Březen 2016

Hodinový hotel Praha 6-Břevnov

21. března 2016 v 22:51 | majinka |  Hodinové hotely
Vůbec nechápu, kam se mi tahle recenze poděla...měla jsem zato, že už to bylo zveřejněno...


Řekla bych, že tento hotel patří mezi ty středně drahé.Vždycky se mi tam líbilo. Chodíme tam s Božským a vystřídali jsme několik pokojů. Pokoje ve kterých jsme byli, jsou v podstatě všechny stejné. Malinko kýčovité prostředí,ale to není na závadu. Spíš tmavší pokoje,ale to nevadí, jsou podle mě dost prostorné. Taky jsem si myslela, že tady ostatní návštěvníky hotelu neuslyšíme, ale omyl! Každopádně je to lepší, než v Braníku. Mě to přijde spíš úsměvné. Na stránkách se mluví o luxusu, jen tedy ta koupelna v pokoji, podle mě moc luxusní není. Nicméně, já moc náročná nejsem, takže mi to tam vždy vyhovovalo. Nikdy žádný problém.


Varovné signály nevěry

20. března 2016 v 22:00 | žena a život |  ...z časopisů
Ahoj milenky,

vítám vás u nové rubriky, kterou jsem se rohodla zařadit na blog proto, že se mi sešlo na mail mnoho dotazů od čtenářek blogu na články o sexu/ vztazích/ nevěře v různých holčičích/ženských časopisech. Šlo o dotazy typu, co si o článku myslím, že mají jiné zkušenosti a že mnoho takových článků určitě není napsáno ze zkušenosti, ale jen tak.A taky, jestli by nestálo za to, zkusit tyhle články přiblížit čtenářkám blogu a trochu je rozebrat/zrecenzovat.
Mě to přijde jako dobrý nápad. Mám tu kopec časáků, takže se na to můžeme vrhnout. Doufám, že se taky trochu pobavíte.
(upřímně řečeno, mě na těch článkách nejvíc vadí, že nepřichází s ničím převratným, co bych třeba ještě nevěděla a co by mě zaujalo aspoň o trochu víc…..na to stále čekám).

Zdroj: říjnové číslo Žena a život r.2015

autorka článku Varovné signály nevěry vyslovila názor, že nemusíte žít v nefunkčním vzahu, aby vám byl muž nevěrný….už to mi přijde docela alarmující, podle mých zkušeností s "mými pány", je ve vztahu vždycky nějaký (alespoň malý) problém, když si muž hledá povyražení jinde.

Dále jsou zde uvedeny v bodech ty "varovné signály" ….


Muž je vám nevěrný, když začal hubnout a cvičit, tedy pokud se váš manžel o sebe doposud příliš nestaral a najednou si koupil značkové sportovní oblečení, začal řešit dietu a najednou tráví čas ve fitku, měla by jste zpozornět….nooo pokud nemají pánové k tomuto "novému" chování nějakou věrohodnou výmluvu, tak to je s nima už hodně špatné...ona tady, ostatně jako i v dalších případech platí jedna zásada, chcete být nevěrní a vaše manželka by neměla nic poznat? Neměňte své návyky! A pokud je změnit chcete, musíte se postarat o dokonalé krytí!

Muž je vám nevěrný, když potřebuje najednou víc soukromí, zase, ptám se, opravdu to ti pánové dělají tak okatě, že dřív nepotřebovali soukromí vůbec a náhle utíkjí od rodiny a domácího krbu na (osamocené) procházky, projžďky v autě, nebo se před ženou zamykají v ložnici nebo v pracovně?...Tahle změna nesmí být taky tak náhlá !

Muž je vám nevěrný, když je náladový, nooo to nemusí nutně značit nevěru...ve zmíněném článku autorka uvádí, že partnerky nevěrných mužů si změny jejich nálad všimnou úplně nejdříve. Pánové jsou buď přehnaně podráždění (když uvážím, že většina manželek svým mužům odpírá sex, podrážděnosti se nedivím) a nebo naopak přehnaně pozorní (asi aby si kompenzovali špatné svědomí)…


Muž je vám nevěrný, když se změní jeho sexuální apetit, nebo se vůbec změní manželský sex, manželka si např.všimne, že to muž tak nějak fláká….já prostě nevěřím vlastním očím, v případě nevěrných mužů, manželka sex bojkotuje, takže si myslím, že tohle nebude nic zásadního. No, existují muži, kteří v pohodě zvládají sex s milenkou i s manželkou v jednom dni,(viz Božský), asi hlavně možná proto, že manželce stačí ta rychlovka, jelikož jí sex už přestal bavit.

Muž je vám nevěrný, když před vámi tají finance, pokud je rodinný rozpočet napjatý a muž si najde náročou milenku, tak to je ovšem problém, tam bych dotyčnému pánovi poradila možná milenku změnit v méně náročnou, jiank ho to možná i zbytečně bude dost zatěžovat. Vydržování milenky nemusí nutně muže nějak dramaticky finančně zatěžovat!

Muž je vám nevěrný, když má nové neznámé přátele, které jeho manželka nezná a nikdy je neviděla...tady pánové musí mít opradu dobrý arzenál výmluv, jelikož tito kamarádi jsou jen smyšlení. Ona kažná změna chování se musí dávat na odiv postupně, jemně a polehoučku. Chcete být nevěrní? Na všechny změny jděte pomalu a naopak se snažte své zvyky spíše neměnit, a připravte si věrohodné výmluvy!

Tak, to by bylo pro dnešek všechno, jeslti máte pro mě typ na článek k rozebrání nebo zrecenzování, dejte mi určitě vědět, docela mě to baví a ráda to udělám.


Mějte se zatím krásně
vaše majinka