Proč má muž milenku?

29. května 2015 v 22:53 | majinka |  Vše pro milenky

Nejste jeho manželka - tedy:

-nesekýrujete ho za každou maličkost
-nedohadujete se k vůli banalitám
-povídáte si s ním nasloucháte (naslouchání je nutné, naposledy co jsme se s Božským viděli, v prvních pěti minutách na mě nasypal všechny svoje problémy minulého měsíce)
-díky vám, podává nejlepší výkony v sexu (z mé strany potvrzeno, od Božského jsem se dozvěděla, když jsem chválila, jak mu pěkně stojí, že je to prý hlavně díky mě…)
-on s vámi může sdílet to, co s ním manželka už dávno nesdílí

Muži chtějí někoho, kdo:

-je nebude prudit
-nebude se na ně dívat svrchu, protože důvod k obdivu nemá
-je pochopí, a uvěří, že si vzali megeru… (jen mnoho vašich milenců to nepřizná)


Nechtějte po něm, aby opustil manželku. Hlavní důvod, proč to většina mužů neudělá, je vlastní pohodlí. Mnoho dobře míněných rad říká, že by jste jako milenka s těmito úmysly, měla být ale hooodně trpělivá. Je tu totiž i mizivé procento, že by to vyjít mohlo.
S jistou pohodlností toho mého ženáče mám zkušenosti i já. Za tu dobu co ho znám jsem pochopila, že se mu moc nechce vymýšlet nějaké výmluvy,abychom se mohli vidět….to už musí hooodně chtít. Ale nejlepší podle něj je nic nevymýšlet a jen se tak nějak po anglicku vypařit.

Muž otrávený mnohaletým manželstvím potřebuje tedy péči, i něhu, zájem o jeho osobu, práci i koníčky - tedy někoho milého, komu na něm záleží, jen je dobré to s tou celou péčí nepřehánět a to jde často těžko.
Po schůzce se rozloučíte a jdete si každý po svém. A to mu vyhovuje nejvíce. Dokud se tedy nezačnete chovat jako jeho manželka a nebudete na něj nijak tlačit, tak pro něj budete perfektní.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 stuprum stuprum | Web | 30. května 2015 v 22:25 | Reagovat

Muž potřebuje ženu - zaručeno. :)

2 L. L. | Web | 2. června 2015 v 14:00 | Reagovat

:-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama