6.6.2015 Další večer s panem P.

8. června 2015 v 23:12 | majinka |  Můj milenecký občasníček
Tak jsme se po nějaké době zase sešli. Hned jak jsem přišla v tomto horkém dni k němu domů, shodila jsem ze sebe oblečení a vlezla za ním do sprchy. Mezi polibky jsme se pozdravili a prohodili pár slov o tom, jak se máme…. Po chvíli jsem se k němu otočila zády a najednou jsem ho měla uvnitř….pěkné. Přesunuli jsme se do postele a já se mu začala věnovat ústy a to se mu velmi líbilo. Pak už to tak nějak šlo ráz na ráz. Bylo to hezké, milé a užívala jsem si to...a stále tam kolem byly ty jeho jiskry (díky za ně) !


Udělali jsme pauzu a šli si dát něco k pití a on povídal o tom, jak stále pracuje a nemá skoro na nic jiného čas….(jo to je nějaký moje prokletí, vybírám si muže, kteří jsou víc než jen zaneprázdnění…). Chvíli jsme seděli u televize a pak jsem najednou ocitla na něm… líbí se mi, když je sex takhle spontánní. Než jsme se dostali zpátky do postele, zkusili jsme to i vestoje a to byl moc pěkný zážitek. Nakonec jsme došli zase do postele…., kde jsem se mu nastavila zezadu a byla natřená olejíčkem. Pěkné a pro mě zajímavý a nový zážitek. Jen tím, jak jsem byla natřená, ze mě on stále vyklouzával. Nakonec se chtěl tulit a objímat...hezké a něžné. Jak jsme tak leželi a už byla tma, skoro bych tam usnula.

Když jsem od něj odcházela, říkala jsem si, že jsem se když už nic jiného, tak si mohu čas od času dopřát alespoň průměrný sex a docela lačným milencem. To je ten pozitivní přístup. A ten negativnější? Přeci jen ve mně stále hlodá nějaká taková nespokojenost…..pan P. je opravdu nadšený milenec, jen mě tam stále něco chybí….

Kde je chyba? Ve mě?

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Hrobárová Dcéra Hrobárová Dcéra | Web | 11. června 2015 v 19:31 | Reagovat

Och nie, chyba nie je v tebe. Len každý máme iné potreby a pasujú k nám iný ľudia... ale to neznamená, že si chvíle s pánom P nemôžeš užiť a brať ich ako také malé potešenie ;-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama