24.11.2016 Erotický uragán

3. prosince 2016 v 18:23 | majinka |  Můj milenecký občasníček


No, hysterčila jsem zbytečně, samozřejmě. Jeli jsme si zase něco užít. Rozhodla jsem se aspoň pro malé překvapení, jestli se to vůbec dá tak nazvat no….

Když jsme se s Božským v pokoji svlékali a on mi zajel rukou pod panensky bílou košili, zjistil, že nemám podprsenku a celkem ho to mile překvapilo. Mě vůbec přijde, že by byl nejradši, kdybych toho na sobě měla co nejméně, asi tak jako kabát a pod ním už nic, chichi. Ale v prosinci? To bych asi umrzla, kromě toho, nemám ani vhodný kabát…

Ale zpátky k tomuto dni; nevím, jestli ho absence mé podprsenky taky nějak eroticky naladila,ale to,co jsem s ním toto odpoledne zažila, bych přímo erotický uragán…..to ale předbíhám….nechala jsem ho svou košili rozepínat knoflík po knoflíku, tvářil se při tom moc roztomile a tak nějak skoro romanticky zulíbal každé to rozepnuté místo:)

V tomto pokoji byla také taková menší sedačka, v podstatě skoro za dveřmi a my si to za několik minut rozdávali na jejím okraji a bylo to neskutečně báječné a neuvěřitelně eroticky nabité a celkem i dlouhé.

Pak jsme se přesunuli do postele,kde jsme s malými líbacími přestávkami pokračovali a bohužel jsem to asi u třetí soulože přestala počítat, asi jsme se hodně přiblížili našemu rekordu,což bylo sedm krát za hodinu a půl. Bylo to krásné, neuvěřitelné,skoro šílené. Božský byl fakt super nabuzený a mohl skoro pořád. Pak jsem se dozvěděla, že prý to bylo tím, jak hodně jsem tiskla v tom mezidobí,kdy jsme to nedělali, jeho penis. Chtěla bych podotknout, že tohle se v případě Božského dá se říct pořád učím, protože jemu vyhovuje takový stisk, při kterém by dle mého názoru každý jiný chlap křičel bolestí. Já zatím jiného s touhle preferencí teda nepotkala. Prostě se stále trochu bojím, aby ho to nebolelo nebo tak…..no ale prý se lepším.

Ten večer jsem si zase mohla prohlížet několik modřin a byla jsem tedy neskutečně ošoupaná:) 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Hrobárova Dcéra Hrobárova Dcéra | Web | 3. prosince 2016 v 21:39 | Reagovat

WOW!
Medzi vami to teda iskrí!
Mám tiež podobný problém. Môj Milovaný mi už na začiatku vysvetlil, že ho bolesť vzrušuje :-D
Tam, kde ja si myslím, že už mu musím príšerne ubližovať sa on javí ako len na začiatku rozbehnutia.
Dokázala by som mu ublížiť viac ale tá červená kontrolka blikajúca v hlave mi tam stále varovne bliká a ja neviem čo s tým... :-?

2 Sylva Sylva | Web | 4. prosince 2016 v 11:59 | Reagovat

Tak tomu ošoupání docela věřím..... :-)

3 jsemmilenka jsemmilenka | Web | 13. prosince 2016 v 19:25 | Reagovat

[1]: to je dobrý, máme to podobný :-D budu ráda, když mi napíšeš nějaké tvoje další zkušenosti 8-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama