Červenec 2015

Velikost penisu a Božský penis

9. července 2015 v 22:00 | majinka |  Vše pro milenky
Průzkumy
Poslední dobou na můj vkus docela často narážím na články o velikosti penisu…. (snad schválně…), muži tuto otázku řeší asi tak nějak od puberty a my ženy? Asi od chvíle, kdy začneme randit a střídat muže s "různou velikostí".
Obecně jsem se dočetla z těch článků na webu, že my ženy upřednostňujeme partnery s délkou penisu okolo 13-15 cm (což je prý shodou okolností? i průměr mužů v ČR) a nebo spíš menší. No jsou prý i jiné výzkumy,kde zase ženy chtějí o trochu větší penis a to mezi 16-21 cm…důležitá je i šířka penisu a lepší jsou prý spíš širší a kratší, jelikož žena je prý průměrně hluboká 9,5 cm a její pochva je vzrušivá prý pouze do třetiny své hloubky.
Delší penisy způsobují elastické prodloužení pochvy a to může být pro ženu spojeno s nepříjemnými,až bolestivými pocity. Dokonce prý existují ženy, které upřednostňují k dosažení orgasmu jiné techniky, než klasickou soulož. ALE, každá jsme jiná, že?

Moje zkušenost
Než jsem poznala Božského, jehož penis mi napoprvé připadal až příliš velký, možná doslova obří, setkávala jsem se jen s muži s průměrným nebo malým vybavením. A vlastně mi to příliš nevadilo. Po Božském jsem měla sex s dalšími průměrnými, nebo podprůměrnými muži a to už mi vadilo. Říká se, že prý muži s menším penisem bývají celkově lepší milenci, protože prostě musí být více kreativní...no...moje zkušenost taková tedy úplně není. A nebo je Božský v sexu asi ve všech ohledech nadprůměrný. Bohužel jsem neměla štěstí na více mužů s velkým penisem,abych mohla srovnávat tuto sortu.
Ano, musím přiznat, že první sex s Božským byl trochu znepokojivý a taky trochu bolestivý (říkala jsem si, proboha, jak se ta obří věc do mě vejde??!!),ale jen asi tak první dvě kola. Pak převládlo naprosté nadšení, nad tímto nepřekonatelným milencem. Taky musím přiznat, že sex s ním vlastně vždycky trochu bolí,ale ono to k tomu celému tak nějak patří. Je to neuvěřitelná divočina a když nejsem po sexu úplně vyčerpaná, nemám modřiny a kousance a druhý den skoro nemůžu chodit jak mě bolí kyčle, tak to už nepovažuju za pořádnou soulož. Kromě toho jsem taky už bohužel zjistila, že muže s menším nebo užším penisem v sobě už skoro necítím a už vůbec se neodvažuju ptát jich, jestli jsem pro ně dost úzká nebo ne….(mám pocit, že spíš ne…). Na druhou stranu je děsný jak mě Božský "zkazil" - mám pocit, že jsem takhle zkažená navěky a nikdo mi nebude dost dobrej. Třeba se to časem změní, ale v současnosti tomu nevěřím.

Jak vypadá podle mě Božský penis
Nějakou dobu jsem přemýšlela, k čemu by se dal Božského penis přirovnat. Když jsem si nedávno dělala svačinu do práce a použila k tomu středně velkou bagetu (klasického tvaru), řekla jsem si, to je ono! Odpovídá délka i tloušťka! Hrůza, co všechno mi ho připomene. Vzpomněla jsem si na něj i při mytí okurky,ale ta byla vždycky hubenější, než je on.

Achjoooooo, chybí mi!!!!!!! A nejen jeho dokonalý penis, se kterým umí neuvěřitelné divy, on celý !!!!!!

A co vy? Jakého muže preferujete? S jakými penisy máte zkušenost? A který vám nejvíc vyhovoval? Můžete hlasovat v anketě a budu ráda i za komentář.

vaše majinka

Je okurka sexy?

9. července 2015 v 17:18 | youtube |  Sex-zajímavosti od Julie Gaji Poupětové
Povídání, které ze začátku trochu nudí, ale nakonec je docela poučné :)


Usměvavá a připravená blond Máří Magdalena?

2. července 2015 v 22:46 | web |  Vše pro milenky
Dostala jsem pár dotazů od několika čtenářek, které byly na stejné téma - lze vůbec ženáče rozvést? Myslím, že tohle není úplně dotaz na mě, protože já to nevím a podle toho, co jsem zatím přečetla na webu, to spíš nejde...nicméně jsem narazila na tento docela zajímavý článek, který myslím stojí za přečtení...i když vlastně podle mého názoru žádný přesný návod nedává.

Vyvstává otázka: co musí mít žena, aby se jí "podařilo" rozvést ženatého muže? Jak vypadá osudová femme fatale, která muže nejen svede, ale v brzké době také přiměje tomu, aby se vyvázal z původního vztahu a vzal si ji? Je hezčí, ženštější nebo diplomatičtější? Disponuje něčím, co těm ostatním, někdy dokonce mnoha jejím předchůdkyním, chybělo?

Jistý "recept" na to má pětapádesátiletá Gábina. "Po smrti manžela jsem měla několik ženatých milenců, jednou dokonce několik najednou. Zajímavé bylo sledovat jejich tokání, jakmile vypozorovali, že s nimi nemám žádné vážné úmysly. Říkala jsem jim: 'Tak šup, šup, tvůj čas vypršel, hybaj k manželce, čeká s večeří!' To je ohromilo a najednou se chtěli vázat oni. Kontrolovali mě, žárlili a začínali mluvit o rozvodu." Na to však Gábina nedbala. Časem si našla jiného, rozvedeného, a je mu věrná.

Takovou ženu obecně popisuje psycholožka, která si nepřála být jmenována. "Znám několik žen ve věku od 30 do 45 let, jimž se "povedlo" rozbít manželství a za milence se provdat. Shodou okolností jsou to všechno Jany, mají dlouhé blond vlasy a typově připomínají Maří Magdalénu. Jejich umění spočívalo v tom, že chlapa uměly, poněkud vulgárně vyjádřeno, ´popadnout za koule´. Tím ho zmákly a pak už nemusely nijak tlačit na pilu. Stačilo, že byly vždy naladěné, usměvavé a připravené..." Stejně se možná chovala i Tamara, sedmadvacetiletá sekretářka ženatého manažera jednoho koncernu. Do roka se kvůli ní rozvedl, přestože měl s manželkou dvě děti. Slečnu si vzal, ačkoli nebyla žádný plavovlasý andílek a nevyznačovala se ani zvláštní atraktivitou. Dodnes spolu žijí, vypadají spokojeně a mají malé dítě.

Typický úlovek: 40 let, finančně zajištěn

V samotné kráse to rozhodně nevězí, je zapotřebí, aby do sebe všechno zapadlo. Důležitá je i uměřenost. Kdo míří příliš vysoko, může na to doplatit. Kvůli sexsymbolu Ameriky 60. let, slavné Marilyn Monroe, se sice rozvedl dramatik Arthur Miller, na odtržení amerického prezidenta Johna F. Kennedyho od noblesní Jackie však herečce síly nestačily. Mohla mít krásný život, místo toho o něj přišla.

Nezbytným předpokladem "úspěchu" je i být "ve správný čas na správném místě".

Seznámí-li se ženáč s dotyčnou ženou v době, kdy je již znuděn nebo dokonce znechucen svým mnohaletým manželstvím, hraje jí to do karet, zkrátka má lepší výchozí pozici. Právnička Jitka Němcová, specialistka mimo jiné i na rozvody, popisuje "typického" klienta, který přichází se žádostí o rozvod, asi takto: "Věk kolem 40, většinou pohledný a finančně je na tom velice dobře. Manželka mu takříkajíc splývá s nábytkem. Kdysi to třeba byla pěkná dvacítka, ale časem se z ní stala loutka bez vlastních ambicí. Nikdy nepracovala a ani v budoucnosti pracovat nehodlá, den ubíjí klábosením s kamarádkami nebo nakupováním. Není divu, že tohoto pána uhnala mladší, krásnější a neokoukaná."

Sen každého muže představuje žena, která se na nic neptá, nic neřeší, je nekonečně ženská. V ideálním případě také osobnostně zralá a nezávislá. Ale ani tyto atributy před rizikem opuštění nechrání, jak dokazují případy těch, kteří doma tohle všechno měli, přesto se nechali zlanařit jinam a opustili své do té doby dobře fungující rodiny.
Zdroj:http://ona.idnes.cz/milenka-kvuli-niz-muz-bori-mosty-d4i-/vztahy-sex.aspx?c=A140715_220316_vztahy-

Tak to vypadá, že asi neumím chlapa správně popadnout za koule....a tím ho zmáknout jak tu píšou...škoda, že v tom článku tohle nerozvedi, protože ať přemýším sebevíc, stále nevím, jak to mysleli...poradí mi někdo????

Jinak, připravuju tentokrát svoje dva nové články, ale tak nějak je stále nemohu dopsat..tak se můžete těšit...snad to brzo dokončím.
Vaše majinka