Prosinec 2016

K NOVÉMU ROKU....

31. prosince 2016 v 23:45 | majinka |  Co se nikam nevešlo
AHOJ MILENKY,

PŘEJI VÁM VŠEM CO NEJKRÁSNĚJŠÍ NOVÝ ROK 2017, HLAVNĚ HODNĚ LÁSKY, SEXU, POROZUMĚNÍ A ZÁBAVY :) A TĚŠÍM SE NA VÁS V NOVÉM ROCE S DALŠÍMI ČLÁNKY A ZAJÍMAVOSTMI,
VAŠE MAJINKA


15.12.2016 Moje další Božské úvahy….a náhradník…?

15. prosince 2016 v 20:02 | majinka |  Moje postřehy


Je čtvrtek, tento den jsme se teoreticky měli s Božským vidět,ale jak vidíte, nedopadlo to….je to 3. den, co se vůbec neozval. Naposledy psal v pondělí večer.Já mu pár sms samozřejmě napsala a aspoň se snažím, aby nezněly nějak ukňouraně nebo tak...nemůžu si pomoct, vím že bych neměla psát nejlépe nic. Takže zase čekám a nechce se mi být přes svátky bez sexu,ale tak nějak si myslím, že to bude nevyhnutelné. Božský má v práci spoustu termínů, co by měl stihnout do konce roku-často maká od rána do večera, doma hádavá manželka,kolem Vánoc jim ještě přijedou příbuzní a konají se u nich oslavy několika narozenin a ještě má navíc rozbitej počítač (tím jsme přiši o kontakt přes skype)….a pomalu nastávají ty svátky klidu a míru...hehe...chtěla bych mít tu křišťálovou kouli,abych se mohla podívat,jak tohle u nich bude probíhat….no jsem moc zvědavá,jak dlouho budu čekat tentokrát, mám úplně šílenej absťák...chci ho líbat,objímat, dotýkat se ho….chci ho znovu cítit v sobě...chci znovu zažít tu neskutečnou vášeň !!!!! Chtěla bych vědět, proč mi osud postavil do cesty tohodle chlapa, ze kterého mám pocit, že zešílím. Buď vzteky, nebo vášní.

Včera jsem zapřemýšlela o náhradníkovi, tak jsem napsala svému zaneprázdněnému svalovci a ten odpověděl, že by možná mohl tuhle sobotu,tak jsem zvědavá,jestli to dodrží a pak vám budu referovat:)
A jak to máte vy, milenky? Co váš Božský a Vánoce? Jak to celé snášíe?

Napiše mi,vaše majinka
7.12.2016 Další neskutečný erotický výbuch

12. prosince 2016 v 18:20 | majinka |  Můj milenecký občasníček

Toto odpoledne bylo tak eroticky našlápnuté, že snad ani víc být nemohlo….ale to zase předbíhám….Sotva Božský zavřel dveře pokoje, už mě líbal, svým oblíbeným drsným způsobem, a to tak, že mě chytne za vlasy úplně u hlavy a úplně mě k sobě přisaje...chichi...neumím to moc popsat.Nazí jsme byli superrychle a Božský si mohl prohlédnout tu šílenou modřinu v mém dekoltu, co mi minule udělal a myslím, že ho to docela pobavilo. (Mimochodem, tu modřinu mám doteď a to už to bude dva týdny, co mi jí udělal).

Po chvíli dráždění jsme se přesunuli do postele, jelikož tento pokoj (břevnovský hotel, pokoj č.31) nebyl příliš vybaven na hrátky mimo postel…..a tam to celé propuklo, ten erotický výbuch, uragán, tornádo….jinak to ani nazvat nejde. Božský byl jako urtžený ze řetězu, souložili jsme s několika malými přstávkami asi hodinu a půl, byla jsem několikrát nahoře, dole, na boku i na břiše...taky jsem si v jedné chvíli chtěla trochu déle hrát s jeho chloubou ústy, a musím říct, že v jeho případě, mě to hodně baví,ale on si mě po chvíli přitáhnul k sobě a v další chvíli byl ve mně i když jsem měla trochu jiné (orální) plány :) …..no úplně neskutečné. Ani jsem to nepočítala, ale myslím, že jsme náš rekord pokořili. Utržila jsem také několik kousanců a taky jsem se mu je snažila opatit,ale pochybuju, že mu něco zůstalo,jsem na něj moc hodná:) Byla jsem moc mile překvapená a tedy tento den úplně dokonale spokojená a musela přemýšlet o tom, kde se to v něm všechno bere...znovu musím opakovat, že tento muž je splněným snem každé dívky a ženy, která miluje (trochu ostřejší) sex,protože splní přesně to, co taková ženská chce a pak se sex s takovým mužem stane drogou,jako asi v poslední době pro mě.

Z toho odpoledne jsem byla úplně totálně ošoupaná :) a Božský mi večer psal, že si trochu odpočinul a zase mu stojí a ještě ho prý příjemně pálí …. tak mě hned napadá, když mu pálení na penisu připadá příjemné, mohli bychom na něj zkusit něco peprnějšího :) tak uvidíme.

A teď? Zase trochu šílím, asi už se hlásí abstinenční příznaky nebo co...je pondělí a Božský se od sobotního večera neozval. Naposledy mi psal v sobotu večer smsky, že se na mě moc těší a taky v těch sms proběhlo, že má doma Itálii. Vím, že jsou s manželkou (asi dost) pohádaní a asi se to stupňuje, nevím no. On nejhorší je ten pocit, že nevím, co se děje a tak nějak s tím nemůžu nic dělat. Už jsem mu poslala jednu ukňouranou smsku, i když vím, že bych neměla… držím se zuby nehty,abych mu jich neposlala víc. Čekám a mobil? Mlčí.

Nutně pořebuju ty jasnovidecký schopnosti !!!! :))2.12.2016 Když každý týden není posvícení

3. prosince 2016 v 20:33 | majinka |  Můj milenecký občasníček

Sešli jsme se včera, Božský měl po náročném týdnu v práci (fyzicky) i doma (psychicky). Kromě toho, jsme na cestě do hotelu potkali jeho manželku v druhém autě, která jela z práce. Špatné načasování no. Byla v autě tak asi 50 m.před námi, tak snad nás neviděla no. Božský řekl, že kdyby ano, tak mu hned volá,což neudělala.Ale myslím že ho to trochu rozhodilo.

Když už jsme byli v pokoji, zkusili jsme si to rozdat zase hned zadveřmi,na takovém stolečku. To nám ale příliš nešlo,tak jsme celou akci dokončili v posteli a bylo to moc pěkné, jako vždycky vlastně. Jen to bylo to jediné,co se nám to odpoledne povedlo. Zbytek doby jsme se jen mazlili a dráždili,jen už jsem ho prostě k žádné další akci nevyprovokovala i když jsem se snažila sebevíc. Ne že by mi to nějak extrémně vadilo, mazlení je taky hezké a každý týden prostě nemůže být posvícení, jen mě to přeci jen trochu zaskočilo. Ale klidně to můžu připsat tomu náročnému týdnu a taky tomu, že dopoledne před naší schůzkou trávil přehazováním uhlí. Nicméně, ze včerejšího setkání mám několik modřin a dva opravdu pořádné kousance.

Včera jsem si taky podprsenku nevzala,Božský to sice ohodnotil kladně,ale efekt to příliš nemělo. Usilovně přemýšlím, jak ho překvapit příště, aby ho to nabudilo.

Nechci zase hysterčit, jen se od včerejšího večera, kdy nešel hned domů,ale s kamarádem na pivo neozval, vím ,že nemám panikařit no, jen to není jen tak. A to, jestli je u něj doma vše při starém, to se můžu jen domýšlet….vím, že přes víkendy bych v podstatě to, že se ozve ani čekat neměla...hypnotizuju mobil, ten mlčí….tak snad zítra večer, to se věšinou ozývá,když si jde manželka brzo lehnout.

24.11.2016 Erotický uragán

3. prosince 2016 v 18:23 | majinka |  Můj milenecký občasníček


No, hysterčila jsem zbytečně, samozřejmě. Jeli jsme si zase něco užít. Rozhodla jsem se aspoň pro malé překvapení, jestli se to vůbec dá tak nazvat no….

Když jsme se s Božským v pokoji svlékali a on mi zajel rukou pod panensky bílou košili, zjistil, že nemám podprsenku a celkem ho to mile překvapilo. Mě vůbec přijde, že by byl nejradši, kdybych toho na sobě měla co nejméně, asi tak jako kabát a pod ním už nic, chichi. Ale v prosinci? To bych asi umrzla, kromě toho, nemám ani vhodný kabát…

Ale zpátky k tomuto dni; nevím, jestli ho absence mé podprsenky taky nějak eroticky naladila,ale to,co jsem s ním toto odpoledne zažila, bych přímo erotický uragán…..to ale předbíhám….nechala jsem ho svou košili rozepínat knoflík po knoflíku, tvářil se při tom moc roztomile a tak nějak skoro romanticky zulíbal každé to rozepnuté místo:)

V tomto pokoji byla také taková menší sedačka, v podstatě skoro za dveřmi a my si to za několik minut rozdávali na jejím okraji a bylo to neskutečně báječné a neuvěřitelně eroticky nabité a celkem i dlouhé.

Pak jsme se přesunuli do postele,kde jsme s malými líbacími přestávkami pokračovali a bohužel jsem to asi u třetí soulože přestala počítat, asi jsme se hodně přiblížili našemu rekordu,což bylo sedm krát za hodinu a půl. Bylo to krásné, neuvěřitelné,skoro šílené. Božský byl fakt super nabuzený a mohl skoro pořád. Pak jsem se dozvěděla, že prý to bylo tím, jak hodně jsem tiskla v tom mezidobí,kdy jsme to nedělali, jeho penis. Chtěla bych podotknout, že tohle se v případě Božského dá se říct pořád učím, protože jemu vyhovuje takový stisk, při kterém by dle mého názoru každý jiný chlap křičel bolestí. Já zatím jiného s touhle preferencí teda nepotkala. Prostě se stále trochu bojím, aby ho to nebolelo nebo tak…..no ale prý se lepším.

Ten večer jsem si zase mohla prohlížet několik modřin a byla jsem tedy neskutečně ošoupaná:)