Listopad 2016

Proč zase?....aneb opět fňukám

26. listopadu 2016 v 23:16 | majinka |  Moje postřehy
....předem se omlouvám, potřebuju se z toho vypsat a nikde jinde si postěžovat nemůžu... než vám napíšu o tom skvělém sexu,který jsme měli s Božským tento čtvrtek 24.11., tak si zase musím zafňukat, že od toho čvrtečního večera, kdy mi ještě napsal jednu sms o něm zase nevím nic !!!!!!!!!!!!!!!! Vím, že pomalu ani nemám právo si stěžovat,ale už z toho chytám nerva, musím si prostě říkat, že když může, tak se ozve,takže to prostě asi nejde no jen mi fantazie zase pracuje na plné obrátky; co sakra zase dělá, co se děje?? Jo, užil si, tak vždycky ten kontakt s ním trochu ochabne, na to si pomalu zvykám....a pak je teď víkend, tak asi (pokud nepracuje-někdy maká od rána do večera a pak jde hned spát, to vím) dělá doma příkladnýho manžílka ( podle toho co mi řekl, tak vztah s jeho maželkou není nic moc,ale nakolik mu můžu věřit, to nevím) a musím přiznat, že i to mě vytáčí !!!! Mám totiž celkem velkou představivost....a představa toho, že má sex se svojí manželkou??.....no z toho je mi úplně nanic !
Vím, že spousta milenek může na jakýkoliv kontakt se svým Božským o víkendu zapomenout. Mě Božský prostě moc rozmazlil.

......potřebovala bych nějaký jasnovidecký schopnosti nebo křišťálovou kouli.....

Co vy milenky, máte to podobně? (já doufám, že v tom nejsem sama:) Jak se s těmihle situacemi vyrovnáváte?

18.11.2016 Kavalírka- Rychle, rychle

25. listopadu 2016 v 21:43 | majinka |  Můj milenecký občasníček
Tento den jsme si mohli dát jen "rychlovku" , to pro mě a Božského znamená sex "jen" na hodinu. Bylo to pěkné, takové nežnější a vlastně docela intenzivní. Dělali jsme to "na klasiku" a já v duchu znovu musela ocenit jeho výdrž, která mi přivodila dva orgasmy. Pak jsme se dlouho, předlouho líbali a Božský mě, kromě letmého okusování pořád hladil po tváři a vlasech,až mě to dojímalo. Je to zvláštní, proč se musím takhle dojímat… Taky jsem (znovu)obdivovala jeho slastně spokojený výraz a lehký, trochu pokřivený úsměv, který potom stále měl.

Hodina utekla strašně rychle….

14.11.2016 Kavalírka

25. listopadu 2016 v 10:27 | majinka |  Můj milenecký občasníček

Myslela jsem si, že se tak brzo nesejdeme a vlastně bych klidně i k vůli pokračující MS pár dní počkala.Ale zlákat jsem se nakonec dala.Co by ne.

Ve vaně nám to tentokrát ale moc nešlo (proč, bude v recenzi na hotel),tak jsme se přesunuli do postele,kde mi Božský znovu předvedl svojí ohromnou výdrž, která mě stále překvapuje a i přes zašpiněné prostěradlo, jsme souložili třikrát a stejně intenzivně jako vždycky.Jen jsme se museli několikrát jít trochu omýt.

Když jsme se pak vraceli autem už setmělými ulicemi, Božský byl úžasně výřečný a já pořád přemýšela nad tím, proč vlastně.


9.11.2016 Něco nového- Praha- Kavalírka

23. listopadu 2016 v 13:01 | majinka |  Můj milenecký občasníček


Toto odpoledne jsme si naplánovali změnu prostředí, takže bude ještě samostatná recenze, na tento pro nás "nový" hodinový hotel.

V pěkně kýčovitém pokoji byla výřivá vana a sousta DVD s pornem (to jsme fakt nepoužili). Nazí jsme byli celkem rychle a dlouho jsme se líbali. Orál byl bezvadný a následný sex ve výřivé vaně byl báječný a neskutečně dobrý, víc už ho snad vynachválit nemůžu.

Postel byla trochu podivná (podivně měkká),nicméně jsme si to rozdali ještě dvakrát a vzhledem k mé MS to bylo až až, dokonce jsme se i jen tak chvílemi pošťuchovali a smáli, nějak si nepamatuju,jestli jsem někdy viděla Božského se takhle smát. Celé to bylo moc hezké.Večer jsem si objevila na prsou pěkné modřiny a na ruce kousanec.


4.11.2016 Jedno línější odpoledne

20. listopadu 2016 v 20:03 | majinka |  Můj milenecký občasníček


Tentokrát jsem tak dlouho čekat nemusela a bylo to opět báječné, vyzkoušeli jsme to dělat v malém sprchovém koutě, což nakonec kupodivu šlo (trochu krkolomné),ale jen chvíli. Špatné to rozhodně nebylo. Pak jsme se přesunuli do postele. Tam to bylo ze začátku takové línější a víc mazlivé a ani mi to nevadilo (jeho nežnější stránka se mi taky moc líbí) ,ale jak se nám krátil čas, Božský se znovu bezvadně předvedl a ojel mě zezadu tak, že jsem byla neskutečně ošoupaná, hehe. Vystřídali jsme asi čtyři polohy a mě bylo jako pokaždé neskutečně dobře. Byla jsem neskutečně umačkaná a pěkně pokousaná, chichi.

Večer jsem si zase mohla prohlížet modřiny.


Hledám něco nového-jaké jsou vaše sexuální triky?

19. listopadu 2016 v 19:43 | majinka |  Když potřebuju pomoc/radu
Zdravím Vás milenky,

jako mnoho jiných milenek se snažím sex se svým panem Božským nějak ozvláštnit a sbírám inspiraci všude možně,ale příliš zajímavostí jsem zase nenašla. Božský nemá problém s nažhavením, stačí mu k tomu velmi málo, ale vím od něj, že jakékoliv, třeba i malé překvapení uvítá-tak se snažím a baví mě je vymýšlet. U Božského je jiný problém, není totiž moc na nějaké hraní rolí (například), nebo třeba na nějaké erotické prádlo, řekl mi, že nejvíc se mu líbím nahá,takže ze mě vždycky všechno strhá :))) já nějaké nápady co jsme ještě nezkusili mám,ale budu moc ráda, když mi napíšete, co jste zkusily vy milenky, a co se vašemu milenci zaručeně líbilo. Prostě té inspirace potřebuju víc...čím víc tím líp ! :)


Jen, zkusili jsme toho celkem dost, takže to, že máme změnit polohu,nebo místo a podobně, to mi psát nemusíte. Potřebuju něco nového, neotřelého, pikantního.....

Těším se, co mi napíšete.
vaše majinka

25.10.2016 Všechno je stále božské...

19. listopadu 2016 v 15:06 | majinka |  Můj milenecký občasníček
Po asi čtrnácti dnech smutnění se Božský ozval (přesně 22.10) a po smršti smsek následovala erotická smršť opět v hodinovém hotelu v Břevnově.

Nazí jsme byli celkem dost rychle a Božský se na mě vrhnul s vervou sobě vlastní, domluvili jsme se, že se budu jako trochu bránit,ale moc to teda nešlo.Připadalo mi to docela zábavné a zase to vneslo trochu jiný náboj do našich hrátek. Byl drsný, vášnivý a nespoutaný. Taky mě dost bavilo sledovat Božského urputný výraz, který při tom měl. Bylo to zase neskutečně pěkné a divoké, byli jsme celí zpocení a rozjely se s námi matrace, takže uprostřed postele byla pěkná díra. Celkem legrační,jen nám to další erotiku trochu ztěžovalo. Ale nakonec nám to v dalším souložení sejně nezabránilo.Jen jsme si museli dávat víc pozor, kde kdo je. V toto odpoledne mi Božský zajistil znovu čtyři skvělé orgasmy a když jsme odjížděli domů, byla jsem nadmíru spokojená a příjemně unavená, vlastně jako pokaždé.

A pozor, na konec dobrá zpráva, jeho manželka si našla práci,která by snad, doufejme, mohla být stálejšího charakteru! Já z toho mám ohromnou radost.

Nechci to zakřiknout,ale i když se poslední dobou scházíme jednou týdně,což je na můj apetit stále žalostně málo, souložíme vlastně tolik,že vám o tom nestíhám ani psát :)))) pokračování bude co nevidět.
vaše majinka