Proč jsem se rozhodla pro milenecké téma blogu

10. dubna 2015 v 22:29 | majinka |  Proč tento blog
Jsem obyčejná holka, které bylo nedávno 30 let a která se tak nějak teprve teď zbláznila do randění a sexu. Možná to někomu přijde zvláštní, ale je to prostě tak. A to jsem doposavad měla docela hezký vztah, který trvá více než 10 let. Spolu jsme stále, ale z mého pohledu se náš vztah změnil, možná jak se říká, přechodil, ale jen tak to skončit nejde. A já vlastně ani nechci. Vlastně nevím úplně přesně, co chci.

Podělím se o svůj příběh - od ledna 2015, kdy jsem měla 30. narozeniny (jak se říká, je to sexuální vrchol), mne přímo pohltila touha, pustit do svého života další muže, flirtovat s nimi, nechat se obdivovat,líbat je a samozřejmě -mít s nimi sex! Jistě, s ohledem na muže, se kterým jsem doposud žila a stále žiji, jsem si to už tisíckrát vyčetla a bylo mi z toho už mockrát psychicky špatně, ale nevím co to se mnou je…asi ta příroda nebo co….
Takže jsem přešla od fantazírování o bývalém šéfovi,nebo kolegovi z práce do akce a dala si inzerát na erotické seznamce, kde jsou jak zadaní tak svobodní muži (i ženy). A děly se věci ! žen, které chtějí muže "zdarma" tam asi moc není a v současnosti tam mám před 150 nabídek na sex. ALE, i když jsem v této oblasti nováček, celkem rychle mi došlo, že bude nutné chtivé pány pořádně probrat. A vyšlo z toho asi cca 8 nápadníků (to se může každým dnem změnit), kde mám u mnohých stále otazník. Ono taky od chatování nebo mailů je ještě přeci jen dlouhá cesta k tomu, než se dotyčný pán s vámi opravdu rozhodne setkat a eventuelně mít ten sex. A to jsem si myslela, že právě muži, to mají jednodušší (tedy nemají takové zábrany jako my holky)…ale ve všech případech to tak není.

Nebudu tady své současné muže úplně do detailu popisovat (na každého udělám určitě článek-samozřejmě to taky nebude úplně konkrétní-kvůli soukromí),ale vezmu to ve zkratce:
První muž, se kterým jsem se seznámila, díky internetové erotické seznamce , nazveme ho pan M.-pan Božský- je pro mě vlastně výhrou. Zvláštní, že zrovna ten první….Je o pár let starší, ale jeho věk by mu nikdo nehádal.Z mého pohledu moc fajn chlap a nepřekonatelný milenec, sen každé dívky, která má ráda sex. Ty mínusy na něm? Ženáč, kterému tohle náramně vyhovuje, taky má málo času, což mi často vadí,ale nic s tím nenadělám a občas nadává tak nějak vůbec na všechno, ale to se dá vždycky přehlédnout. Tenhle muž je pro mě hodně výjimečný.Jediný, se kterým jsem zatím měla sex.
Další byl pan J1 - 39 let.sešla jsem se s ním na kafe a dort a pak jsme byli ještě na pivu, sympatický mi byl, i když mi na jeho vzhledu pár věcí vadilo a hlavně mi vadila ta jeho nervozita. O to víc mne překvapilo, že se mnou chtěl mít hned ten večer sex - kdybych ovšem chtěla. Proběhla jen líbačka (líbal dost zvláštně,ale stejně mne to vzrušovalo) a osahávačka v jeho autě a pak jsme se už neviděli. Za 2 dny přišla sms, že to chce ještě zkusit s bývalkou.
Další, pan J2- 39 let (taky), se kterým jsem absolvovala kafe a líbání v jeho autě- líbá hezky. Plus bod pro něj! I když zpočátku mi připadal takovej nemastnej neslanej, jelikož všechny pány srovnávám s panem M.-to je prostě jinej level! Ale stále má u mě šanci a jsme v kontaktu přes sms. Mínusy? -zadanej, tedy časově omezenej, a nápady na sex v jeho kanclu mne neuchvátily…další mínus…za hodinové hotely nechce asi moc utrácet.
Pak ještě jeden muž- říkám mu pan Otrava - proběhla schůzka u vína,ale už od začátku se mi ten člověk nezdál.Neumím to popsat, byl zvláštní a jiskra žádná. Nakonec mne odradil tím, že si představuje, že všechno zařídím já, najdu hotel a nejlíp někde tam, kde bydlí…. Tedy příliš pohodlnej.
Moje odmítnutí mu bylo asi úplně jedno, a neustále otravoval, jako kdyby nic. No, možná mu to už konečně začíná docházet.

S dalšími pány jsem se zatím nesešla…. Je tu ještě pan T.35 let - s tím si zatím jen píšu, ale stále nevím, jestli se chci vidět, přijde mi trochu natvrdlej, pak pan Z. - možná proběhne kafe o víkendu, takže uvidíme, je starší, tak by to mohlo být zajímavé, jen mám obavy ( z toho co mi napsal), že to bude citlivka. Pak je tu pan H.- na toho mám telefon a dokonce je snad i nezadaný,ale s časem je na tom špatně - a zrovna na setkání s ním se těším. A pak tu jsou dva s otazníkem - pan L. a pan M2 - o ty bych stála je vidět, ale nějak se nemohou k ničemu rozhoupat, tak uvidíme. Já budu určitě informovat.

A proč tento blog? Možná to mnohým může připadat nemorální ( a taky je, na nic si hrát nebudeme), ale jelikož jsem se dostala do stavu, že kterého mi alespoň zatím není pomoci (a já z něj ani pomoct nechci), ráda bych tady sdružila ženy a dívky, které jsou v podobné situaci jako já, jsou milenkami - částečně jsou v tomto stavu šťastné a částečně je mnohé skutečnosti trápí,ale nechtějí,nebo nemohou s tím teď nic dělat. Můžeme si tady sdílet zkušenosti, rady příběhy a komentáře……Prolezla jsem internet a nic podobného jsem nenašla,ačkoliv bych takovou stánku ocenila a tak mě napadlo,že možná i mnozí jiní. Ráda bych totiž své milenecké radosti i strasti nějak sdílela a myslím si, že v jisté anonymitě takového blogu to bude jednodušší. Budu zady zveřejňovat články/rady a zajímavosti, které by mohli ocenit jak ženy tak možná i muži, kteří mají takovýto druh vztahu. A já se aspoň vypíšu ze svých pocitů, které mne zahlcují.

Ještě bych měla popsat taky sebe - nepovažuju se za nějakou krasavici, ale z mých posledních zkušeností s mými nápadníky, jsem zjistila, že se možná podceňuju, ale možná mou atraktivitu zvyšuje právě ochota k sexu….to zatím nevím….takže, jsem celkem vysoká-180 cm a co na mě může chlapy odrazovat, jsou kila navíc (více jak 10 kg), i když už jsem se taky dozvěděla (a to od pánů výrazně štíhlejších než já), že se jim líbí, když mají ženskou za co chytit a vlastně jim tohle vůbec nevadí (takže baculky-nezoufejte !),taky nejsem moc upovídaná, což nějací muži hlavně při první schůzce rádi (asi) nemají, ale četla jsem, že obecně ukecané holky chlapům vadí (tak nevím jestli je to plus nebo mínus), abych uvedla taky nějaké ty plusy - myslím, že mám docela hezký obličej, a určitě se pánům na mě líbí dlouhé vlasy do pasu (jsem brunetka a nebarvím se) a možná moje plné a souměrné rty.

A jací muži mne mohou mít? Líbí se mi ti, kteří jsou aktivní, nejsou nervózní (já jsem prvně většinou aspoň trochu) a nebo to umí aspoň skrývat, a mají rádi jako já vášnivý sex. Taky ti, co se nestydí mi říct, co se jim líbí a něco z nich vyzařuji - to bude to charisma. Taky ti co nejsou žádní skrblíci. (Já nechci drahé dary, to vůbec…jen třeba by mohli to kafe zaplatit....). Ti, kteří pochopí, když s nimi nechci mít sex hned na první schůzce.Sympatie jsou v těchto vztazích taky moc důležité a když jiskra nepřeskočí, nedá se nic dělat…jede se dál. Já to tak beru a ti pánové by měli taky. (Ne každý milé dámy to chápe). - Už to nebudu tady dál rozvádět - ale bude samostatný článek pro pány.

zatím se mějte pěkně, vaše majinka

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Hrobárová Dcéra Hrobárová Dcéra | Web | 21. dubna 2015 v 22:52 | Reagovat

Ten fakt, že ak poviem narovinu chlapovi, že s ním chcem sex a on začne strečkovať a radšej zdrhne mi skoro nikto neverí! :-P Ani nevieš ako ma potešilo, že nie som sama, kto to zažíva a že proste chlapi predsa len nie sú sexuxhtivé mašiny 8-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama