2.6.2015 úvahy o Božském a další randění...

2. června 2015 v 22:41 | majinka |  Moje postřehy

Tak dnes je to už zase 14 dnů, co jsme se s Božským viděli. Nebyl sice žádný sex, ale i tak to bylo moc pěkné. Je mi smutno, ale snažím se vydržet. Nic jiného mi taky nezbývá. Často mám pocit, že mě to zničí, ale pak si řeknu, že jsem to už vydržela mnohem déle, tak to prostě musím zvládnout.

Často mě napadá, že je to vlastně úplně šílený, že jsem si tohohle chlapa nechala vstoupit do života, ale strašně moc se nechci vzdát té představy, že tam někde je, i když ho třeba neuvidím tak často, jak bych chtěla.


Ve čtvrtek bych se měla sejít (prvně) s panem P2. Upřímně řečeno, nevím, jestli se s ním vůbec setkat chci. Ještě před měsícem jsem si to docela užívala, ale teď jsem z toho randění a poznávání nových mužů unavená. Taky jsem otrávená z toho průměrného sexu, který jsem s muži, se kterými jsem měla sex po Božském zažila. (Malou sympatickou výjimkou je majitel kočky, pan P., ale to jen kvůli těm jiskrám kolem něj). Božského prostě nikdo nepřekonal a vůbec nevím, jestli někdo překoná…. A vím podle několika článků na netu, že bych měla najít někoho, kdo ho překoná, když se od něj budu chtít odpoutat….,ale copak to jde?...(ale o tom jiný článek a jindy).

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama