"Člověk na baterky"

4. května 2015 v 21:52 | majinka |  Témata týdne-v mileneckém stylu

První co mě při přečtení tohoto tématu napadlo, bylo -Milenec na baterky… ať už v uvozovkách, nebo bez nich, zkušeností s nimi mám docela dost.
Pokud jde o ty -živé, skutečné milence, posední dobou, je to bída s nouzí. Jedna sorta, věční pisálkové, s obrovskou fantazií, kteří jsou ale asi dobří jenom v tom psaní. Pak tu jsou ti, se kterými jsem se viděla, potažmo i ten sex proběhl, ale neuvěřitelně obrovské pracovní vytížení (podle mě by si zasloužili minimálně diplom za "Pracanta měsíce") jim brání v nějakých těch postelových radovánkách. Takže výmluv je dost a dost. Upřímně řečeno, jsem zvědavá, kolikrát si tenhle měsíc něco taky užiju. Výmluv si užívám dnes a denně. Takže pánové, co vy a vaše baterky?? Řekla bych, že máte částečně vybito !
Pak je tady ještě další sorta milenců, těch s baterkami. Ano, mluvím o vibrátorech. Upřímně řečeno, jak roste můj sexuální apetit, můj vibrátor mne baví míň a míň. Zvláštní? Myslím že tak úplně ne. Když je nejvyšší nouze, tak po něm sáhnu ráda (a orgasmus je zárukou) ,ale dospěla jsem k názoru, že opravdovému mužskému se nevyrovná fakt vůbec nic!
Jen když baterky dojdou, v tomhle případě je můžu jednoduše vyměnit…
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama