Pan M.-Pan Božský-můj ženáč č.1

13. dubna 2015 v 21:47 | majinka |  Já a moji muži
Je vysoký kolem 180 cm (když se hrbí, tak se diví, že jsem vyšší než on), je velmi štíhlý, má takovou tu šlachovitou postavu a hrubé ruce (živí ho manuální práce). Má krátké černé vlasy, ve kterých je patrných pár šedin a světle hnědé oči. Sluší mu to,když je oholený, i strniště na bradě. Má hodně ostré rysy,ale na věkovou kategorii 50+ má velmi málo vrásek. Klidně bych mu hádala tak o 10 let míň. Nosí výrazné brýle, ktré podtrhují moc pěkně jeho vzhled. Nosí většinou takový ležérní styl- triko,mikinu,kalhoty....v zimě koženou bundu (přijde mi, že mu zima příliš nevadí). Mně odsobně se líbí úplně ve všem.
Taky se mi moc líbí jeho vůně (a to nemyslím takovou tu podvědomou vůni); je to směs cigaret, pánského parfému (pro mě úplně neuvěřitelná věc- manuálně pracující chlap je zvyklý na sebe stříkat voňavku!) a peprmintových žvýkaček. Toho se jen tak nenabažím.


Snažím se do toho muže nezamilovat (a je to příšerně těžké),ale je dost dobře možné, že už zamilovaná jsem. Aspoň podle mnohých článků a chytrých rad na internetu. Tak se snažím si to aspoň nepřipouštět. Protože pak by to bylo ještě těžší. Prošla jsem si za minulé tři měsíce i fází, kdy jsem nemohla jíst i když jsem měla hlad a tak podobně. To se prý u zamilovaných objevuje. Ta je už za mnou.Každopádně v tomhle vztahu je mi zamilovanost k ničemu.
Občas je úžasně roztržitý, třeba když něco hledá v autě, nedá mi to a musím se aspoň usmívat, jak se tváří nešťastně a vraští čelo...za tu dobu,co se známe se už dobýval do úplně cizího auta a pak to sváděl na tmu venku a nebo odcházel z restaurace bez placení...
Často nevím, jak se v něm mám vyznat. Nemyslím si, že by byl do mě zamilovaný (nic moc jeho zamilovanosti nenasvědčuje), jen když se na mě podívá a usměje, podlamují se mi kolena a taju jak čokoláda na slunci.Zažila jsem s ním procházky ruku v ruce rozkvétající přírodou, přirovnal mě romanticky k labuti,říká mi zlato a teď nedávno mi začal říkat broučku.Když jsme si chatovali, posílá mi srdíčka a zamilované smajlíky - v tomhle případě si troufám odhadovat, že pro muže jako je on, nějaký obrázek nic moc neznamená- posílá jen jen proto, že mu přijdou hezké.No,ale v mé holčičí dušičce to hlodá.Zároveň si zvykám na jeho strategii, ozývat se mi (nejdřív tak 3 dny dopředu) , jen když už má naše setkání naplánované a dlouho neměl sex, protože jinak mu přijde zbytečné mne kontaktovat, když ví, že čas mít nebude.Naposledy se ozval po dvou týdnech, kdy jsem o něm neměla vůbec žádné informace.Pak jsme si psali dlouho do noci, jak se na sebe těšíme…..sešli jsme se o tři dny později.
Ano, jako milenka ženatého muže jsem odsouzena k tomu čekat….čekat až se ozve,že má čas a budeme se moct sejít.A hlavně ho moc neotravovat smskami. Vím, že nic jiného mi ani nezbývá. A ano, i ta kapka žárlivosti se u mě objevila, žárlím na jeho ženu, na to, že ho může mít každý večer a každý víkend pro sebe. Ale na druhou stanu si říkám,aspoň jsme si vzácnější. Úplně nejhoší na tom všem je, že vlastně nikdy nevím, jestli se ještě vůbec příště uvidíme.


A sex? Zažívám s ním úplnou sexuální explozi!!! Myslím, že už jsem to tady možná psala, je snem každé dívky a ženy, která má sex ráda a miluje neustálé přívaly vášně!
Říkám, zažila jsem toho do třicítky celkem dost, ale TOHLE? To je neuvěřitelný!!! Často si říkám, jestli je to vůbec možný! Když jsme měli první sex, byla jsem trochu nervozní z toho,jak se na mne vrhnul,ale to jen ze začátku...je to muž, který mi v této oblasti neuvěřitelně vyhovuje a hlavně sdílí moje nadšení pro malinko tvrdší a hodně vášnivý sex! Není to žádná citlivka- patří spíš k těm ostřejším chlapcům.... líbí se mu kousání, škrábání a pevný stisk tak jako mě. Dokonce i jeho dokonalý penis snese nebo vlastně dokonce vyžaduje trochu hrubší zacházení-to se vlastně teprve učím.Vždycky si odnesu několik modřin a kousanců... S ním jsem porušila pro mne už dvě sexuální tabu -a to anální sex- příliš se mne neptal a prostě to udělal! A to jsem si myslela, že to s jeho velkým nádobíčkem těžko můžu zvládnout....a bylo to pěkné. A další je sex při menstruaci - je to teda malinko prasárna a člověk musí často odbíhat do koupelny,ale jinak?Nic špatného na tom není. A náš rekord? Za hodinu a půl jsme to dělali 7x a já měla celkem 5 orgasmů - tomu se říká výdrž !!!

Vím, že každé z nás se líbí něco jiného, ale řekněte holky, která by alespoň něco z toho nechtěla zažívat?
ilustrační obrázky: google.com
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Hana Hana | 17. listopadu 2018 v 21:30 | Reagovat

Ahojky, tak my si třeba k svátku dáváme fakt je drobnosti. Větší dárky si dáváme spíše k narozeninám a k Vánocům. Jestli hledáte inspiraci na dárky k svátku a nechcete kupovat nic extra drahého tak mrkněte sem https://www.darkysradosti.cz/darky-k-svatku .. mně se ještě nestalo, že bych tam nevybrala dárek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama