Leden 2017

Zase slídím :)

27. ledna 2017 v 21:59 | majinka |  Moje postřehy
Ahoj milenky,
jsem zoufalka, jooo já vííím !Byla jsem dnes zase slídit, protože to prostě nemůžu vydržet. Božský mě nechává vycukat nebo tak nějak a já potřebuju nějaký informace o o tom, jak to má jeho manželka v práci - jelikož i na tom my dva tak trochu závisíme, při tom smutným čekání. Božského manželka stále pracuje, tak jsem ráda aspoň za to. A jelikož tahle oblast je zdá se v pořádku, tak Božský musí mít teda asi hromady práce, když dělá mrtvýho brouka. Vlastně můžu být ráda, že mi ten telefon aspoň vezme když mu zavolám. To je vlastně taky pozitivní. Protože by mi ten telefon taky vůbec brát nemusel. Byla jsem taky hned v pokušení Božskému zavolat, když mám jistotu, že jeho žena zrovna nestojí vedle něj, ale udržela jsem se. Snažím se zuby nehty ho teď fakt vůbec nenahánět.Ať se mu neznechutím.Vlastně ani nevím, jestli Božský to, že mu občas zavolám, bere jako nějaké obtěžování, nebo ne....co myslíte? Budu ráda za názory.On sám mi k tomu totiž nikdy nic neřekl. Zavzpomínala jsem, jak jsem minule slídila a Božskému zavolala a přitom pozorovala jeho manželku v tom obchodě kde pracuje...celkem zvláští pocit.Vypadala hrozně v pohodě...nic jí netrápilo a já zase začala tak trochu závidět,ale přitom mě vlastně bavilo pozorovat jí...jak nic netuší. Joooo jsem divná :))))))

A jak se mají náhradníci? V tom emočním rozčilení jsem poslala svalovci sms,protože mi přišlo, že se dlouho neozval...napsal rychle, že se ozve....nooo, budu se muset nechat překvapit :) a pan L.? Možná vycítil, že o něj zas takový zájem nemám...dnes jsme si vyměnili několik sms,ale přijde mi, že tak nějak neví, co si s námi dvěma počít nebo co....a nebo se chudák lekl té mojí upřímnosti a přímosti v naší konverzaci...jooo holky, dámy, slečny a paní...je těžké najít chlapa, co se takový ženský hned nepoleká a nezaleze někam do kouta......pisálek jeden!!! (ale tohle už jsme tady probíraly, že? :)

...nicméně....když se něco s oběma pány vyvrbí, budu referovat a hlavně zase srovnávat s Božským.....

zatím pa vaše majinka

2.1.2017 Můj erotický začátek Nového roku

25. ledna 2017 v 14:06 | majinka |  Můj milenecký občasníček

Tenhle článek jsem dlouho odkládala, protože smutním po Božském, ale musím se přinutit to sepsat, jelikož mám problém s tím, že se mi ty vzpomínky bohužel z hlavy vytrácí a tak nějak to všechno splívá i když strašně moc nechci.

V pokoji jsme se chvíli líbali a hladili, najednou jsme byli nazí a sunuli se směrem k posteli a já ho chtěla mít hned v sobě,ale Božský podle mě schválně několik dlouhých sekund uhýbal i když se jeho penis tyčil jak stožár :) …..ten pocit když jsem ho měla konečně uvnitř, byl znovu báječný a nepopsatelný! Vystřídali jsme několik poloh a oba jsme si to pravdu neskutečně užívali, bylo to všechno důvěrně známé, přitom stále nabité vášní, která kdyby byla vidět, tak by doslova stříkala všude kolem. Myslela jsem taky na to,abych ho potěšila,tak když jsem byla nahoře, zahrnula jsem jeho hrudník kousanci a pokračovala dolů až na jeho dokonalý penis,tak jsem to několikrát zopakovala nahoru a dolů..jen vzdychal blahem...pak mě chytil za zadek, já se na jeho už dávno vztyčený penis se slastným zamručením doslova nabodla :) a dojela si k dalšímu orgasmu.Ke konci našeho společného určeného času Božskému zavolala jeho manželka (na to už jsem zvyklá)….jelikož ona do telefonu mluví dost nahlas a v pokoji bylo ticho, slyšela jsem tak 90% jejich hovoru a docela jsem zírala jak stroze a přísně s ním mluvila.Mě osobně by bylo dost nepříjemné, kdyby se mnou někdo takhle mluvil. Božskému asi ne...nevím...když se vrátil do postele, udělal mi to pořádně ještě dvakrát. Tentokrát jsem byla zase pořádně okousaná a ošoupaná a úplně se mi klepala kolena :) a taky nadmíru spokojená.

A teď? Už je to víc jak tři týdny co jsme se viděli a mě je smutno víc a víc. Taky jsem pořádně nadržená! A to ten rok 2017 začal tak pěkně….Vím, že musím být trpělivá a nic jiného než čekat mi celkem nezbývá...dvakrát jsme si telefonovali a dozvěděla jsem se jen, že toho má prostě moc. Mrzí mě, že mi prostě nechce říct, jak dlouho budu zase čekat, já bych to snesla...možná budu čekat zase do podzimu, kdy má méně práce...co já vím. Manželka (doufám) stále pracuje. To mě tak nějak uklidňuje.

Pak jsou tu ještě dva potencionální náhradníci….svalovec, který mi tak jednou týdně napíše a navnadí mě...ale pak mu to nějak nevyjde a vymlouvá se na práci...ech. Od toho bych si dala říct, už jenom k vůli jeho dokonalému tělu, které bych si zase mohla otlapkat:) a pak ještě jeden...pan L. - prý ochotný za mnou přijet,jen jsme se ještě nikdy neviděli a podle mě patří také do té kategorie pisálků….občas mi přijde v těch smskách až moc dotěrný a tak nějak sama pořád nevím, jestli mám vůbec náladu zkoušet někoho nového, když mě Božský "zkazil" na celý život.

vaše stále smutná a nadržená majinka


Jsem netrpělivá slídilka....

16. ledna 2017 v 16:48 | majinka |  Moje postřehy

Ahoj milenky,

tak vám napíšu, jak jsem minulý týden smutnila a slídila…..jinde se svěřit nemůžu, takže, pokud vám připadám jako naivní fňukna,tak to radši nečtěte. Já se z toho prostě porřebuju aspoň vypsat. Na začátku minulého týdne jsem se stále užírala touhou, se od Božského konečně dozvědět, co se děje a přemýšlela, jestli je jeho manželka stále zaměstnaná nebo ne….ve středu 11.1. jsem se jela podívat na místo kde pracuje. A opravdu jsem jí tam viděla - je stále zaměstnaná (pracuje v jednom obchodě a je tam jak ve výkladu). Bylo docela zvláštní, jí tam pozorovat. Jsem posedlá? Asi ano. To mi dodalo optimismu a zavolala jsem Božskému,abych se ho zeptala, co se teda děje. Byla jsem moc ráda, že ho můžu aspoň slyšet, řekl mi, že má jen moc práce a doma samý hádky. To mě docela uklidnilo...no a slíbil mi, že se uvidíme tenhle týden,ale i když je teprve pondělí,nějak si myslím, že to zase nevyjde...v podstatě mi řekl, co jsem chtěla slyšet,ale jestli se to splní, to je ve hvězdách...takhle to možná dělá i doma....tak si tak říkám, jestli bych Božskému mohla zkusit zavolat znovu,abych se dozvěděla, na jak dlouho si mám nechat zase zajít chuť….možná to zkusím na konci týdne...když se neozve on.Jen ve mně hlodá myšlenka, jestli ho zase nějak moc nenaháním, to bych totiž nechtěla. Každou hodinu bojuju s touhou psát mu sms, nebo mu volat….snažím se být trpělivá, mám z něj nervy a vyrážku…kromě toho jsem pořádně nadržená !

vaše stále posmutnělá majinka


Já a Božský? Jak to vlastně bylo a je…?

9. ledna 2017 v 23:10 | majinka |  Moje postřehy
Nejdřív chci moc poděkovat své čenářce Alex, která mi komentářem k článku Už 4 dny… opravdu zvedla náladu a tak nějak mi zase dala podnět k zamyšlení o mě a Božském a o tom, jak to vlastně mezi sebou máme, což je tak nějak mírně řečeno, složitější. Jelikož stále smutním-dnes už 6.den, nechci mít myšlenky jen v hlavě, tak se z nic potřebuju trochu vypsat a vy se aspoň o tom našem vzahu-nevzahu dozvíte třeba o něco víc- i když hodně informací už tady padlo,takže něco možná budete číst už poněkolikáté.Mě připadá trochu zvláštní i to, jak mi ho osud v podobě sex-seznamky přihrál. Když jsem tam já uveřejnila svůj inzerát, jako sexuálně vyprahlá holka, která hledá někoho,kdo by si s ní nezávazně a pravidelně užíval a kromě spousty jiných, ze kterých někteří byli docela fajn a jiní dost zvláštní individua (co jsem čekala že?) mi odpověděl on a pak jsem ještě zjistila, že bydlíme kousek od sebe, bylo to ještě lepší. Vůbec jsem nedoufala, že potkám někoho místního na seznamce pro celou republiku.

S prvním setkáním jsem hodně váhala,jen proto, že i já jsem se měla prvně dopustit nevěry. (Ano, jsem děsně nemorální,jako celý tenhle blog). A když jsme se konečně potkali, nezakoukala jsem se do něj na první, ale až na druhý pohled- v ten samý den. Zjistila jsem, že to není žádné podivné individuum,ale obyčejný taťka od rodiny, kde mu manželka odpírá sex,nebo resp. chce sex jednou za 2-4 měsíce a to je pro něj málo. Vlasně na mě nijak netlačil co se týče sexu, to mě teď při jeho apetitu dost překvapuje (ale překvapuje mě na něm spousta dalších věcí), teď si myslím, že je to škoda, protože jsme si mohli víc užívat,ale i to nekonečné mazlení a líbání a otlapkávání bylo hezké.Užili jsme si spolu několik kafíček, obědů, procházek a taky jedno kino, já už byla pěkně zabouchlá a cítila se znovu jak patnáctka na prvním rande a dušička se tetelila blahem.A sex? To bylo teprve něco neuvěřitelného, divoký, vášniný, totálně vzrušující a neskutečně dlouhý! Byla jsem z toho zkoprnělá a překvapená zároveň když se to stalo poprvé a překvapuje mě dodnes! Zamilovala jsem se ještě víc.A pak si se mnou dal Božský víc jak rok pauzu. Neřekl proč, nenapsal...prostě nic. Já slídila po internetu a hledala o něm jakékoliv informace.A našla jsem jich dost. Stal se ze mě obratný slídil. Veškerá moje důstojnost šla stranou, stále jsem mu psala, on neodpovídal, volat jsem tak nějak nechtěla. Přišlo mi, že už bych ho moc otravovala. Odmilovávala jsem se dlouho předlouho a bylo mi opravdu nanic, mezi tím jsem otěhotněla a porodila syna - kdyby se tohle nestalo, tak asi zešílím.

A minulý rok, koncem září se znovu ozval, to vše je tady na blogu zaznamenáno. Já se zase zapletla,jen trvám na tom, že zamilovaná nejsem. Jsem jím spíš posedlá, tak nějak závislá na sexu s ním. Chová se moc hezky (často mi přijde jak nějakej zamlovanej student nebo co), často mi lichotí, líbá mě romanticky na nos nebo na ruku, hladí mě po vlasech, taky se chce vodit za ruce….v jeho náruči úplně taju a jeho vůně mě vzrušuje víc než kdy dřív. Minulý týden jsme si psali docela intenzivně jak sms tak po skype. Samé takové ty hezké blbůstky. Proto mě drtí tyhle jeho pauzy nebo co to je….většinou o sobě nedává vědět, když je doma nějaký problém, takhle jsem čekala už několik dní, týden i dva týdny,ale jak dlouho to bude teď? Já jen doufám, že zas ne rok! Ale on mi za to stojí, jak za ty nervy, i za tu trpělivost,on ano. Takže nezbývá, než vydržet a doufat.

Ještě jsem chtěla dodat, že jsme si s Božským nikdy nestanovili nějaká pravidla, co se týče smskování, telefonování a tak. Nebudu mu volat večer, když je doma s rodinou, to určitě ne. Píšu mu jak se mi zachce,jen mám stále pocit, že bych ho neměla otravovat přílišným naháněním.Na to má ostatně manželku. Poslední dny si stále říkám, že mu psát nebudu a stejně to vždycky poruším. V tomhle jsem slaboch.

A jestli probíráme osobní věci, rodinu a tak? Ano, já mu toho zas tak moc neřekla, ale on mi přeci jen něco pověděl.A to co mi neřekl, to jsem vyslídila na netu. Vím kde bydlí a částečně taky, jak to u něj doma vypadá. Vím, jak vypadá jeho manželka a jeho vlastní i nevlastní děti. Vím kde jeho manželka pracuje(teda doufám že tam stále pracuje) a znám alespoň částečně jeho problémy doma, se kterými se podle mě celkem rád svěřuje. Vím hodně o tom, jak vypadá jeho pracovní den,taky i kolik zhruba vydělává. Vím, že má rád své rodiče, kteří jsou i ve vysokém věku stále aktivní a o svých třech sourozencích mluví jen hezky.
A co Božského vzrušuje? Mačkat mi prsa a zadek, okusovat mě a tahat za vlasy, líbí se mu, když mu pořádně stisknu penis a když mu do něj zlehka koušu, líbí se mu, když jsem nahoře a líbám ho a jemně koušu do prsou. Líbí se mu, když jsem nahoře a on mě může pozorovat, jak si to celé užívám.Také si nemůže vynachválit stisk mojí vagíny.

A teď jedna otázka moje drahé čtenářky,co myslíte, měla bych Božskému zkusit zavolat a jen se zeptat, co se děje?(ono je taky docela možné, že se vůbec nedovolám) Moc bych chtěla,ale pořád tak nějak nevím, mám stále pocit, že ho moc naháním, ale dnes jsem se ovládla a napsala mu jen jednu ukňouranou sms. Když teď o něm teď víte tohle všechno i to,že mi nikdy neřekl, ať nevolám, zkusily by jste zavolat nebo ne?? Čekám na vaše názory jak na Božského,tak na to zavolání.

vaše majinka


Už 4 dny....

7. ledna 2017 v 12:11 | majinka |  Moje postřehy
...jo měla bych vám napsat o tom zase neskutečném sexu, který jsme měli 2.1.2017, jen mám už zase ten svíravý pocit ....Božský mě znovu ničí svou nepřítomností, je sobota a naposled mi napsal něco v úterý, už 4 dny !!! Vlastně to není moc,ale pro mě to hodně je.
Připadám si zase jak posedlá, vždycky si říkám, že mu nebudu psát smsky, ale stejně píšu, pořád zírám na mobil, různě ho vypínám a zapínám (právě teď je vypnutýKřičící), ten svíravý pocit ve mě každým dnem, co nevím o Božském nic ve mě sílí! Snažím se uklidnit, ale nedaří se mi to, moje myšlenky se k Božskému stále vrací....
Snad nejhorší je mu nepsat sms...včera jsem se zařekla, že psát nebudu a byly z toho 4 sms...ech..dnes jsem zatím poslala ráno jen jednu,ale jestli u toho vydržím...to nevím.Zamračený
Upínám svoje naděje k tomuhle víkendu, to většinou totiž píše, kdy se zase uvidíme, tak snad....doufejme...mám pocit, že jestli se neozve,tak asi zešílím !!!

Nicméně, ozval se mi ještě jeden adept-náhradník,hehe, kterej tak nějak doufá, že si prý na něj udělám čas...no nevím, upřímně řečeno, se mi moc nechce...i když se Božský chová dost nevypočitatelně, tak si stále nedovedu představit, že by snad byl někdo lepší, než on...

...a z toho našeho pondělka (2.1.) mám ještě jedno téma na článek...bude o tom, abychom my ženy nechaly mužům jejich mužskou roli v životě...proč mě to napadlo? vyslechla jsem rozhovor Božského, s jeho manželkou... a celkem mi spladla čelistPřekvapený...ale o tom jindy...

vaše posmutnělá majinka

Julie Gaia Poupětová a její sex-café videa

4. ledna 2017 v 20:00 | majinka |  Milujeme sex

Ve svém hledání a tak nějak touze po něčem novém, co se týče mého sexu s Božským (abych ho nějak třeba zase mohla překvapit), jsem si zaplatila 99,- a registrovala se na stránkách sex-café, kde má koučka Gaia svá edukativní videa. Musím říct, že ona sama je velmi příjemná a moc pěkně se to poslouchá co povídá,ale když jsem zatím viděla několik videí, říkám si, jestli to nebyly vyhozené peníze. Tak že bych ani tady nenašla TO něco co hledám? Přemýšlím, pro koho asi tyhle videa jsou?...jestli pro ty opravdu nezkušené? Nechci nijak snižovat kvalitu videí,ale často mi přijde, že paní Gaia téma spíš tzv. okecává, dloho trvá, než se k němu dostane a pak je stejně to, co se dozvím tak nějak to, co už stejně vím…. Co říkáte vy milenky? Viděly jste nějaké její video? Pomohlo vám, dozvěděly jste se něco co vám třeba sexuální život obohatilo? Budu ráda za vaše názory.

No budu koukat dál,třeba se přeci jen něco zajímavého dozvím….a dám vám pak vědět :)

To jsem přemýšlela o jejím on-line kurzu Masáž penisu a taky kurzu Umění potšit muže (ten je na mě ale dost drahý),ale nevím, nevím.....možná by to byly opravdu vyhozené peníze...jenže to bych asi nezjistila, dokud bych to nezkusila...

Milenky, tady máte nějaké ukázky, ať můžete posoudit, jen chci podotknout, že v té tzv. plné verzi videa,na kterou jsem byla nalákaná, se toho převratného nebo neotřelého (můžete to nazvat jak chcete) zase moc nedozvíte.


videa:youtube.com a Julie Gaia Poupětová

27.12.2016...bylo to skoro nepopsatelné...

4. ledna 2017 v 16:09 | majinka |  Můj milenecký občasníček

Znovu jsme se sešli odpoledne a jeli do Břevnova. Měli jsme ještě pár minut čas, než jsme se vidali do hotelu,tak jsme se líbali v autě. Později jsem se od Božského dozvěděla, že se mu to moc líbilo, možná ho to i ještě trochu víc nažhavilo na tu divočinu, co jsme zažívali v pokoji na hotelu. Tam to probíhalo nejdřív tak nějak stejně jako vždycky, divoká líbačka a překotné sundavání oblečení,pak jsme to chvíli zkoušeli ve stoje u zrcadla,ale nějak to nebylo úplně ono,tak jsme se přesunuli do postele,kde zase vypuklo erotické tornádo, ve všech možných polohách,s mnoha orgasmy.Když jsem v jednu chvíli Božskému navrhla, jestli si nechce dát pauzu, odpověděl " proč, vždyť pauzíruju celej tejden" ? ,přišlo mi to vtipné….zase neměl dost a vypadalo to, jako by nechtěl vůbec přestat, no co ,taky jsem nechtěla. Vužili jsme všechen čas bezezbytku. Bylo to báječné, a byli jsme zpocení, což tomu dodávalo na živočišnosti. I tyhle dvě hodiny utekly neskutečně rychle…

Když jsem byla doma, dostala jsem o něj sms, že ho má prý bezvadně obroušenýho,chichi. No i já jsem byla teda pořádně ošoupaná a okousaná.


20.12.2016 ...dárek k narozeninám

4. ledna 2017 v 16:04 | majinka |  Můj milenecký občasníček
Tento den jsme se sešli nějak před polednem. Na něco jako sex k obědu :) Já jsem tedy z těží překonávala pořádnou únavu z předešlé, částečně probdělé noci se synem. Ale copak jsem si mohla nechat ujít ten božský sex? To ne!
Přišlo mi, že se Božský překonával v lichotkách, dozvěděla jsem se, že jsem moc hezkej dárek k narozeninám (tento den měl narozeniny), a vůbec že jsem krásná, to mi už dlouho nikdo neříkal, tak se moje dušička tetelila blahem:) On to se mnou prostě umí.

V pokoji jsme se na sebe zase vrhli, snad jako vždycky, strhali ze sebe oblečení, v další chvíli jsme byli v posteli a v příští vteřině byl ve mně zase tak neuvěřitelně hluboko. Celé ty dvě hodiny jsme zase beze zbytku využili, Božský jako by neměl dost,souložili jsme znovu a znovu….což mi zaručilo pět skvělých orgasmů. Bylo to znovu nepopsatelně báječné a já byla dárek k narozeninám.