15.12.2016 Moje další Božské úvahy….a náhradník…?

15. prosince 2016 v 20:02 | majinka |  Moje postřehy


Je čtvrtek, tento den jsme se teoreticky měli s Božským vidět,ale jak vidíte, nedopadlo to….je to 3. den, co se vůbec neozval. Naposledy psal v pondělí večer.Já mu pár sms samozřejmě napsala a aspoň se snažím, aby nezněly nějak ukňouraně nebo tak...nemůžu si pomoct, vím že bych neměla psát nejlépe nic. Takže zase čekám a nechce se mi být přes svátky bez sexu,ale tak nějak si myslím, že to bude nevyhnutelné. Božský má v práci spoustu termínů, co by měl stihnout do konce roku-často maká od rána do večera, doma hádavá manželka,kolem Vánoc jim ještě přijedou příbuzní a konají se u nich oslavy několika narozenin a ještě má navíc rozbitej počítač (tím jsme přiši o kontakt přes skype)….a pomalu nastávají ty svátky klidu a míru...hehe...chtěla bych mít tu křišťálovou kouli,abych se mohla podívat,jak tohle u nich bude probíhat….no jsem moc zvědavá,jak dlouho budu čekat tentokrát, mám úplně šílenej absťák...chci ho líbat,objímat, dotýkat se ho….chci ho znovu cítit v sobě...chci znovu zažít tu neskutečnou vášeň !!!!! Chtěla bych vědět, proč mi osud postavil do cesty tohodle chlapa, ze kterého mám pocit, že zešílím. Buď vzteky, nebo vášní.

Včera jsem zapřemýšlela o náhradníkovi, tak jsem napsala svému zaneprázdněnému svalovci a ten odpověděl, že by možná mohl tuhle sobotu,tak jsem zvědavá,jestli to dodrží a pak vám budu referovat:)
A jak to máte vy, milenky? Co váš Božský a Vánoce? Jak to celé snášíe?

Napiše mi,vaše majinka 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Nan Nan | 24. prosince 2016 v 14:25 | Reagovat

Před pár dny jsem narazila na tvůj blog a během pár hodin jsem pročetla všechny články. Jsem moc ráda, že se našel někdo, kdo o tomhle veřejně píše a sdílí své pocity s ostatními. Vždycky jsem byla hrozně proti nevěře, když jsem se před pár lety dozvděla, že mě partner podváděl, byla jsem z toho opravdu špatná.
Už pár měsíců mám ale něco s jedním chlapem, kamarádem ze spolku, kterého jsme oba členem. Přitom jsme oba zadaní, ale více či méně nešťastně a z toho, co měla být jen jedna opilecká noc špatných úsudků se stalo pravidelné scházení, psaní a (i když se mi to strašně nechce přiznávat) taky něco málo citů. Jelikož jsem se s tím po dobu trvání našeho poměru nikomu nesvěřila, čtení tvých příspěvků pro mě bylo jako poklábosit s kamarádkou a trochu té tíhy z toho ze mě spadlo, asi tím, že jsem si uvědomila, že v tom nejsem sama. Takže moc děkuju za sdílení pocitů a blog budu dál sledovat a číst, jak se daří :)

2 jsemmilenka jsemmilenka | Web | 29. prosince 2016 v 20:36 | Reagovat

[1]: ahoj, jsem ráda, že jsi napsala a že se blog líbí :) je to pro mě impulz pro další psaní :-D budu moc ráda, když nás tu zase navštívíš

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama