém baví. Ráda bych se tento týden vydala sídit zase někam ven, když mi to tedy vyjde...vlastně nedovedu přesně popsat, co mě baví na tom, pozorovat Božského manželku...jen jí tak nějak potřebuju zase vidět.


Nejvěrnější manželé se narodili v těchto znameních. Je mezi nimi ten váš, dámy?

17. března 2017 v 23:39 | feminity.cz
Ahoj milenky,
chtěla jsem vám sice dnes napsat něco ze svého deníčku slídilky, ale jsem tak vyčerpaná ze svých mateřských povinností, že už to dnes nezvládnu...tak tady máte aspoň takovou zajímavost na odlehčení :) . Budu ráda,když mi napíšete, v jakém znamení je ten váš ...pan osudový...


Býk

Pokud máte vedle sebe muže v tomto znamení, potěšíme vás. O býkovi je známo, že ve vztahu a v manželství funguje na sto procent. Zakládá si na dlouhých vztazích, věrnosti, loajálnosti a stabilitě. Býk přemýšlí vždy dopředu a případné problémy se snaží řešit rozumnou cestou.

Rak

Raci jsou všeobecně známí svou schopností milovat až za hrob. Domov a rodina jsou pro muže ve znamení Raka prioritou. Pokud se do vás kdysi zamiloval a vzal si vás, jen těžko vás jen tak bezdůvodně opustí, nebo podvede.

Panna

Muž ve znamení Panny je citlivý, kreativní a nesmírně chápavý. Pokud hledáte životního partnera, který vedle vás zůstane v dobrém i zlém, a kromě jiného vás také podpoří, právě jste ho našly.

Váhy

Klid, harmonie, spravedlnost a věrnost. To všechno nabízí a vyžaduje muž ve znamení Váhy. Můžete mu věřit a spolehnout se na to, že se vašeho manželství nevzdá ani v období problémů. Ačkoli se načas stáhne do samoty, vždy přijde s řešením, které vám oběma pomůže.

Z deníčku slídilky 10.3.2017

10. března 2017 v 22:38 | majinka |  Moje postřehy
Jen pár řádků…….protože i když jsem s Božským ještě nemluvila,mám pár informací. Na FB přestalo být pusto a prázdno a k němu na další návštěvu si to přifrčela jeho nevlastní dcera s rodinou ze severních čech. Jelikož je na FB vždycky když je u maminky hezky sdílná, očekávám aspoň pár informací a nebo nějakou tu fotku...i když mě vždycky při prohlížení takových fotek přepadne trochu žárlivost a Božský na těch fotkách většinou není,ale s tím se nic dělat nedá (zatím jsem se dozvěděla, že se tam má báječně....no aby taky nee)…..slídilka ve mně je aspoň trochu spokojená.

Mám úplně šílené choutky a všichni na mě kašlou….asi si budu muset projít svoje další dřívější kontakty...jenže Božskému se zatím nikdo nevyrovnal...ani nepřiblížil…smutné vím. Občas zatoužím Božského nějak potýrat za to co mi dělá...jenže nevím jak…

krásnou páteční noc...

vaše majinka


Božské paradoxy

7. března 2017 v 23:39 | majinka |  Moje postřehy
Milé čtenářky, dlouho jsem se zamýšlela nad tím, co mě na Božském a vůbec na jeho chování zaráží, tak jsem se vám o tom rozhodla něco napsat a budu ráda, za vaše názory. Já u spousty věcí ani nevím,co si mám myslet….Paradox č.1: podle mě celkem klasika,ale taky to sem patří - Božský o své maželce mluví s despektem,ale když mu náhodou zavolá, hned skáče, jak ona píská. Mockrát jsem slyšela, něco v tom smyslu, radši jí vyhovím, jen aby doma neřvala a byl klid. Přitom nepřijde mi jako nějakej podpantoflák (už jen když se na něj podívám, mám naopak pocit, jako by z něj ten testosteron přímo stříkal)….ale kdo ví, jak je to doma….

Paradox č.2: přijde mi, že ten chlap má neskutečnej sexuální apetit, v podstatě vydrží (se mnou) souložit třeba dvě hodiny (s krátkými pauzami), doma co jsem tak vyposlechla, má sex tak jednou za 2-4 měsíce a jak mi řekl, manželce stačí pouze jedna soulož, což je ale pro něj málo (to jsou jeho slova) - a co tedy znamenají tyhle jeho několikaměsíční odmlky? To mu ten sex nechybí? Že by měl ještě jednu milenku, to myslím nemá, to by nestíhal. Podle mě by mu při jeho apetitu sex chybět měl ne? Vím, že hodně pracuje, tak to nahrazuje tou prací? Někde jsem četla, že když chlap přehnaně pracuje, chybí mu vlastně sex. Na Božského by to celkem sedělo,ale co je na to pravdy, to nevím. Co myslíte?

Paradox č.3: tento paradox vlastně říká, že jsem stále ještě nepronikla do celkem záhadného mužského myšlení; když jsme spolu, v podstatě (když vynechám ten zvířecí sex) se chová jak zamilovanej student...chce se vodit za ruku….hladí mě po vlasech...umí mi skládat komplimenty...dívá se mi do očí...a co pak ta naše korespondence… (sms, skype, protože, když on už se rozhodne se mnou komunikovat, tak to stojí za to)- že by mě chtěl mít doma...že mu chybím a stýská se mu….poslal mi asi tak miliardu pusinek přes sms….pořád nějaké emotikony se srdíčky….prý jsme se měli potkat mnohem dřív….má holčičí dušička se tetelí blahem....to je tohle všechno co mi píše a říká falešné?? říká to jen tak, protože ví, že se to holkám líbí?já se přitom snažím být nad věcí a brát to tak nějak s humorem….pokud to vůbec jde….a co se stane pak? Cca za 3 měsíce se mě zase (asi) nabaží a tak jak on to umí nejlíp SE ODMLČÍ….v podstatě mě úplně vymaže.Dělá že neexistuju a má mě prostě v záloze. Bydlím kousek od něj a jsem pro něj lehce k mání….chci proniknout do jeho hlavy a zjistit jaký je důvod těhle odmlk!? Víte to někdo?


Z deníčku slídilky 2.3.2017

3. března 2017 v 14:02 | majinka |  Moje postřehy
Dnes je to už dva měsíce, co jsem naposledy zažila ten božský sex ! Je mi z toho nanic ! Sakra! Jsem naštvaná a zároveň je mi děsně smutno. Božskému ale asi není no, ten bude určitě úplně v pohodě. Slídit se tenhle týden už nedostanu, (výpravu plánuju na týden příští). A na netu se nic převratného neděje,achjo. Když nemůžu mít Božského a náhradníci na mě kašlou (a to si říkám, že by na ně třeba mohlo přijít konečně jaro a aspoň jeden by se mohl ozvat…), tak potřebuju aspoň nějaké informace...a těch je taky pomálu.
Neskutečně moc teskním...ptám se sama sebe, jak dlouho to ještě vydržím,nebo budu ochotná snášet (prozatím stále jsem)...a zažiju ještě někdy ten božský sex?

mějte se milenky co nejlépe, a ať vás vaši milenci nezlobí

vaše majinka