Trochu ve slepé uličce...

21. října 2016 v 15:22 | majinka |  Moje postřehy
Dnes mě přepadl takový podivný smutek, asi bych smutná být neměla,ale stejně jsem. Co to přesně je? Jsem smutná, otrávená,rozezlená....? Nevím, možná všechno dohromady.
Mám tu doslova někoik desítek námětů na články, ale tak nějak mě něco brzdí i v tom psaní. Něco....hlavně to, že na mě Božský zase kašle a já se zamýšlím na tím proč asi...a dovedu si i sama odpovědět; buď je opravdu tak příšerně pracovně vytížený, čemuž bych v jeho případě i věřila, nebo se jeho manželka zase nechala vyhodit z práce,sedí doma a prudí ho jak může.To je bohužel tak horší a pravděpodobnější varianta. Zase si musím postěžovat, úplně mě "dojímalo" Božského vyprávění o tom,jak už jí vyhodili z několikátý práce,jak nemůže najít nic pořádnýho a tak. Já přitom chodím tady v okolí kolem spousty obchodů, kaváren,restaurací a všude někoho hledají. To co říká ona, to jsou podle mě jen kecy. No ona si to může dovolit,pracovat vždycky jen chvíli a pak odejít. Stejně všechno co se týče peněz, má na hrbu Božský. Dost pochybuju, že ona by vůbec mohla něco platit. Kromě toho, s její povahou se nedivím, že jí pořád vyhazujou.No, musím říct, že bych této paní ale moc přála pořádný zaměstnání na plnej úvazek !!! Vím, že bych tohle asi psát neměla,ale tak nějak cítím, že musím.

Jinak....možná se rýsuje víkendový sex se svalovcem. Tak doufám, že to proběhne a ne že se zase něco stane a celé se to odsune. Půjde sice jen o průměr,ale aspoň něco než nic.

No, drahé milenky, mějte se zatím krásně, já se jdu přemlouvat,abych zapracovala na nějakém dalším zajímavějším článku, než jsou tyhle moje výlevy :)
vaše majinka
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Danča Danča | Web | 22. října 2016 v 9:41 | Reagovat

Těžký život milenky, tak to ale chodí. Halda výmluv, proč to nejde a proč nejde tohle, odkládání setkání atd.

2 Hrobárka Hrobárka | Web | 30. října 2016 v 21:12 | Reagovat

Teším sa, že si zas nazad :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama