24.5.2015 Procházky a zmatek v hlavně

24. května 2015 v 20:39 | majinka |  Moje postřehy


Obě víkendové noci mne trápily pro mě dost špatné sny. Myslím, že v jednom se mi zdálo o Božském, něco v tom smyslu, že už ho neuvidím, že mu na to manželka přišla nebo tak….no můžu jen doufat, že se to nevyplní.

To mě vedlo víkendovým úvahám o tom, co mi Božský vlastně v úterý naznačil a dokázal, že se mnou chce stále být, stále ho to se mnou baví, jen má prostě teď málo příležitostí, se vidět (to pro mě může být uklidňující při mých úzkostných stavech co se jeho týče) a pak jsem se zase zamýšlela nad tím, co se asi bude dít, když se to mezi mnou a Božským provalí….jak mi pár lidí u řeklo, ono se to stejně dřív nebo později stane...upřímně řečeno, já si to fakt nedokážu představit.

Odpoledne jsem vyrazila na takovou průzkumnou procházku na začátek čtvrti, kde bydlí Božský (a kromě něj taky spousta jeho příbuzných a známých…).Nikam dál jsem se neodvážila….jen mám pocit, že se asi brzo odvážím, ale musím si vymyslet nějakou výmluvu (že ho nepronásleduju), kdybychom se potkali a tu ještě nemám…, jsem střelená, já vím !

Když jsem došla domů, napsal mi pan P. (ten co bydlí s kočkou), že jestli se nechci stavit,ale to jsem tentokrát odmítla, původní plán totiž byl, setkat se příští týden, takže uvidíme. Vzhledem k jeho pracovnímu vytížení, taky není vůbec nic jisté….nojo, kdyby mi napsal Božský, vykašlu se na veškerou únavu i domácí povinnosti a běžím hned!

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama