Hodinový hotel Praha – Braník

21. května 2015 v 22:24 | majinka |  Hodinové hotely


Tenhle hodinový hotel byl první,který jsem viděla a zažila - zase s Božským! Levnější než Břevnov. Je to takový nenápadný dům, ve vilové čtvrti. Má různé kategorie pokojů. Vyzkoušeli jsme jich několik, od klasického, po luxusnější. Klasické pokoje jsou menší, s trochu horší postelí(jsou to 2 postele u sebe,takže uprostřed máte dřevo, které vás může různě tlačit…),ale zas tak velký problém to nikdy nebyl. Luxusnější pokoje jsou v podkroví, jsou větší, jen mi tam občas bylo horko (nevětráno,ale to se dá napravit), lepší postel (nic co nebudete chtít, vás nebude tlačit), která je asi nejdůležitější. Koupelna ok, jen u toho jednoho pokoje, mají dost zvláštní,malinký sprchový kout (při sprchování určitě naděláte potopu).Po celém hotelu určitě uslyšíte ostatní návštěvníky a to docela na můj vkus intenzivně.Smějící se Občas hodně úsměvné! Ze zkušenosti vím, že sem je nutné opravdu přijít na čas, pokud přijdete dřív, je dost dobře možné, že dostanete trochu vynadáno - vtipná historka- i mě s Božským sprdla, že jsme přišli o 15 minut dřív a že tedy takhle ne a hlavně, že musíme odejít z pokoje přesně na čas, že to všichni slíbí a pak stejně neodejdou….chichichi...měla jsem co dělat, abych se nerozesmála. S vyplazeným jazykemA čemu se paní diví?? Přišlo mi to hrozně vtipný! Božský se o ní vyjádřil v tom smyslu, že se chová, jako kdyby sama sex dlouho neměla. Ale tyhle dámy se tam mění, já zažila asi tři. Závěr - prostředí je v pořádku, v jakémkoliv pokoji, obsluhu s klíči berte s rezervou.Mrkající

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Tee Pee Tee Pee | 21. května 2015 v 22:39 | Reagovat

Zdravím Tě,
netuším jak začít, nikdy jsem nebyla nucena nic podobného dělat, ale bylo mi to doporučeno a logicky jsem si i jistá, že je to asi to jediné, co mi může pomoci splnit můj sen. Proto se předem omlouvám, pokud Tě má žádost bude obtěžovat, ale věř, že i těch pár sekund, které mi věnuješ, mi pomůže splnit můj největší sen.
Jsem hrdá majitelka toho nejúžasnějšího stvoření, které jsem kdy potkala- tříleté psice čistokrevného voříška jménem Amy. Ačkoliv jsme si prošly nejednou nesází, je mým nejlepším parťákem, přítelem, ochráncem a oddaných společníkem. Po váhání a uváhách "ono to stejně nevyjde" jsem se nakonec rozhodla nás přihlásit do jisté soutěže. Pokud jsi dočetla až sem, jsem Ti velmi vděčná za Tvou pozornost a dovolím si troufale požádat, zda by jsi mi tento sen pomohla splnit. Stačí otevřít tento odkaz → http://www.brithappytogether.cz/ a pod videem ("Tee Pee") kliknout na tlačítko "To se mi líbí" (nutno dole na stránce listovat na stranu 3).
Předem děkuji a věřím v Tvojí pomoc :).

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama