Říjen 2016

Trochu ve slepé uličce...

21. října 2016 v 15:22 | majinka |  Moje postřehy
Dnes mě přepadl takový podivný smutek, asi bych smutná být neměla,ale stejně jsem. Co to přesně je? Jsem smutná, otrávená,rozezlená....? Nevím, možná všechno dohromady.
Mám tu doslova někoik desítek námětů na články, ale tak nějak mě něco brzdí i v tom psaní. Něco....hlavně to, že na mě Božský zase kašle a já se zamýšlím na tím proč asi...a dovedu si i sama odpovědět; buď je opravdu tak příšerně pracovně vytížený, čemuž bych v jeho případě i věřila, nebo se jeho manželka zase nechala vyhodit z práce,sedí doma a prudí ho jak může.To je bohužel tak horší a pravděpodobnější varianta. Zase si musím postěžovat, úplně mě "dojímalo" Božského vyprávění o tom,jak už jí vyhodili z několikátý práce,jak nemůže najít nic pořádnýho a tak. Já přitom chodím tady v okolí kolem spousty obchodů, kaváren,restaurací a všude někoho hledají. To co říká ona, to jsou podle mě jen kecy. No ona si to může dovolit,pracovat vždycky jen chvíli a pak odejít. Stejně všechno co se týče peněz, má na hrbu Božský. Dost pochybuju, že ona by vůbec mohla něco platit. Kromě toho, s její povahou se nedivím, že jí pořád vyhazujou.No, musím říct, že bych této paní ale moc přála pořádný zaměstnání na plnej úvazek !!! Vím, že bych tohle asi psát neměla,ale tak nějak cítím, že musím.

Jinak....možná se rýsuje víkendový sex se svalovcem. Tak doufám, že to proběhne a ne že se zase něco stane a celé se to odsune. Půjde sice jen o průměr,ale aspoň něco než nic.

No, drahé milenky, mějte se zatím krásně, já se jdu přemlouvat,abych zapracovala na nějakém dalším zajímavějším článku, než jsou tyhle moje výlevy :)
vaše majinka

I takhle uvažují milenky aneb omluvte mou hysterii...

17. října 2016 v 22:44 | majinka |  Moje postřehy
Musím si postěžovat, aspoň tady na blogu. Božský (asi bych ho měla spíš nazvat Božský parchant nebo tak) mě zase trápí, ZASE !! Dnes je to už pátý den, co se neozval. Zas dělá mrtvýho brouka...je to týden, co jsme se neviděli a mě to začíná zase vadit a to by nemělo! Protože, jak už jsem psala tady na blogu ve svých radách milenkám, nemám na něj žádné právo, vlastně nemám právo ani na jeho čas a vysvětlovat,nebo omlouvat se mi tak nemusí, na to má přece manželku. Tak proč si na něj zase dělám tak trochu nárok? Asi jednoduše proto, že to se mnou prostě umí a asi vždycky umět bude.
Já mu nechci pořád psát smsky a čekat, jestli se ozve (vím, že měl minulý týden moc práce a musel spoustu věcí dodělat...tak to říkal), i když o mojí hrdosti se už dávno nedá mluvit. A volat mu už vůbec nebudu….
No klasická pozice milenky, čekat ! Mám stažený žaludek a je mi po těle tak nějak zase slabo…v hlavě se mi honí spousta myšlenek….kdy se ozve? Zítra? Příští týden? (sliboval,že tento týden by měl mít pracovně volnější,ale co já vím jestli se něco nezměnilo..), nebo za měsíc, zas mě nechá rok čekat???? Ptám se sama sebe, proč tohle u Božského stále musím řešit? Právě proto, že je to on?
Zápasím celý den s pokušením psát mu aspoň každou hodinu jednu smsku, hysterické, já vím, nebo mu napsat něco v tom smyslu "koukej se mi okamžitě ozvat, přestaň mě štvát tím, jak na mě kašleš"…,ale jen tak to neudělám.
Trápím se trápím...ještě že mám svého malého chlapečka, který mi toho času na mě samotnou dopřeje jen velmi málo a odvádí mé myšlenky úplně jinam. No, já svému Božskému odpustím cokoliv i tohle, už jen pro to všechno, co s ním zažívám, když jsme spolu.
Znovu se musím zeptat, proč chlap, jako je on mi večer pro prvním sexu po dlouhé době napíše sms s takovým povzdychem "proč jsme se nepotkali mnohem dřív" ? Co tím myslel? Nezeptala jsem se, bála jsem se zeptat.Ale to víte, že bych chtěla odpověď znát.

Drahé milenky, (skoro) všechny to známe a musíme se s tím nějak porvat a každá se s náhlým výpadkem milence vyrovnáváme jinak, já nakupuju a taky jsem nelenila a ozvala se záložnímu milenci tady na blogu je to ten, kterého jsem pojmenovala Herkules, je taky dost pracovně vytížený,tak jsem zvědavá, jestli nám to tenhle týden vůbec vyjde....

vaše majinka


9.10.2016 Další neobyčejné božské odpoledne

16. října 2016 v 22:50 | majinka |  Můj milenecký občasníček
Tentokrát jsme spolu mohli být skoro tři hodiny. Zase jsme jeli do Břevnova.
V pokoji (který tentokrát nebyl až zas tak nahoře) jsme se na sebe vrhli hned za dveřmi a všechno kolem rázem jiskřilo. Skoro jsem ho musela přemlouvat, abych si mohla zout boty. Když jsme už byli nazí, trochu jsme si zařádili ve sprše a pak jsme najednou byli v posteli.

Božský mi pokryl tělo kousanci a polibky a než jsem se nadála, byl ve mně úplně celý. Vždycky mám při tom pocit,jako bych měla ještě jeden penis v zadku….bylo to neuvěřitelné. Vášeň prýštila všude kolem. Toto odpoledne jsem ani nepočítala kolikrát jsme souložili, lépe řečeno, přestala jsem počítat asi u čtvrté soulože. Ve chvíli, když jsem byla dole, jsem si mohla taky trochu užít jeho pevný zadeček. Jen mi běželo hlavou, že je to celé prostě úplně neskutečné. On byl neskutečný. Skoro nepopsatelný!
Poslední půl hodinu se na nás obou projevia trochu únava,tak jsem poznala i Božského něžnou stránku. Leželi jsme v objetí, jen jsme se tak hladili, nebo se jemně škrábali po zádech, říkali si, jak je to vlastně hezký,až jsme z toho skoro usnuli. Cítila jsem, že si oba tuhle intimitu užíváme.
A bilance této schůzky? Několik modřin a kousanců v mém dekoltu a na prsou. Taky se mi úplně dobře nechodilo,ale to jen to odpoledne a co si budeme povídat, tam dole jsem byla taková, jak to říct,celkem ojetá.chichi. Ten chlap se nezdá,ale má sílu jak bejk. Modřiny včera zmizely, kousance mám vidět ještě po týdnu.
Sama sebe se ptám, kdy se zase uvidíme.


4.10.2016 Odpoledne s Božským

14. října 2016 v 19:29 | majinka |  Můj milenecký občasníček

Tento den jsme se sešli už opravdu na sex. Jeli jsme do hodinového hotelu do Břevnova (recenze tady na blogu). Dostali jsme pokoj snad skoro v podkroví, no nejhorší pro mě bylo se tam vyšplhat.Božský (a to je kuřák) tam vyběhl pro mě nepochopitelnou rychlostí, já když tam dolezla, sotva jsem popadala dech.

Když jsem se trochu uklidnila, konečně jsme se mohli soustředit jeden na druhého a oblečení bylo hodně rychle dole. Přišlo mi, že mě líbá snad úplně všude. Bylo to krásné, šílené, vášnivé, jako v bláznivém erotickém snu. Proběhla společná roztomilá sprcha a já se už nemohla dočkat, až bude ve mně!!

A jaké to bylo? Tak báječné jako jsem si to pamatovala. Za hodinu a půl jsme souložili čtyřikrát v různých polohách, čož mi zaručilo čtyři báječné orgasmy a nemohli jsme se jeden druhého nabažit. Po té době to bylo nesmírně osvěžující, ten pocit, že o mě tenhle chlap stojí jako o ženskou, že se mu líbím, že mě chce.

Novinka v tomto hotelu, podle mého pozorování je, že matrace na postelích jsou obaleny nějakým igelitem, vypadá to jako potravinová fólie, tak si říkám,co za "nehody" se tam tem zákazníkům asi stává/stávalo, že promočili i matraci. Igelit na matracích při našich dřívějších návštěvách nebyl. Při sexu tady nově budete šustit.

Božský mi večer napsal, že v hotelu zapomněl mobil a zjistil to až skoro doma, takže tam jel znovu. Naštěstí to dobře dopadlo, protože jinak by to byl průšvih.

Večer jsem byla taková nějaká smutná a když jsem o Božského dostala sms - "proč jsme se nepotkali mnohem dřív" ,nevěděla jsem co si o tom mám myslet a nevím to dodnes. Trochu jsem si pobrečela a ani nevím proč.

Na další postelové rande, jsem si musela zase několik dní počkat.


Božský je zpět! ....ale na jak dlouho?

11. října 2016 v 22:28 | majinka |  Můj milenecký občasníček
Viděli jsme se po roce a půl prvě na konci září. Takže docela nedávno. Asi tenhle začátek nebudu příliš rozpitvávat, prostě jsem od něj jednoho dne dostala sms kde bylo - "taky na tebe myslím" . (to víte, občas jsem mu něco napsala, jako že na něj myslím, stýská se mi a tak…). Člověk si na jednu stranu řekne, že to od nj teda nebylo vůbec hezký se takhle dlouho neozvat a že bych se s tím neměla už zaplést,aspoň abych ho trochu vytrestala...ALE, to bych byla sama proti sobě, jelikož bych se připravila o skvělej sex! Takže všechny výčitky, který byly nasnadě jeho směrem šly stranou a já mu s radostí odepsala a od té doby to všechno zase pokračuje!! Už to bude 2 nebo 3 týdny co se zase ozval a je to zase všechno moc pěkný. Jen s jedním rozdílem na mé straně a to je, že nejsem zamilovaná a tento pocit mě naplňuje novou lehkostí a takovou vyrovnaností, co se tohodle vztahu-nevztahu týče.

Po celkem aktivním smskovém kontaktu jsme se prvně sešli asi na hodinu a proběhla muchlovačka v jeho autě. Přiznám se, že když jsem ho po té době zase spatřila, bylo mi docela zvláštně a zároveň to bylo všechno takové důvěrně známé,jako by ta doba co jsme se neviděli ani neexistovala.Trochu jsem se bála, jestli se mu budu vlastně po té době ještě líbit. Přeci jen, porod mi postavu příliš nezlepšil,ale tyhle obavy byly opravudu zbytečné.

Mezi prvním a naším druhým setkáním pár dní uběhlo,ale na první sex po té dlouhé době jsme si ještě museli počkat, k vůli mému nastalému krvácení. Sice už jsme to dělali i když jsem krvácela,ale teď se mi do toho (zatím) moc nechtělo. Šli jsme se projít do přírody,byl to ještě jeden z těch pěkných zářijových dnů, příroda se už začala barvit do podzimních barev, já si mohla po tak dlouhé době užít trochu romantiky a Božský se chtěl vodit za ruku.Každou chvíli jsme se zastavili a líbali. Došli jsme na docela zajímavé místo, skryté zrakům kohokoli jiného, na jedné staně křoví a na druhé starý lom a uprostřed opuštěná paseka...tam jsme pokračovali v muchlování a líbání...já se při tom zamýšlela nad tím, jestli by nás tam někdo načapal, kdybychom se tam opravdu milovali. V přrodě jsem to zatím nedělala.
Asi po hodině jsme se vydali zase zpět. Bylo to moc pěkné odpoledne.


Další "mazlivé rande" proběhlo o několik dní později a Božský nechal dodávku, se kterou jinak jezdí a používá jí k práci doma a vzal osobák (chci podotknout, že je mi pravdu jedno v čem jezdí,ale tohle byla v konečném výsledku úžasná proměna..),ještě k tomu byl čerstvě ostříhaný,i oholený a celej byl takovej vymydlenej a vyvoněnej...noooo, už jen to na mě udělalo ohromnej dojem.Moc mu to slušelo a taky jsem mu to hned řekla.Pak jsme jeli na jiné, úžasně opuštěné místo, právě pro jedno auto, venku skoro pořád pršelo a my se polonazí mazlili další 2 hodiny a bylo to přesně to, po čem jsem celý rok a půl toužila a snila a už nedoufala, že to ještě zažiju.Cestou zpět, jsem Božského upozornila na to, že bude asi muset auto vyluxovat nebo tak, k vůli tomu, že všude budou moje dlouhé vlasy:) Po cestě zpět byl taky takový upovídaný,tak jsem jen poslouchala a bavila se. Překvapila mne razantnost jeho řízení,ale užívala jsem si to a přistihla jsem se, že mi to i imponuje.
Doma jsem zjistila, že jsem nasáklá jeho vůní, tak jsem pak chodila pořád očichávat svoje tričko.
Čekalo mne zase pár dní bez Božského.....


O našem setkání na sex vám napíšu v příštích dnech, ať se máte taky na co těšit :)
Takže drahé milenky, mám Božkého zpět (a to už jsem ani nedoufala), jen nevím na jak dlouho....řekla bych že asi na tak dlouho jak on bude chtít.

mějte se zatím krásně
vaše majinka