4.10.2016 Odpoledne s Božským

14. října 2016 v 19:29 | majinka |  Můj milenecký občasníček

Tento den jsme se sešli už opravdu na sex. Jeli jsme do hodinového hotelu do Břevnova (recenze tady na blogu). Dostali jsme pokoj snad skoro v podkroví, no nejhorší pro mě bylo se tam vyšplhat.Božský (a to je kuřák) tam vyběhl pro mě nepochopitelnou rychlostí, já když tam dolezla, sotva jsem popadala dech.

Když jsem se trochu uklidnila, konečně jsme se mohli soustředit jeden na druhého a oblečení bylo hodně rychle dole. Přišlo mi, že mě líbá snad úplně všude. Bylo to krásné, šílené, vášnivé, jako v bláznivém erotickém snu. Proběhla společná roztomilá sprcha a já se už nemohla dočkat, až bude ve mně!!

A jaké to bylo? Tak báječné jako jsem si to pamatovala. Za hodinu a půl jsme souložili čtyřikrát v různých polohách, čož mi zaručilo čtyři báječné orgasmy a nemohli jsme se jeden druhého nabažit. Po té době to bylo nesmírně osvěžující, ten pocit, že o mě tenhle chlap stojí jako o ženskou, že se mu líbím, že mě chce.

Novinka v tomto hotelu, podle mého pozorování je, že matrace na postelích jsou obaleny nějakým igelitem, vypadá to jako potravinová fólie, tak si říkám,co za "nehody" se tam tem zákazníkům asi stává/stávalo, že promočili i matraci. Igelit na matracích při našich dřívějších návštěvách nebyl. Při sexu tady nově budete šustit.

Božský mi večer napsal, že v hotelu zapomněl mobil a zjistil to až skoro doma, takže tam jel znovu. Naštěstí to dobře dopadlo, protože jinak by to byl průšvih.

Večer jsem byla taková nějaká smutná a když jsem o Božského dostala sms - "proč jsme se nepotkali mnohem dřív" ,nevěděla jsem co si o tom mám myslet a nevím to dodnes. Trochu jsem si pobrečela a ani nevím proč.

Na další postelové rande, jsem si musela zase několik dní počkat.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Dominika Dominika | Web | 15. října 2016 v 10:07 | Reagovat

Wou, tak do hodiňáku bych nešla, a to mě to hodně baví...

2 jsemmilenka jsemmilenka | 15. října 2016 v 11:04 | Reagovat

[1]: a proč ne? ve většině z nich to prostředí bylo pěkné a my stejně jinou možnost nemáme

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama