Květen 2015

Proč má muž milenku?

29. května 2015 v 22:53 | majinka |  Vše pro milenky

Nejste jeho manželka - tedy:

-nesekýrujete ho za každou maličkost
-nedohadujete se k vůli banalitám
-povídáte si s ním nasloucháte (naslouchání je nutné, naposledy co jsme se s Božským viděli, v prvních pěti minutách na mě nasypal všechny svoje problémy minulého měsíce)
-díky vám, podává nejlepší výkony v sexu (z mé strany potvrzeno, od Božského jsem se dozvěděla, když jsem chválila, jak mu pěkně stojí, že je to prý hlavně díky mě…)
-on s vámi může sdílet to, co s ním manželka už dávno nesdílí

Muži chtějí někoho, kdo:

-je nebude prudit
-nebude se na ně dívat svrchu, protože důvod k obdivu nemá
-je pochopí, a uvěří, že si vzali megeru… (jen mnoho vašich milenců to nepřizná)


Nechtějte po něm, aby opustil manželku. Hlavní důvod, proč to většina mužů neudělá, je vlastní pohodlí. Mnoho dobře míněných rad říká, že by jste jako milenka s těmito úmysly, měla být ale hooodně trpělivá. Je tu totiž i mizivé procento, že by to vyjít mohlo.
S jistou pohodlností toho mého ženáče mám zkušenosti i já. Za tu dobu co ho znám jsem pochopila, že se mu moc nechce vymýšlet nějaké výmluvy,abychom se mohli vidět….to už musí hooodně chtít. Ale nejlepší podle něj je nic nevymýšlet a jen se tak nějak po anglicku vypařit.

Muž otrávený mnohaletým manželstvím potřebuje tedy péči, i něhu, zájem o jeho osobu, práci i koníčky - tedy někoho milého, komu na něm záleží, jen je dobré to s tou celou péčí nepřehánět a to jde často těžko.
Po schůzce se rozloučíte a jdete si každý po svém. A to mu vyhovuje nejvíce. Dokud se tedy nezačnete chovat jako jeho manželka a nebudete na něj nijak tlačit, tak pro něj budete perfektní.


Citát posledního květnového týdne

26. května 2015 v 22:19 | J.Hora |  Citát týdne
Milenec je nesprávný muž na správném místě.

Josef Hora

Citáty o milencích a milenkác budu teď uveřejňovat kždý týden. Do komentářů můžete napsat váš názor na tento citát.
vaše majinka

Shakira - Can't Remember to Forget You ft. Rihanna

26. května 2015 v 20:44 | youtube |  Youtube

další hodně sexy song

24.5.2015 Procházky a zmatek v hlavně

24. května 2015 v 20:39 | majinka |  Moje postřehy


Obě víkendové noci mne trápily pro mě dost špatné sny. Myslím, že v jednom se mi zdálo o Božském, něco v tom smyslu, že už ho neuvidím, že mu na to manželka přišla nebo tak….no můžu jen doufat, že se to nevyplní.

To mě vedlo víkendovým úvahám o tom, co mi Božský vlastně v úterý naznačil a dokázal, že se mnou chce stále být, stále ho to se mnou baví, jen má prostě teď málo příležitostí, se vidět (to pro mě může být uklidňující při mých úzkostných stavech co se jeho týče) a pak jsem se zase zamýšlela nad tím, co se asi bude dít, když se to mezi mnou a Božským provalí….jak mi pár lidí u řeklo, ono se to stejně dřív nebo později stane...upřímně řečeno, já si to fakt nedokážu představit.

Odpoledne jsem vyrazila na takovou průzkumnou procházku na začátek čtvrti, kde bydlí Božský (a kromě něj taky spousta jeho příbuzných a známých…).Nikam dál jsem se neodvážila….jen mám pocit, že se asi brzo odvážím, ale musím si vymyslet nějakou výmluvu (že ho nepronásleduju), kdybychom se potkali a tu ještě nemám…, jsem střelená, já vím !

Když jsem došla domů, napsal mi pan P. (ten co bydlí s kočkou), že jestli se nechci stavit,ale to jsem tentokrát odmítla, původní plán totiž byl, setkat se příští týden, takže uvidíme. Vzhledem k jeho pracovnímu vytížení, taky není vůbec nic jisté….nojo, kdyby mi napsal Božský, vykašlu se na veškerou únavu i domácí povinnosti a běžím hned!


22.5.2015 Moje trápení, inspirace na netu a Božské úvahy č.5

22. května 2015 v 21:11 | majinka |  Moje postřehy
Můj mozek a vlastně celá psychika mě týrá představami o Božském. Celkem nutně potřebuju sex,ale ne tak jakýkoliv sex!Chci ohňostroj jisker! Chci prostě božský sex...ten ostatní mě prostě neuspokojí tak jak bych chtěla. Chci znovu tu bezbřehou vášeň, která sem tam trochu bolí (a to k tomu patří), muže, kterému nemusím říkat jak na mne sáhnout a který ve mně probouzí tygřici ! Bohužel ale i city, které cítit nechci. Chci mít po sobě zase modřiny a kousance, chci,aby mě druhý den zase všechno bolelo a skoro jsem nemohla chodit. Chci zase cítit jeho sperma.Chci být načichlá jeho cigaretami, mít zase bolavé rty a poškrábanou bradu.

Mám sice nadomlouvaná na příští týden asi 3 rande, které jsem vzhledem k mé nemoci tenhle týden odložila a pánové se snaží a pořád se dotazují, jestli se s nimi sejdu. To holku přeci jen potěší... Ještě jsem se s žádným z nich neviděla….ale,tak nějak nevím, jestli se mi chce s nimi scházet. Jeden ze zmíněných pánů dnes psal mail- že mi prý přeje hezký víkend….jak milé.

Dnes jsem při brouzdání na netu našla pár zajímavostí…. První… jak se muži vymlouvají, když nemají chuť na sex ( díky svým četným sexuálním avantýrám si říkám že to snad ani nemůže být možné,ale asi ano) - z článku vyplynulo, že muži se nejčastěji vymlouvají na to, že mají moc práce, když je nebaví sex s jejich ženou. Pak jsou v očích ženy jen ti pracovití chlápci, co dřou od rána do večera a jejich ženy jim to baští. - hned jsem si vzpomněla na Božského. Zajímalo by mě, jak to asi dělá doma, když na to dostane ta jeho chuť….jestli se Božský taky vymlouvá na to, že je upracovaný. No v tomhle ohledu jsem prostě sobec, někdo by mohl říct, sobecká mrcha a ve skrytu duše doufám, že ona stále sex nechce a on až to nebude moct vydržet, konečně si něco vymyslí nebo se nějak vymluví a konečně spolu zase skočíme do postele my dva. Nemůžu se dočkat!

A druhá….. věc, kterou muži ženám slibují a nikdy ji nedodrží - třeba věta- "ozvu se" - pořád jsem částečně naivní a chci mužům (co mužům, hlavně Božskému) věřit, že tyhle slova myslí vážně. Když jsme se viděli v to úterý, dělala jsem na něj smutné oči a pokusila jsem se párkrát vyzvědět, kdy bychom se tak asi mohli sejít v posteli…..?? A on sliboval a sliboval (a to jsem se snažila na něj moc netlačit)...že možná už o víkendu...a nebo že nejpozději před tím, než pojedu na dovolenou….tak snad tedy během června? Ech, ale já se chci vidět co nejdřív...ale musím radši mlčet,protože ho nechci v žádným případě odehnat, i když když bez něj prostě trpím a vadí mi, když mě nechává takhle čekat. To je asi hold ten osud milenek ženáčů. Snažím se užívat si život i bez Božského. Třeba o sebe pečovat, abych se mu třeba ještě víc líbila…..

Zase mám pocit, že můj život určuje někdo úplně jiný, neviditelný a že já jsem jen taková loutka. A zase mám pocit, že se mi jenom vysmívá. Ať jen trpím, to k tomu prostě patří a jinak to nebude a můžu si být jistá, že trpět ještě budu. Můj deprimovaný stav mě zase dohání k iracionálním myšlenkám. (asi o tom bude samostatný článek…) … googluju Božského na internetu, zírám na jeho fotku na skypu, část mého já se chce z ním vydat a třeba se jen na něj z dálky dívat. Celé mě to dohání k šílenství,ale vzdát se toho v žádném případě nechci.

-obrázek: google.com


Hodinový hotel Uhříněves

21. května 2015 v 22:38 | majinka |  Hodinové hotely


Nejvzdálenější hotel (autem o víkendu ráno, od nás to trvalo půl hodiny) a taky nejdražší. Božský tam chtěl hlavně z toho důvodu, že je tam vana s vířivkou v pokoji (skoro vedle postele) a že by to mohlo být zajímavé. Prostředí hotelu je hezké a chlápek v recepci takový akční. Doprovodil nás až na pokoj a tak nějak nám to tam ještě chtěl ukázat. Pokoj byl opravdu největší, co jsem kdy viděla. Dalo by se tam tančit! ÚžasnýPokoj spíše tmavší (to ničemu nevadí), jen fotky na internetu ukazují spíš světlé pokoje. V pokoji je i malinká koupelna se sprchovým koutem. Muchlování ve vířivé vaně, hned vedle postele byl pro mě opravdu nový a pěkný zážitek,jen když jsme se přesunuli do postele,zjistili jsme, že je v pokoji díky té vaně vlhkost jako v prádelně, takže z nás tekl pot proudem. V pokoji se dalo otevřít jen malé okénko v koupelně. Pak jsme ještě vypustili vanu a ovzduší se trochu zlepšilo. Takže, vana u postele je sice super, ale má to svoje mouchy. V tomto hotelu jsme ostatní návštěvníky opravdu neslyšeli. Nikdo nebyl slyšet ani na chodbě, díky tlumené hudbě, která všude zněla. Tady na to přišli.Mrkající


Hodinový hotel Praha – Rybalkova

21. května 2015 v 22:34 | majnka |  Hodinové hotely


Navštívila jsem tento hotel pouze jednou, a to s panem "už nikdy víc". No upřímně řečeno, moc se mi tam nelíbilo. (No, říkám si, že možná kdybych tam byla s Božským, tak by to bylo jiné…). Hotel patří cenou podle mě mezi spíše dražší,ale to asi dělá to centrum Prahy. Pokoj, kde jsme byli, byl opravdu malinký a plný různých opravdu nepotřebných cetek. Po chodbě a na pokoji to hodně nepřirozeně vonělo!Zamračený Podle mě to tam bylo nastříkáno nějakou tou vůní do pokoje….myslela jsem v prvních chvílích, že se zadusím! Koupelna taky malinká, to by celkem nevadilo, což o to,ale přišlo mi jako mínus to, že sprchový kout nebyl pro dva. Podle jejich internetových stránek mají hodně různých pokojů, i lepších...ale zase mám malinko pocit, že realita se od fotek liší a to k horšímu. Obsluhu recepce jsem neviděla.


Hodinový hotel Praha 6-Břevnov

21. května 2015 v 22:31 | majinka


Řekla bych, že tento hotel patří mezi ty středně drahé.Vždycky se mi tam líbilo. Chodíme tam s Božským a vystřídali jsme několik pokojů. Pokoje ve kterých jsme byli, jsou v podstatě všechny stejné. Malinko kýčovité prostředí,ale to není na závadu. Spíš tmavší pokoje,ale to nevadí, jsou podle mě dost prostorné. Taky jsem si myslela, že tady ostatní návštěvníky hotelu neuslyšíme, ale omyl!Líbající Každopádně je to lepší, než v Braníku. Mě to přijde spíš úsměvné. Na stránkách se mluví o luxusu, jen tedy ta koupelna v pokoji, podle mě moc luxusní není. Nicméně, já moc náročná nejsem, takže mi to tam vždy vyhovovalo. Nikdy žádný problém.


Hodinový hotel Praha – Braník

21. května 2015 v 22:24 | majinka |  Hodinové hotely


Tenhle hodinový hotel byl první,který jsem viděla a zažila - zase s Božským! Levnější než Břevnov. Je to takový nenápadný dům, ve vilové čtvrti. Má různé kategorie pokojů. Vyzkoušeli jsme jich několik, od klasického, po luxusnější. Klasické pokoje jsou menší, s trochu horší postelí(jsou to 2 postele u sebe,takže uprostřed máte dřevo, které vás může různě tlačit…),ale zas tak velký problém to nikdy nebyl. Luxusnější pokoje jsou v podkroví, jsou větší, jen mi tam občas bylo horko (nevětráno,ale to se dá napravit), lepší postel (nic co nebudete chtít, vás nebude tlačit), která je asi nejdůležitější. Koupelna ok, jen u toho jednoho pokoje, mají dost zvláštní,malinký sprchový kout (při sprchování určitě naděláte potopu).Po celém hotelu určitě uslyšíte ostatní návštěvníky a to docela na můj vkus intenzivně.Smějící se Občas hodně úsměvné! Ze zkušenosti vím, že sem je nutné opravdu přijít na čas, pokud přijdete dřív, je dost dobře možné, že dostanete trochu vynadáno - vtipná historka- i mě s Božským sprdla, že jsme přišli o 15 minut dřív a že tedy takhle ne a hlavně, že musíme odejít z pokoje přesně na čas, že to všichni slíbí a pak stejně neodejdou….chichichi...měla jsem co dělat, abych se nerozesmála. S vyplazeným jazykemA čemu se paní diví?? Přišlo mi to hrozně vtipný! Božský se o ní vyjádřil v tom smyslu, že se chová, jako kdyby sama sex dlouho neměla. Ale tyhle dámy se tam mění, já zažila asi tři. Závěr - prostředí je v pořádku, v jakémkoliv pokoji, obsluhu s klíči berte s rezervou.Mrkající


19.5.2015 Osud mi dnes Božkého přihrál :)

19. května 2015 v 22:00 | majinka |  Můj milenecký občasníček

Dnes se nade mnou osud smiloval a světe div se! Viděla jsem se s Božským!!!!! Viděli jsme se v jedné nejmenované instituci,kam jsme oba dnes museli. Zjistila jsem, že ho i po té dlouhé době poznám i na dálku a zezadu...podle chůze...prostě moje radary zafungovaly. Viděla jsem ho, jak venku kouří a šla za ním...musím popravdě říct, že to byl docela adrenalin - velmi zvláštní směsice radosti a strachu. Když mě uviděl, na jeho tváři se objevil lehký úsměv a šel ke mně….prohodili jsme pár vět, o tom jak se máme, co nového a tak, dostala jsem malý polibek….pak si v té nejmenované instituci musel něco zařídit a já šla s ním. Trochu jsme si povídali, o jeho práci (má jí hodně,nebo spíš až příliš), o tom, jak ho bolí ruka (asi z práce-hádám), o zahradničení (i s bolavou rukou něco sázel….), o jeho manželce (mluvil o tom, že na něj doma jak se nudí pořád "řve" - to jsou jeho slova….jinak si ale prý práci hledá...radši o tom nechci moc psát, abych to nezařikla-zase ta moje pověrčivost-možná by jí brzo mohli někde zase vzít do práce- tak si držme palečky,ať to vyjde a Božský bude mít zase víc času na mě a taky trochu klidu doma…).

Když jsme nepovídali, jen jsme se na sebe dívali a drželi se za ruku. Už tohle mě naplňovalo obrovskou radostí….pozorovala jsem, jak se jeho obličej mění,jeho oči, krásný úsměv a strniště na bradě….a jen jsem si říkala, jak jsem šťastná, že ho mohu zase vidět….upíral na mne pohled (dostala jsem asi 3 malé polibky), usmíval se a tiskl mi ruku a já cítila tisíce pomyslných jisker, které kolem nás poletovaly.

Když jsme pak čekali na autobus(jiskření bylo čím dál větší a padl další malý polibek), který nás měl odvézt k jeho autu, říkala jsem si, že bych se vlastně měla aspoň částečně zlobit, on se mi vůbec neobtěžuje ozvat...měsíc žádná sms...nic...a teď dělá jakoby nic….a to mě jako holku prostě trápí...jenže, jakmile se na mě podívá, vím, že se zlobit nemůžu! Pod jeho pohledem taju jako čokoláda na slunci a nezmůžu se na vůbec nic, co bych mu vytkla. A to by to občas myslím zasloužil. Když na to pomyslím, taky mi v hlavě začne blikat varovný vykřičník - o ničem takovém nemluv, na to má svojí hádavou manželku. Ty jsi tady pro jeho zábavu a jen pro příjemné zážitky!….

Ale abych navázala….zase vtipná situace...byli jsme do sebe tak zahledění, že jsme přejeli stanici, kde měl zaparkované auto a museli se vracet….

V autě měl, zase jako vždycky neuvěřitelný chaos...takže musel malinko uklidit…. (tím si "uklidil" pod sedadlo taky klíče od auta, chichi). Po nalezení klíčů jsme poodjeli kousek dál na odlehlejší místo, kde jsme se aspoň chvíli,asi 40 minut mohli věnovat jeden druhému…..jak já si to užívala….každý jeho dotyk, každý jeho vášnivý polibek….tiskl mě k sobě a líbal s vervou sobě vlastní a já si říkala, že snad nic lepšího nemůže být! A co teprve to, jak mne u toho všeho tahal za vlasy! Tak strašně moc mi to chybělo!!!! Jak je vůbec možné, že mne Božský umí líbat přesně tak (drsně a vášnivě),jak to chci a potřebuju?! Jak to, že je to právě on, který umí přesně vystihnout, jak mačkat moje prsa,stehna a zadek?! Mezi námi funguje prostě úžasná chemie!

Schválně jsem si dnes vzala sukni, (ještě mě v sukni neviděl) a jaké bylo jeho překvapení, když mi pod ní sáhl a zjistil, že nemám kalhotky. Vzrušený z toho byl pěkně a sáhl mi pod sukni ne jednou. Tak si říkám, že to asi zase zopakuju.

Když mě pak vezl domů, pěla jsem na něj samou chválu, jako třeba, že je nejlepší samec v širokým okolí a že bych chtěla,aby nám to vydrželo co nejdéle a podobně…. Rozloučili jsme se s tím, co řekl dnes několikrát… že se snad brzo uvidíme. Jen nevíme kdy….

Dnes jsem zase šťastná, ještě teď jsem vzrušená, když pomyslím a něj a na dnešní dopoledne,stále ze sebe cítím jeho cigarety...a dokonce i dnes mi splnil přání a udělal mi dvě modřiny. Na krku mám malý kousanec. Doufám, že se dnes nenakazil mojí rýmou. To bych nerada.

Taky mi nezbývá, než si přát,abychom se brzo sešli v nějaké posteli. Něco mi říká, že to bude pěkně divoké. A neskutečně se těším!

Jak co nejrychleji svést muže?

18. května 2015 v 21:34 | majinka |  Milujeme sex
......a to, když on sex nejdříve vůec neplánoval?

Prosím, napište mi do komentářů vaše tipy z praxe, jak jste svedla muže, nebo ho přiměla k rychlovce?
...těším se na vaše vzušující nápady!

obrázek:google.com

Pocity dneška- 17.5.2015

17. května 2015 v 20:49 | majinka |  Moje postřehy

Už asi 2 dny mne pobolívá v krku. To je jako naschvál!! Hlavně musím doufat, že se to nezhorší a nebudu muset zůstat doma. Mám totiž malou naději, že bych se mohla v úterý vidět s Božským. Vůbec nevím ,jestli bych o tom měla psát,abych to nezakřikla….jej...jsem už i pověrčivá...děsný! Když pomyslím na úterý, cítím zvláštní směsici radosti, očekávání a strachu. Radosti, že ho znovu po dlouhé době uvidím a budu se moct těšit z jeho přítomnosti...i z toho ostatního...a strachu, že se třeba vůbec neobjeví, a nebo se od něj dozvím nějaké pro mě špatné zprávy…..když na tohle pomyslím, zažívám neskutečnou úzkost…..
----vůbec nevím, co s tím vším dělat....


16.5.2015- druhé postelové rande s panem P.

17. května 2015 v 20:46 | majinka |  Můj milenecký občasníček
Když jsem tento článek včera začala psát, ještě stále jsem na tváři cítila vůni jeho vody po holení. A musím popravdě říct, že se po včerejšku cítím zase konečně trochu povznesená. Minulý týden byl totiž plný nijak zvláštních postelových čísel. I když to bylo včera pro mě krátké, jsem za to moc ráda.

Neviděli jsme se asi 14 dní. Je z práce (jelikož pracuje venku) krásně opálený. To jsem mu musela hned pochválit. Taky mě moc baví pozorovat jeho dá se říct skoro neustále pobavený výraz.
U něj doma se za tu dobu nic nezměnilo….nepořádek jako vždycky, protože je prý pořád v práci a nemá čas uklízet a strakatá kočka, která mne přišla přivítat.
Nabídl mi něco k pití a při tom trousil vtípky(strakatá kočka přišla za námi do kuchyně, usadila se na zem a tvářila se uraženě)….cítila jsem se opravdu uvolněně a příjemně. Ani on už nebyl tak nervozní jako minule.
S tím jak mne začal líbat ( a líbá opravdu báječně), tak mne i svlékal. A dělal to opravdu s vervou. Za malou chvíli jsem už cítila, jak mne jeho vzrušení tlačí do klína….
V ložnici jsem už nechtěla otálet a nasměrovala ho do příslušných míst. Tohle je muž, jehož sexuální energie je skoro na stejné úrovni, jako je ta moje….

Užívala jsem si každý jeho dotyk a pohyb i ty malé jiskry, které jsou kolem ve vzduchu, když se milujeme. Když do mne vstoupil zezadu, jen jsem litovala, že nemá trochu větší penis. Zanedlouho jsem v sobě ucítila pěknou dávku jeho šťávy….rozkoš byla skoro dokonalá. Bohužel, jak už jsem psala, měl ještě další povinnosti,takže mne zanedlouho vezl zase na metro. Odjížděla jsem s opravdu povzneseným pocitem. Užila jsem si fajn sex,jen jsme se právě ve chvíli, kdy bych si dala další kolo, museli bohužel rozloučit. A s takovýmhle sexy chlapem se loučím jen nerada. Doufám, že ten pocit radosti,který díky němu mám, mi vydrží ještě alespoň pár dní.14.5.-pan P2-Pan Skromný

17. května 2015 v 20:31 | majinka |  Můj milenecký občasníček

….muž, který mne neohromil

Další průměrný chlápek, 47 let, s bradkou a řídnoucími vlasy….když jsem si ho prohlédla hned mne napadlo, že na svůj věk vypadá vlastně hůř, než Božský v 50ti letech! Neuvěřitelné,ale je to tak!

Během cesty k němu jsem se o něm dozvěděla spoustu věcí (říkala jsem si, že je dobře, že pořád jen nemlčí) a taky to, že ho malinko zaráží má přímočarost a že holku jen na sex nikdy neměl. (Hned jsem dostala nápad na článek na tohle téma, které potvrzuje mojí zkušenost, tedy že se muži, i když chtějí ženu jen na sex, přímočarých žen bojí! Nevím, jestli je to víc k smíchu, nebo k pláči.

Ale vraťme se k panu Skromnému…. Sex v jeho malinkém bytě, na podivně rozložené pohovce byl docela hezký, něžný, jen vlastně krátký a bez náboje, který já tolik potřebuju ke spokojenosti. Chvílemi mi připadal jako takový mazlivý méďa. Byl starostlivý, nabídl mi něco k pití a hroznové víno…..

Ke konci naší schůzky mi řekl, že má výčitky, protože mohl být lepší. Neměla jsem to srdce říct mu, že má vlastně pravdu. Je to určitě hodný člověk s dobrým srdcem,ale jakmile mi při sexu chybí jiskření, nemůžu v tom pokračovat. Když bylo po všem, odvezl mě skoro až domů. Bylo to od něj hezké.
13.5.2015- pan M3-Pan Urputný,aneb už nikdy víc

17. května 2015 v 20:22 | majinka |  Můj milenecký občasníčekK sexu jsme šli do mileneckého azylu (chcete-li hodinového hotelu) v Praze, blízko Náměstí míru...ulice Rybalkova….(bude samostatná recenze...předem říkám, že se mi tam moc nelíbilo…).Průměrný muž (38 let)...všechno na něm bylo průměrné...jeho postava, jeho vlasy, jeho penis...celé jeho vzezření...to,co mi na něm nejvíc vadilo, bylo to, že mi v podstatě skoro nic neřekl, kromě tichých příkazů...choval se ke mně, jako bych byla nějaká gumová panna, nebo šlapka, kterou si zaplatil, a tak čekal, že si nechám líbit všechno, co se mu zamane. To mi začalo vadit celkem záhy.

Byla jsem hodně překvapená z jeho chování, z toho, jak zkoumal můj rozkrok, se zarputilostí vědce, který je právě na prahu nového převratného objevu. Urputnost, kterou se svými prsty vrhal na můj klitoris, mne celkem brzo začala znepokojovat. Sice jsem měla orgasmus,ale on nepřestával ani potom a to do mne v tu dobu ani ještě nepronikl. Když to konečně udělal,měla jsem už klitoris tak bolavý, že jsem si už nic moc neužívala. Jeho vyvrcholení jsem vůbec nepostřehla. I když jsme to celkem dělali dvakrát, můj rozbolavělý klín, tím nejhorším způsobem mi napovídal, že budu moc ráda, až to celé skončí.

Jakmile dal další ze svých pokynů, mlčky jsme se oblékli, vyšli ven a on mne odvezl na metro. Klidně bych šla i pěšky.

No, asi musím při hledání toho ideálního samce bohužel narazit i na tento typ mužů.
10.5.2015 Pan H. - Kudrnáč

15. května 2015 v 23:09 | majinka |  Můj milenecký občasníček
Tenhle článek má pro mě trochu nahořklou pachuť, jelikož jsem se dneska dozvěděla, že pan H. se už vidět nechce. Pravé důvody bohužel neznám a je mi to přeci jen trochu líto. Z mého pohledu hodně zvláštní a vlastně i zajímavý člověk. Asi 175 cm a 50 let.Má plnovous, který ho dělá minimálně o 10 let starší a kudrnaté vlasy na ramena.Hodně upovídaný,takže jsem se toho spoustu dozvěděla a udělala si výlet k němu za Prahu,kde žije docela netradičně,ale moc pěkně. Je to fakt docela dálka, takže bychom se asi stejně pravidelně neviděli.
Šel na to celkem rychle a sex s ním byl docela hezký,ale vlastně průměrný, i když výdrž má celkem dobrou. Jeho zvláštností je, že má na penisu piercing a velmi dlouhé orgasmy-oboje pro mě byly novinky. Nicméně celé to špatné nebylo a byla jsem docela i unavená,ale možná víc z toho jeho povídání,než z milování. Byl to zážitek, který stál za to, asi by to stejně nějak déle nevydrželo,ale přes mě docela mrzí, že už se neuvidíme.

Oba uvedené pány samozřejmě srovnávám s Božským (který se mi už víc jak měsíc neozval). Nemůžu jinak. Ve srovnání s Božským jsou tito dva pánové opravdu je průměr.

9.5.2015 Pan M2 - Svalovec

15. května 2015 v 23:04 | majinka |  Můj milenecký občasníček
Myslím že sen mnoha žen, je zkusit sex s pořádným svalovcem. Můj tedy rozhodně ano - a v sobotu jsem si ho splnila! Jezdí v drahém autě a vypadá jako Herkules .Neuvěřitelně široká ramena a stejně neuvěřitelně útlé boky. Všude samý sval.Krásně modré oči. Je mu 38 let.Při pohledu na něj jihnu.Sice se mi úplně nelíbí muži, co nosí oholenou hlavu- i jeho případ, ale je to sympaťák, takže se to vyrovnává.
Sex s ním byl hezký, něžný (od takového obra bych čekala i třeba něco malinko ostřejšího) a vlastně průměrný. Pouze v jedné poloze. Ale i tuto průměrnost vyrovnává svým impozantním zevnějškem. Zvláštností na něm je, že bezprostředně po ejakulaci se šel vždycky mýt do koupelny….nevím, asi aby si nezamazal prostěradlo. Je taky (zase!) celkem pracovně vytížený a já bych ho moc ráda zase viděla, tak snad se ozve. Ráda bych ho vybídla k trošku ostřejším hrátkám, protože bych moc chtěla vyzkoušet,jaký má tenhle člověk stisk….když se mi podaří ho k něčemu takovému přesvědčit, budu referovat.

Jak být tou nejlepší milenkou, část 1.

4. května 2015 v 21:58 | majinka + net |  Vše pro milenky

Aby jste pro něj byla sexuální bohyní, můžete zkusit tyhle triky: (jsem si jistá, že alespoň nějaké se mu budou líbit). Ke každému z nich jsem připojila svůj názor.

-trhání šatů (s tím mám vlastní zkušenost z minulého setkání s Božským -měla jsem pod normálním tričkem takové staré průhledné, které bych jinak stejně vyhodila a on ho na mě (s hodně ďábelským výrazem) doslova roztrhal! Podle mě je to super vzrušující trik, jen to trvá na můj vkus docela krátce-Božskému asi tak 5 sekund)
-pornočasopis v posteli (proč ne, taky jsem to dřív praktikovala a jelikož jsou muži tzv. vizuálně vzrušiví, nikdy ho tím nemůžete urazit-spíš naopak. Já bych to ráda zase zkusila s některým z mých pánů.)
-sex na neobvyklém místě (vlastně jsem nikdy nějaké neobvyklé místo nezažila. No zažila jsem muchlování v autě, ale ten opravdový sex vlastně ne…. Nejsem v zásadě proti, jen u toho fakt nechci mít obecenstvo! Božský mi minule sliboval, že v létě půjdeme někam ven,tak jsem na něj zvědavá, jestli se nám to splní.)
-hudba při sexu (není na škodu…)
-hluboký orál (ne každá ho zvládne- já tedy rozhodně ne)

-hlasité sténání ženy (já jsem při tom docela dost hlasitá a zatím se to všem líbilo. Jsem zvědavá, jestli to fakt zažiju taky někde venku, to se budu muset hodně krotit!)
-použití vibrátoru (některému se to líbí, jiný muž by to mohl považovat za konkurenci. Mě to Božský taky už navrhnul, ale tak nějak mi to přijde při jeho vybavení zbytečné…)
-natření olejíčkem (tenhle zážitek zatím nemám, ale nebránila bych se)
-sex před zrcadlem (u mě podobné, jako s tím olejíčkem)
-olizování bradavek (já si je sama neolížu)
-olizování prstů partnera (vychází z mojí zkušenosti, zkoušela jsem se svým mužem domácím, ještě když byl při síle a vzrušilo ho to, a zkusila jsem s Božským, a tam ho to vzrušilo až překvapivě hooodně)
-dráždění muže na místě mezi varlaty a konečníkem-tzv.hrázi (to se zatím líbilo snad všem pánům, u kterých jsem to vyzkoušela-takže doporučuju)
-když před ním žena masturbuje (jelikož jak jsem už říkala, jsou muži vizuálně vzrušiví, není na místě s tím nějak otálet…)
-hlt vodky do pusy a olízání jeho bradavek a penisu (tohle bych hádala je pro trochu ostřejší hochy, hned jsem si vzpomněla na Božského- nezkoušela jsem a chtěla bych vyzkoušet- vodka by měla na těchto citlivých místech štípat)
-led na těle (no, nevím -ledu na jeho penisu bych se vyvarovala-z mé zkušenosti je pak hrátkám konec)

Víte o dalších pikantnostech, které při sexu provádět? Sem s nimi do komentářů ! Těším se !!!
obrázek:google.com

"Člověk na baterky"

4. května 2015 v 21:52 | majinka |  Témata týdne-v mileneckém stylu

První co mě při přečtení tohoto tématu napadlo, bylo -Milenec na baterky… ať už v uvozovkách, nebo bez nich, zkušeností s nimi mám docela dost.
Pokud jde o ty -živé, skutečné milence, posední dobou, je to bída s nouzí. Jedna sorta, věční pisálkové, s obrovskou fantazií, kteří jsou ale asi dobří jenom v tom psaní. Pak tu jsou ti, se kterými jsem se viděla, potažmo i ten sex proběhl, ale neuvěřitelně obrovské pracovní vytížení (podle mě by si zasloužili minimálně diplom za "Pracanta měsíce") jim brání v nějakých těch postelových radovánkách. Takže výmluv je dost a dost. Upřímně řečeno, jsem zvědavá, kolikrát si tenhle měsíc něco taky užiju. Výmluv si užívám dnes a denně. Takže pánové, co vy a vaše baterky?? Řekla bych, že máte částečně vybito !
Pak je tady ještě další sorta milenců, těch s baterkami. Ano, mluvím o vibrátorech. Upřímně řečeno, jak roste můj sexuální apetit, můj vibrátor mne baví míň a míň. Zvláštní? Myslím že tak úplně ne. Když je nejvyšší nouze, tak po něm sáhnu ráda (a orgasmus je zárukou) ,ale dospěla jsem k názoru, že opravdovému mužskému se nevyrovná fakt vůbec nic!
Jen když baterky dojdou, v tomhle případě je můžu jednoduše vyměnit…

1.Máj,mé dnešní já a čekání na Božského

1. května 2015 v 21:32 | majinka |  Moje postřehy
Dneska byl ale příšerně propršený 1.Máj....i minulej rok to bylo lepší......hlavně jsem se tolik netýrala svejma myšlenkama. Skoro nic jsem nedělala,jen se tak plácala po bytě z místa na místo a říkala si, co asi dělá Božský. Je ode mě tak blízko a přitom je mi vzdálený... No hlavně se určitě tak netrápí, jako já...ale asi to všechno k tomu patří a musím si to prožít. A já stále čekám....mezitím se scházím s jinými muži,ale ať už je to s nimi jakékoliv, vždycky je budu s Božským srovnávat.Cítím se úplně pitomá,ale vůbec nic nenadělám...jen čekám.

Jsou to úplně šílený pocity...

majinka