Únor 2017

Z deníčku slídilky 22.2.2017

22. února 2017 v 23:41 | majinka |  Moje postřehy

Byla jsem dnes venku,ale jen za nějakými neodkladnými povinnostmi,které mi nedovolily slídit. Achjo. Cestou jsem jako náhodou,potkala tři auta té samé značky, jako má Božský, jistě, hned se mi vybavily všechny ty dráždivé vzpomínky. Zase jsem měla pocit, že se mi někdo (tam nahoře) vysmívá…..jooo jen si to užij holka, zapletla ses, jsi jím posedlá, tak tady máš takovou trochu bolestnou připomínku….jako by nestačilo, že si to, že jsem momentálně jaksi na suchu, připomínám při každém spolknutí antikoncepční pilulky. Jak jsem už napsala, slídit, jestli je s prací Božského manželky vše při starém jsem nebyla, jelikož nebylo dost času,zato všechny moje myšlenky se celkem intenzivně upínaly k tomu muži, který se mnou tak úspěšně "voře" . Měla jsem taky sto chutí, mu aspoň poslat další z těch sms, které by zůstaly bez odpovědi, ale udržela jsem se. Pořád si opakuju, že mi tenhle chlap za to trápení stejně stojí. Už jednou mi zlomil srdce,ale teď? Je mi smutno a teskno při pomyšlení na něj,ale zároveň ty neuvěřitelně báječné vzpomínky…. Moje posedlost se nijak nezmenšuje….jen to telefonování nechám na příští týden.

Hodně síly těm, které to mají podobně jako já :) zase se ozvu...

....vaše majinka


Z deníčku slídilky 18.2.2017

19. února 2017 v 0:00 | majinka |  Moje postřehy
Cítím se jako děsná zoufalka. Posedlá zoufalka. Ale nenadělám vůbec nic. Tento týden jsem se na žádnou slídící výpravu nevydala,jen jsem brouzdala po netu. Tam jsem nic zvláštního nezjistila.

Moc ráda bych věděla pravý důvod Božského odmlky….je to opravdu ta práce? Manželka, která vysedává doma to být nemůže….nebo se mě už snad nabažil? Snad ne ! No příští týden plánuju mu zavolat, tak když se mi dovolat podaří, zkusím se na to nějak vyptat….hrůza….měla bych na něj tisíc otázek,ale ptát se nemůžu. Jsem nejistá i tím telefonováním, hrozně moc ho chci aspoň na chvíli slyšet,ale bojím se, že mi třeba řekne, ať nevolám...nebo že mu to vadí nebo tak.Achjo, je mi hrozně. No, ale vybrala jsem si to sama, sama jsem do toho znovu zabředla,tak se s tím musím nějak poprat. Jinak to nejde.
Pořád musím myslet na to, jak to s Božským bylo (nebo je) krásné.Musím si to připomínat...abych vydržela.

Pisálek pan L. to ve čtvrtek samozřejmě vzdal, to jsem taky čekala...je to u mě pěknej srab a tyhle hry mě fakt hrát nebaví a svalovec ten asi pořád maká nebo co...takže nějakej (i třeba špatnej) sex je v nedohlednu! Ani vlastně nevím, jestli bych teď vůbec ocenila, ten špatnej sex. Božský mě rozmazlil svým zvláštním a báječným způsobem….jsem zmlsaná a moje nároky jsou celkem vysoké.

mějte se zatím co nejlépe
vaše majinka


Z deníčku slídilky 13.2.2017

13. února 2017 v 15:08 | majinka |  Moje postřehy
Ahoj milenky,
už přes měsíc bez sexu jsem pěkně otrávená. Božský dělá, že neexistuju a čert aby se v tom jeho chování vyznal, i když ono to tak zapeklité asi nebude. Stále víc ve mě sílí pocit, že si budu muset asi počkat zase až na podzim,ale kdo ví....takže stále slídím jak to jde. I minulý týden jsem zase byla okouknout jeho ženu, "milovanou"....ech pouštím se i do sarkasmu. No, stále pracuje, takže z toho můžu soudit, že jí prodloužili smlouvu a má za sebou zkušebku což je dobré znamení.Vypadá vždycky tak jako hrozně v pohodě...závidím jí to. Už nechci být Božským posedlá,ale přestat s tím tedy nejde...a zase jsem mu poslala několik sms....jsem slaboch :(

A dočasní náhradníci? Pěkně mě štvou, svalovec, ten se vždycky ozve, když se to nehodí mě, jak naschvál. Takže s tím je nějaká akce ve hvězdách a pisálek pan L.? Jsme předběžně domluvení na tenhle čtvrtek, že to spolu zkusíme...nooo ovšem jestli to opravdu vyjde, to si teď netroufám vůbec říct.Ale každopádně vás budu informovat :)

vaše smutná a nadržená majinka

Typy milenek, aneb chtěla bych být šťastnou milenkou

7. února 2017 v 19:32 | majinka+net |  Vše pro milenky
Jak tak slídím po internetu a asi se mi z těch nervů klube další opar (sakra), tak jsem narazila na několik článků, které se zabývají tzv. "Typy milenek", články byly vlastně dost podobné,tak mě to donutilo k zamyšlení, jaký typ milenky jsem asi já….tak vám k tomu milé dámy, slečny a paní něco napíšu.


Čekatelka/milenka z donucení


Jsou to ženy, které věří, že se muž rozvede, neboť je s manželkou nešťastný. Také s ní v žádném případě nespí, a kdyby nebylo dětí, už by byl pryč. Prostě klasická naivka, která uvěřila, že ona je pro něho ta jediná, on nikoho jiného nemiluje a je jen otázka času, než spolu budou žít navěky věků. A tak čeká a čeká a čeká. Problém je, že její milý je s manželkou vlastně docela spokojený, sice s ní spí jen občas, ale je to fajn, zažívají super výlety s dětmi a milenka je pro něj jen nepodstatné odskočení si od rutiny. Čekatelka tak ztratí klidně deset let života, a většinou se potom dočká jen zklamání a rozčarování.Pokud si chcete jen tak povyrazit a vlastně vás vůbec nezajímá, co partner říká a stále dokola slibuje tak je to v pořádku. Protože být "ta druhá" je festivalem ztrát. Přijdete o víc než jen o iluze.


Uživatelka/milenka z přesvědčení


Je vdaná nebo zadaná a v mileneckém vztahu nehledá nic jiného než povyražení. Prostě si chce užít. Nic víc, nic míň.Být milenkou jí vyhovuje, zvedá jí to sebevědomí a sex se jí líbí. Proč? Prostě proto, že je to baví. Kvůli lásce, vzrušení, sexu, z nudy, z nedostatku nebo přemíry sebevědomí. Důvodů je moc. Taková milenka bývá diskrétní, taktní a nemluví o partnerovi. Stejně tak nemá potřebu někoho ulovit pro sebe.


Potvora/šťastná milenka


Nejrafinovanější ze všech typů milenek se tváří, že od muže nic nechce, ale nabízí mu super servis, úžasný sex a spoustu pohody. Disponuje vlastnostmi, které mění mučednice v královny. Má smysl pro humor, hodně jiných zájmů, umí si užít radost z lásky, a hlavně neřeší. Neřeší! Ví předem, do čeho jde, nic moc nečeká a její heslo je: uvidíme. Je chytrá, krásná, rafinovaná, má svůj život, tváří se nezávisle a jen si užívá. Ale jen naoko. Milence-potvoře je totiž jasné, že když nabídne muži všechno, po čem touží, nebude na něj tlačit a zároveň mu snese modré z nebe, je největší šance, že on se do ní zamiluje a ženu i děti nakonec opravdu opustí.Chce to ovšem zvláštní talent - být trochu femme fatale. Anebo prostě mít štěstí. To když narazíte na člověka, se kterým je jasné, že jste ho měla potkat (a on vás), než si našel svoji současnou. A že jen nepříznivá souhra náhod vás nebo jeho vmanévrovala do jiného (divného) vztahu. V takovém případě jste totiž tou první bez ohledu na aktuální pořadí.


zdroj:

Jak už jsem napsala v názvu, chtěla bych být šťastnou milenkou….ale zas tak se mi to nedaří.Myslím, že mám možná z každého typu něco, stále čekám, jsem vdaná a být milenkou mi v současnosti vyhovuje, sex mám hodně ráda a před Božským se snažím nic neřešit, být milá a zábavná a udělat všechno, co mu na očích vidím….svoje obavy o tenhle vzah-nevztah řeším jen v sobě (a tady na blogu:) ….

Tak kočky, a jakou milenkou jste vy?Napište mi! Budu se těšit.

vaše majinka


Až jednou...

1. února 2017 v 10:41 | majinka |  Co se nikam nevešlo
procházela jsem své staré básně, jelikož je mi stále smutno....a myslím, že tahle se sem docela hodí...


Až jednou bude klid
A budeš mě chtít pochopit,
Pak jistě v dobrém rozmaru,
Nechám Ti eso v rukávu.

Až jednou sníh Ti v srdci roztaje,
Pak schoulím se Ti do dlaně,
Jako kotě bezbranné,
A všechnu krásu světa zaspím,
Stulená do klubíčka,
Jak předoucí, mourovatá
Kočka,
Co nitky osudu
Všem splétá.

Až jednou talár obleču své duši,
Pak výrok soudu i
Parlament vzruší.

Až jednou nebudu sto
Své city snést,
Pak vyslovím absolutní trest.

Text rozsudku už nyní dobře vím:
"Vinen! Odsuzuje se k trestu smrti
umilováním."

Mít pak úřad kata
V této zemi,
Tvůj život by byl
Věčné umírání.
Mít pak úřad
Kata v této kauze,
Umíral bys denně,
Věčně, dlouze.