Božský je zpět! ....ale na jak dlouho?

11. října 2016 v 22:28 | majinka |  Můj milenecký občasníček
Viděli jsme se po roce a půl prvě na konci září. Takže docela nedávno. Asi tenhle začátek nebudu příliš rozpitvávat, prostě jsem od něj jednoho dne dostala sms kde bylo - "taky na tebe myslím" . (to víte, občas jsem mu něco napsala, jako že na něj myslím, stýská se mi a tak…). Člověk si na jednu stranu řekne, že to od nj teda nebylo vůbec hezký se takhle dlouho neozvat a že bych se s tím neměla už zaplést,aspoň abych ho trochu vytrestala...ALE, to bych byla sama proti sobě, jelikož bych se připravila o skvělej sex! Takže všechny výčitky, který byly nasnadě jeho směrem šly stranou a já mu s radostí odepsala a od té doby to všechno zase pokračuje!! Už to bude 2 nebo 3 týdny co se zase ozval a je to zase všechno moc pěkný. Jen s jedním rozdílem na mé straně a to je, že nejsem zamilovaná a tento pocit mě naplňuje novou lehkostí a takovou vyrovnaností, co se tohodle vztahu-nevztahu týče.

Po celkem aktivním smskovém kontaktu jsme se prvně sešli asi na hodinu a proběhla muchlovačka v jeho autě. Přiznám se, že když jsem ho po té době zase spatřila, bylo mi docela zvláštně a zároveň to bylo všechno takové důvěrně známé,jako by ta doba co jsme se neviděli ani neexistovala.Trochu jsem se bála, jestli se mu budu vlastně po té době ještě líbit. Přeci jen, porod mi postavu příliš nezlepšil,ale tyhle obavy byly opravudu zbytečné.

Mezi prvním a naším druhým setkáním pár dní uběhlo,ale na první sex po té dlouhé době jsme si ještě museli počkat, k vůli mému nastalému krvácení. Sice už jsme to dělali i když jsem krvácela,ale teď se mi do toho (zatím) moc nechtělo. Šli jsme se projít do přírody,byl to ještě jeden z těch pěkných zářijových dnů, příroda se už začala barvit do podzimních barev, já si mohla po tak dlouhé době užít trochu romantiky a Božský se chtěl vodit za ruku.Každou chvíli jsme se zastavili a líbali. Došli jsme na docela zajímavé místo, skryté zrakům kohokoli jiného, na jedné staně křoví a na druhé starý lom a uprostřed opuštěná paseka...tam jsme pokračovali v muchlování a líbání...já se při tom zamýšlela nad tím, jestli by nás tam někdo načapal, kdybychom se tam opravdu milovali. V přrodě jsem to zatím nedělala.
Asi po hodině jsme se vydali zase zpět. Bylo to moc pěkné odpoledne.


Další "mazlivé rande" proběhlo o několik dní později a Božský nechal dodávku, se kterou jinak jezdí a používá jí k práci doma a vzal osobák (chci podotknout, že je mi pravdu jedno v čem jezdí,ale tohle byla v konečném výsledku úžasná proměna..),ještě k tomu byl čerstvě ostříhaný,i oholený a celej byl takovej vymydlenej a vyvoněnej...noooo, už jen to na mě udělalo ohromnej dojem.Moc mu to slušelo a taky jsem mu to hned řekla.Pak jsme jeli na jiné, úžasně opuštěné místo, právě pro jedno auto, venku skoro pořád pršelo a my se polonazí mazlili další 2 hodiny a bylo to přesně to, po čem jsem celý rok a půl toužila a snila a už nedoufala, že to ještě zažiju.Cestou zpět, jsem Božského upozornila na to, že bude asi muset auto vyluxovat nebo tak, k vůli tomu, že všude budou moje dlouhé vlasy:) Po cestě zpět byl taky takový upovídaný,tak jsem jen poslouchala a bavila se. Překvapila mne razantnost jeho řízení,ale užívala jsem si to a přistihla jsem se, že mi to i imponuje.
Doma jsem zjistila, že jsem nasáklá jeho vůní, tak jsem pak chodila pořád očichávat svoje tričko.
Čekalo mne zase pár dní bez Božského.....


O našem setkání na sex vám napíšu v příštích dnech, ať se máte taky na co těšit :)
Takže drahé milenky, mám Božkého zpět (a to už jsem ani nedoufala), jen nevím na jak dlouho....řekla bych že asi na tak dlouho jak on bude chtít.

mějte se zatím krásně
vaše majinka
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Simona Simona | Web | 12. října 2016 v 14:27 | Reagovat

To je krásný, takový z jiné doby...

2 jsemmilenka jsemmilenka | 12. října 2016 v 17:42 | Reagovat

[1]: z jiné doby? jak to myslíš?

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama