Já a Božský? Jak to vlastně bylo a je…?

9. ledna 2017 v 23:10 | majinka |  Moje postřehy
Nejdřív chci moc poděkovat své čenářce Alex, která mi komentářem k článku Už 4 dny… opravdu zvedla náladu a tak nějak mi zase dala podnět k zamyšlení o mě a Božském a o tom, jak to vlastně mezi sebou máme, což je tak nějak mírně řečeno, složitější. Jelikož stále smutním-dnes už 6.den, nechci mít myšlenky jen v hlavě, tak se z nic potřebuju trochu vypsat a vy se aspoň o tom našem vzahu-nevzahu dozvíte třeba o něco víc- i když hodně informací už tady padlo,takže něco možná budete číst už poněkolikáté.Mě připadá trochu zvláštní i to, jak mi ho osud v podobě sex-seznamky přihrál. Když jsem tam já uveřejnila svůj inzerát, jako sexuálně vyprahlá holka, která hledá někoho,kdo by si s ní nezávazně a pravidelně užíval a kromě spousty jiných, ze kterých někteří byli docela fajn a jiní dost zvláštní individua (co jsem čekala že?) mi odpověděl on a pak jsem ještě zjistila, že bydlíme kousek od sebe, bylo to ještě lepší. Vůbec jsem nedoufala, že potkám někoho místního na seznamce pro celou republiku.

S prvním setkáním jsem hodně váhala,jen proto, že i já jsem se měla prvně dopustit nevěry. (Ano, jsem děsně nemorální,jako celý tenhle blog). A když jsme se konečně potkali, nezakoukala jsem se do něj na první, ale až na druhý pohled- v ten samý den. Zjistila jsem, že to není žádné podivné individuum,ale obyčejný taťka od rodiny, kde mu manželka odpírá sex,nebo resp. chce sex jednou za 2-4 měsíce a to je pro něj málo. Vlasně na mě nijak netlačil co se týče sexu, to mě teď při jeho apetitu dost překvapuje (ale překvapuje mě na něm spousta dalších věcí), teď si myslím, že je to škoda, protože jsme si mohli víc užívat,ale i to nekonečné mazlení a líbání a otlapkávání bylo hezké.Užili jsme si spolu několik kafíček, obědů, procházek a taky jedno kino, já už byla pěkně zabouchlá a cítila se znovu jak patnáctka na prvním rande a dušička se tetelila blahem.A sex? To bylo teprve něco neuvěřitelného, divoký, vášniný, totálně vzrušující a neskutečně dlouhý! Byla jsem z toho zkoprnělá a překvapená zároveň když se to stalo poprvé a překvapuje mě dodnes! Zamilovala jsem se ještě víc.A pak si se mnou dal Božský víc jak rok pauzu. Neřekl proč, nenapsal...prostě nic. Já slídila po internetu a hledala o něm jakékoliv informace.A našla jsem jich dost. Stal se ze mě obratný slídil. Veškerá moje důstojnost šla stranou, stále jsem mu psala, on neodpovídal, volat jsem tak nějak nechtěla. Přišlo mi, že už bych ho moc otravovala. Odmilovávala jsem se dlouho předlouho a bylo mi opravdu nanic, mezi tím jsem otěhotněla a porodila syna - kdyby se tohle nestalo, tak asi zešílím.

A minulý rok, koncem září se znovu ozval, to vše je tady na blogu zaznamenáno. Já se zase zapletla,jen trvám na tom, že zamilovaná nejsem. Jsem jím spíš posedlá, tak nějak závislá na sexu s ním. Chová se moc hezky (často mi přijde jak nějakej zamlovanej student nebo co), často mi lichotí, líbá mě romanticky na nos nebo na ruku, hladí mě po vlasech, taky se chce vodit za ruce….v jeho náruči úplně taju a jeho vůně mě vzrušuje víc než kdy dřív. Minulý týden jsme si psali docela intenzivně jak sms tak po skype. Samé takové ty hezké blbůstky. Proto mě drtí tyhle jeho pauzy nebo co to je….většinou o sobě nedává vědět, když je doma nějaký problém, takhle jsem čekala už několik dní, týden i dva týdny,ale jak dlouho to bude teď? Já jen doufám, že zas ne rok! Ale on mi za to stojí, jak za ty nervy, i za tu trpělivost,on ano. Takže nezbývá, než vydržet a doufat.

Ještě jsem chtěla dodat, že jsme si s Božským nikdy nestanovili nějaká pravidla, co se týče smskování, telefonování a tak. Nebudu mu volat večer, když je doma s rodinou, to určitě ne. Píšu mu jak se mi zachce,jen mám stále pocit, že bych ho neměla otravovat přílišným naháněním.Na to má ostatně manželku. Poslední dny si stále říkám, že mu psát nebudu a stejně to vždycky poruším. V tomhle jsem slaboch.

A jestli probíráme osobní věci, rodinu a tak? Ano, já mu toho zas tak moc neřekla, ale on mi přeci jen něco pověděl.A to co mi neřekl, to jsem vyslídila na netu. Vím kde bydlí a částečně taky, jak to u něj doma vypadá. Vím, jak vypadá jeho manželka a jeho vlastní i nevlastní děti. Vím kde jeho manželka pracuje(teda doufám že tam stále pracuje) a znám alespoň částečně jeho problémy doma, se kterými se podle mě celkem rád svěřuje. Vím hodně o tom, jak vypadá jeho pracovní den,taky i kolik zhruba vydělává. Vím, že má rád své rodiče, kteří jsou i ve vysokém věku stále aktivní a o svých třech sourozencích mluví jen hezky.
A co Božského vzrušuje? Mačkat mi prsa a zadek, okusovat mě a tahat za vlasy, líbí se mu, když mu pořádně stisknu penis a když mu do něj zlehka koušu, líbí se mu, když jsem nahoře a líbám ho a jemně koušu do prsou. Líbí se mu, když jsem nahoře a on mě může pozorovat, jak si to celé užívám.Také si nemůže vynachválit stisk mojí vagíny.

A teď jedna otázka moje drahé čtenářky,co myslíte, měla bych Božskému zkusit zavolat a jen se zeptat, co se děje?(ono je taky docela možné, že se vůbec nedovolám) Moc bych chtěla,ale pořád tak nějak nevím, mám stále pocit, že ho moc naháním, ale dnes jsem se ovládla a napsala mu jen jednu ukňouranou sms. Když teď o něm teď víte tohle všechno i to,že mi nikdy neřekl, ať nevolám, zkusily by jste zavolat nebo ne?? Čekám na vaše názory jak na Božského,tak na to zavolání.

vaše majinka

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Lenka Lenka | Web | 10. ledna 2017 v 9:34 | Reagovat

Já bych zavolala, třeba to bude na druhé straně zajímavá reakce...a nebo taky ne.

2 jsemmilenka jsemmilenka | Web | 10. ledna 2017 v 10:05 | Reagovat

[1]: dík Leni, taky chci zavolat...no třeba se ani nedovolám :-|

3 Kamila Kamila | 10. ledna 2017 v 17:45 | Reagovat

Ja bych nevolala....zazivam neco podobneho...a vim,ze to co oni vykladaji,jak je to doma hrozny a podobny reci,jsou jen zvasty...Maji na to asi prirucku,pac vsichni melou to same... :-D

4 jsemmilenka jsemmilenka | Web | 10. ledna 2017 v 17:54 | Reagovat

[3]: vím vím, může to tak být, já ale vím, jak ona s ním mluví (po telefonu) a hrozně na něj štěká, já se nestačím divit.no pokud to s tím voláním zkusím, tak zítra, takže si to ještě budu promýšlet

5 Hrobárova Dcéra Hrobárova Dcéra | Web | 11. ledna 2017 v 17:10 | Reagovat

Nevolaj, neurobí to dobrotu

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama