Pan Osudový nebo Božský...aneb jak nám tito muži zamíchají životem, část.2

23. června 2015 v 21:44 | web |  Vše pro milenky

Pan Osudový přináší kromě neodolatelné přitažlivosti i nekonečné trable. Ale přesto se od něj nedokážeme oddělit. Vždycky pro to máme dobré důvody (smůla, že je chápeme jen my samy).

Je vlastně jedno, jak ten muž vypadá. Může se jednat o malého podsaditého chlapíka či vyzáblého čahouna. Důležité je charisma. A to není podmíněno dokonalostí. Kromě toho, každé z nás se líbí něco jiného,že? Můžete ho potkat na různých místech, v práci, na párty, v posilovně, na nákupu, na ulici a nebo se s ním seznámit na seznamce. Jedno však mají tito muži společné. Své oběti zlomí srdce a současně v něm zůstanou navždy.

Říká se tomu také prý láska na první pohled. U Pana Božského je to jako blesk z čistého nebe. A ten blýskne pokaždé, když jej nečekaně zahlédnete. I když já bych to láskou na první pohled nenazvala.

Pokud budete s panem Božským randit, vynese vás doslova až do nebes. Šimrání v břiše budete pociťovat před každou schůzkou a v jeho přítomnosti budete zářit jako sluníčko. Není vyloučeno, že poklesne váš výkon v práci či při studiu, neboť vaše myšlenky budou patřit pouze jemu. A tohle potvrdí snad každá.

Přestože jsou naši Božští spojeni s nejbolestivějším obdobím našeho citového života, nikdy na ně nezapomeneme. Ostatní to nikdy nepochopí, takže se jim to nesnažte vysvětlovat. Vy o svém Panu Božském víte své.


Zdroj: portalprozeny.cz

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama