Únor 2016

Dárek pro milence

14. února 2016 v 18:52 | majinka |  Vše pro milenky

Ahoj milenky,
jedna z vás se mě tady na blogu ptala, co by mohla dát svému milenci jako dárek k svátku/narozeninám a tak podobně…
No, je pravda, že to není jen tak… pokud máte milence, který je svobodný, tak je to přeci jen malinko lehčí, stačí se jen zamyslet nad tím, co se vašemu milenci líbí, co má rád,nebo jaké má hobby... někde jsem četla, že se můžete zkusit odrazit od toho, co od něj dostáváte vy za dárečky….

Tady pár odkazů pro inspiraci:Ono se mnou je problém, že já vám bohužel neporadím nějaký super dárek pro chlapa, každý je jiný a každého potěšíte něčím jiným. Kromě toho, mě moji milenci nikdy moc neobdarovávali, když se nad tím zamyslím, většinou mi strkali neustále nějakou čokoládu a tak podobně.Ale i to bylo od nich milé.


A když je váš milenec ženatý? Tady mě napadá další pravidlo (pokud jsem ho už někde nenapsala) - pokud chcete dát svému ženatému milenci věcný dárek, dobře si to rozmyslete a já radím píše to nedělat a nebo mu k dárku vymyslete i dobrou výmluvu pro manželku až tenhle dárek najde a bude se ptát….myslíte že nebude? Tím si ale jistá být nemůžete.

Takže z toho plyne, že možná nejlepší budou nějaké nemateriální dárky,co? Co společný výlet na nějaké zajímavé místo? Co splnit svému drahému nějakou erotickou fantazii? Nebo si naplánovat třeba půlden v luxusnějším pokoji nějakého hodinového hotelu? -(tady mě napadá hodinový hotel v Uhříněvsi- recenze tady na blogu).

Vím,asi jsem s tímto "problémem" moc nepomohla, takže tady je výzva pro ostatní čtenářky - máte zkušenosti s obdarováváním svých milenců?? Dejte nám ostatním tipy a rady, co vybrat našim milencům!
Budeme se těšit!

vaše majinka