Říjen 2015

Milenky nejsou potvory

8. října 2015 v 20:48 | dokonalazena.cz |  Vše pro milenky
Muži se vydávají na zálety co svět světem stojí. Proč? Jsou prostě tak ustrojení. Dokonce ti "správní" chlapi umí vytvořit výborný domov pro manželku a děti, kde nikdo nestrádá nedostatkem lásky ani peněz na činži - a sem tam si zajdou za milenkou. I ta bývá pro takové muže do jisté míry stálicí - tedy dokud to ji samotnou nepřestane bavit.Jak si užít statut milenky? Musíte být na to vnitřně nastavená a vědět,co můžete očekávat a co ne;

  1. Očekávejte a jemným nátlakem vyžadujte lichotky a drobnou pozornost - květiny, lahev šampaňského, kamínek z pláže, milá slova o tom, jak vám to dnes sluší, jak máte krásně upravené vlasy, jak se mu po vás stýskalo. Ať vám muž naděluje právě to, na co doma dávno zapomněl - i proto za vámi chodí, že to dokážete ocenit.
  2. Buďte trpělivou posluchačkou, ale nenechte se zatáhnout do přemýšlení o tom, jak jeho problémy vyřešit. Chce se s nimi pouze svěřit sdílné duši, která si to ponechá pro sebe, tak mu to dopřejte. A vyprávějte mu také o svém životě, aniž byste očekávala nějakou zásadní pomoc. Stačí, když vás pozorně vyslechne a třeba vysloví dobrý názor.
  3. Užívejte si sex bez ostychu tak, jak se vám to oběma líbí. Rutinní akt před usnutím k mileneckému vztahu opravdu nepatří. Pokud by se tak milenec choval, pusťte ho k vodě, chodí se k vám vyspat a ne potěšit sebe i vás.
  4. Jistě budete chvíli intenzivně zamilovaná - jinak byste si přece právě tohoto muže nepustila tak blízko k tělu. Ten stav zatmění mozku ale trvá jen chvíli, snažte se ho co nejrychleji proměnit v rozverné, přívětivé a upřímné přátelství. Právě taková milenka je pak pro muže nepostradatelná a on se jí s radostí věnuje třeba celé dlouhé roky.
  5. Smiřte se s víkendy s přáteli, s většinou osamělých nocí. Ty vzácné chvíle, kdy najdete společný čas pro sebe, si o to víc užívejte. A nikdy nedopusťte, aby se choval žárlivě - on má rodinu, vy máte právo hledat si trvalého skutečného partnera.
  6. Nečekejte, že kvůli vám opustí rodinu. I když je to mnohdy bolestné zjištění.

Zdroj:dokonalazena.cz
Pár myšlenek na vysvětlenou

8. října 2015 v 20:12 | majinka |  Co se nikam nevešlo
Ahoj všichni !

Úplně nejdřív bych chtěla poděkovat, za všechnny ty pěkné maily, které jsem od vás, čtenářů dostala. Vážím se toho. Měla bych vysvětlit, proč jsem se tak dlouho odmlčela. Důvodů bylo několik (a myslím, že není důležité, abych se rozepisovala nějak podrobně, vzhledem k tématu mého blogu)….. takže….během uplynulých měsíců jsem řešila poměrně složitou rodinnou situaci, vážnou nemoc v rodině a následné úmrtí….a další rodinné problémy bohužel stále trvají a nemají řešení (nebo prostě řešení nikdo nezná)….jinak se taky děly příjemnější věci…. Vzala jsem si svého "muže domácího" a otěhotněla jsem. Jsem ráda že budu mít mimčo a že se všechno dobře vyvíjí, jen těhotenství je něco, co mi celkem převrátilo život a sexu si od té dobry příliš neužívám. Ze začátku jsem se nějkolikrát sešla s panem P. a tak nějak to ušlo.Nicméně jak už jsem někde tady psala, pan P. se sice snaží,ale není to muž, který by mě dokázal uspokojit tak, jak bych to chtěla. No a s přibývajícími měsíci moje rozbouřené hormony pracují stále víc a víc vlastně proti jakémukoliv muži, se kterým bych třeba eventuelně chtěla mít sex. Zdá se mi to fakt neuvěřitelné.

Pan P. se ale stále nevzdává a zkouší mě nalákat k sobě do postele a co dělám já? Vymlouvám se a tak trochu ho trápím...asi tak stejně jak mě trápí Božský, který na mě poslední dobou z vysoka kašle.

Jinak článků na blogu bude dost, to se nikdo bát nemusí, jelikož jsem shromáždila spoustu materiálů a nápadů mám taky hodně.

zatím se mějte hezky
vaše majinka