10.5.2015 Pan H. - Kudrnáč

15. května 2015 v 23:09 | majinka |  Můj milenecký občasníček
Tenhle článek má pro mě trochu nahořklou pachuť, jelikož jsem se dneska dozvěděla, že pan H. se už vidět nechce. Pravé důvody bohužel neznám a je mi to přeci jen trochu líto. Z mého pohledu hodně zvláštní a vlastně i zajímavý člověk. Asi 175 cm a 50 let.Má plnovous, který ho dělá minimálně o 10 let starší a kudrnaté vlasy na ramena.Hodně upovídaný,takže jsem se toho spoustu dozvěděla a udělala si výlet k němu za Prahu,kde žije docela netradičně,ale moc pěkně. Je to fakt docela dálka, takže bychom se asi stejně pravidelně neviděli.
Šel na to celkem rychle a sex s ním byl docela hezký,ale vlastně průměrný, i když výdrž má celkem dobrou. Jeho zvláštností je, že má na penisu piercing a velmi dlouhé orgasmy-oboje pro mě byly novinky. Nicméně celé to špatné nebylo a byla jsem docela i unavená,ale možná víc z toho jeho povídání,než z milování. Byl to zážitek, který stál za to, asi by to stejně nějak déle nevydrželo,ale přes mě docela mrzí, že už se neuvidíme.

Oba uvedené pány samozřejmě srovnávám s Božským (který se mi už víc jak měsíc neozval). Nemůžu jinak. Ve srovnání s Božským jsou tito dva pánové opravdu je průměr.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama