Leden 2016

Jak ho svést....?

30. ledna 2016 v 22:15 | majinka |  Když potřebuju pomoc/radu
Milé dámy,

přestavte si situaci: muž, věk 32 let - sex by mu měl tedy chybět, je sám a asi už dlouho a připustil, že mu ženská aspoň občas chybí,ale taky připustil, že už si na to, že je sám tak nějak zvyknul.
-je hrozně hodný, milý, podle mě taky stydlivý
-flirtujeme, máme společná témata na povídání
-myslím si, že bychom k sobě i tak nějak tělesně pasovali
-má hlavně lepší morálku než já (vím od něj,že když nejsem sama a mám dítě, nemohl by prý se mnou nic mít…….aaaa sakra!)

Co myslíte? Dá se takovej chlap nějak přesvědčit k sexu? Vím, že nikdy nedostanu všechny, které budu chtít,ale nechce se mi to jen tak vzdávat.

Tak co holky, zažily jste někdy takovou situaci? Máte pro mě nějakou radu?

Jak ho dostat a možná tedy být trochu mrcha?

díky vaše majinka

Z milenky se stala ještě maminka....

18. ledna 2016 v 22:22 | majinka |  Co se nikam nevešlo

…...ale chuť na sex se jí zase vrátila


Zdravím vás v novém roce milenky a milenci, musím přiznat, že se mi stýskalo. U mě proběhlo několik zásadních změn a ta nejzásadnější je, že se mi o 7 týdnů dříve - 22.12.2015 narodil syn. Nebudu ani nechci tady rozebírat detaily. Jen vám řeknu, že nakonec vše dopadlo dobře a jsme zdraví, což je hlavní,já jsem dílem šťastná, dílem dost vyřízená,snažím se teď najít v našich životech nějaký nový řád, svůj život mám sice obrácený naruby,ale ráda bych se pokusila dopřát si do budoucna i sex s "mými pány" , (už mám na něj totiž velkou chuť) tedy pokud je fakt, že mám dítě neodradí. Bohužel mám dojem u několika z nich, že se tohoto faktu nějak zalekli. Jo, říkám si, mít malé dítě, není sexy,ale myslím, že vyvolávat pomalu zděšení by to tedy nemuselo. Takže u několika z nich mě tedy docela mrzelo, jak se zachovali.

No,teď ještě nic zkoušet nemůžu. Mohla bych eventuelně začít v únoru,ale co já vím, jak to bude a kdy si opravdu zase něco užiju. Já ve skrytu duše doufám,že to už moc dlouho trvat nebude.

Nicméně za období, kdy jsem na blog nepsala, se mi nashromáždilo spousta témat a článků,takže já doufám, že to všechno zpracuju a budete si moct počíst, protože to opravdu bude stát za to.

Mějte se zatím krásně, já se zase brzo přihlásím

vaše majinka
-pix-facebook-feminity