Duben 2015

Jedna malá Božská úvaha č.4

30. dubna 2015 v 23:02 | majinka |  Moje postřehy
30.4.2015
Kdyby jste věděli, jak mě bolí napsat jen tenhle datum. Už to jsou totiž více jak 3 týdny, co mne Božský držel v náručí, vášnivě líbal a nestydatě (přesně tak, jak to mám ráda) se se mnou pomiloval. Šíleně mě to k němu táhne a hodně špatně se to ovlivní. Nevím, jestli za to celé můžu já, příroda, nebo to jaro…. Možná všechno dohromady….

....a zítra tu máme květen....

krásnou čarodějnou noc
májinka

Proč to nedělat

28. dubna 2015 v 22:01 | majinka |  Vše pro milenky
Protože to stojí spoustu nervů

Protože to bude určitě (alespoň nějakou dobu) bolet

Protože budeme muset lhát

Protože často je to hodně psychicky náročné

Protože se to provalí

Protože to nemusí skončit dobře

Protože je to ukradený čas našim/ i jeho blízkým

Protože s ním máme jen takové umělé štěstí

Protože se my ženy často nešťastně zamilujeme

Protože na vás věčně nebude mít čas

Protože mu nemůžeme telefonovat nebo psát sms kdy se nám zachce

Protože se staneme něčím jako holkou na telefon

Protože musíme mezi pauzami v sexu poslouchat hovory s jeho manželkou

Protože on často domluvené rande na poslední chvíli zruší kvůli pracovním/rodinným povinnostem


....myslím, že by tu měla být i ta negativa...i když se mi to těžko píše....vymyslíte další?

-obrázek: google.com

Božské úvahy č.3, čarování a pan Ohleduplný

28. dubna 2015 v 21:50 | majinka |  Můj milenecký občasníček
Tak dnes už je to dvacet dní bez Božského. Tiše trpím a být v práci k něčemu platná, mě stojí ohromné úsilí !!! A říkám si, jak je to celé nespravedlivé. -no asi další fáze, kterou si musím projít. Ta jeho, ta v podstatě skoro nepracuje,žije si v relativním pohodlí a ještě má Božského každý večer pro sebe (a ještě k tomu vůbec nevyužívá jeho milenecký potenciál!)…závidím a strašně moc! A ne to, že nemusí pracovat.

Jak už to tak bývá, poblázněné ženy dělají bláznivé věci, takže já kromě pročítání horoskopů, které v poslední době, jako by mi četli myšlenky (jeden říkal, že jestli se mi milovaný muž neozývá, nemám spěchat a druhý, že jsem na prahu krásného vztahu - nechci tomu věřit! Ale je to tak strašně moc na tělo!Ach jo! ) začnu zkoušet i čarovat - že bych tomu nějak zvlášť věřila, se říct nedá,ale proč se nepokusit…brzy k tomu nastane příhodná doba.....no napadá mě,že kdyby Božský věděl, jakých bláznivin jsem k vůli němu schopná, asi by se hodně smál......já se sama sobě taky často směju.


Ještě něco málo o dnešním " slušném" rande s panem P2 - panem Ohleduplným,prošedivělé vlasy,štíhlý,sympaťák, 41 let (jeho název mne napadl celkem rychle:) - seděli jsme půl hodiny na v kavárně...přišel mi dokonce sympatičtější, než na fotce,což mě potěšilo. Dál mě potěšilo, že je vyšší než já - konečně! Co mi úplně nesedí, je jeho podle mě přílišná ohleduplnost, díky které jsem dostala jen malinkatou pusu....pořád mluvil o své práci a pak taky o tom,jak mu záleží na tom, aby s ním byla žena spokojená..hezké no...tak uvidíme příští týden - to jsme se domluvili, že dorazím k němu a zkusíme to v posteli.

Proč to vlastně děláme?

27. dubna 2015 v 21:35 | majinka |  Vše pro milenky

Protože je to zábavné

Protože je to zakázané

Protože on je tak báječný

Protože chceme zažít nespoutanou vášeň

Protože se chceme aspoň chvíli cítit milované

Protože je to nebezpečné

Protože jsme ještě nic takového nezažily


Protože se nám z něj pokaždé podlamují kolena

Protože ten muž nám ukradl kus srdce (a možná nejen to...)

Protože jsme mu naprosto propadly

Protože se nám zvedne sebevědomí

Protože mu nemusíme prát a vařit

Protože jsme s ním šťastné, i když jen na pár chvil

Protože se chceme přestat nudit

Protože on je nepřekonatelný milenec


Budu moc ráda, když mi do komentářů napíšete další důvody, ať to máme pohromadě,co říkáte?-obrázek: google.com

27.4.2015.... duše je rozervaná....

27. dubna 2015 v 21:28 | majinka |  Můj milenecký občasníček
Dnes si připadám dost podobně jako včera. Střídají se u mě dva pocity, ale jsou si dost podobné. U toho jednoho se cítím, jako kdyby mi někdo vyrval z těla část mého já a já jí zoufale chci zpátky! Druhý pocit je ten, jako by mi někdo uvnitř mě kroutil všemi vnitřnostmi a nechtěl přestat! Tohle všechno způsobuje Božského nepřítomnost. A já můžu jen tiše trpět.


Mám takový neodbytný pocit, že pokud ti pánové, které jsem si vyhlédla, nejsou neuvěřitelně zaměstnáni, tak to jsou hlavně obratní pisálkové. Posílají e-maily plné sprosťáren jedna radost, ale když má dojít na skutečné setkání, potažmo na sex, jen hrstka odvážlivců to nevzdá. Přijde mi to úplně neskutečný, šílená spousta keců na netu,v erotických seznamkách, že má holka dojem, že se jedná o super samce, kterej to chce hned! No ale jak jsem již poznala, celé tohle slovíčkaření musím brát s velkou rezervou. Protože, skutek, utek. A to ty chlapy nijak neodpuzuju, spíš se snažím vábit. Došla jsem k závěru, že kdybych si v lednu nezačala s Božským, tak jsem si dodnes dohromady nic neužila. Opravdu. Teď si akorát občas nadávám, že jsem zrovna Božského nechala čekat tak dlouho (14 dní-plných muchlování), mohla jsem si totiž užít víc luxusního sexu.

Teď tady prší a já bych se nejradši milovala.....

vaše posmutněle šílená majinkaPS: ale zítra mám trochu neplánovaně rande, přece jen - s panem P2.,-je novej- ještě pro něj nemám jiný název a nevím, jak to vůbec bude probíhat,ale zítra večer dám vědět.


-obrázek: google.com

26.4.2015 Smutná nálada přetrvává

26. dubna 2015 v 21:36 | majinka |  Můj milenecký občasníček
Vůbec nevím, jestli dnešek je ve správné rubrice, jelikož jsem byla celý víkend na suchu. Proběhlo jen pár e-mailu s pány pisálky. Ale to mě příliš neuspokojuje. Psaní sprosťáren to by jim šlo, ale reálná akce? Nikde. Začílám z toho být pěkně otrávená.
A většinu víkendu jsem trávila jak jinak? Přemýšlením o Božském, jelikož moje hormony stále šílí a šílet jen tak nepřestanou!!! Zajímalo by mě, kdy přijde doba, kdy si na to zvyknu a přestanu tak bláznit. Je mi z toho už celkem špatně,ale zároveň je to krásný. Přes víkend jsem se udržela a nepsala mu sms. Ale připadám si praštěná čím dál víc. Je to prostě strašně dlouho,co jsme nebyli spolu ( nejradši bych s ním byla každý den, další bláznivá myšlenka, vím). A každý den mám pocit, že už to nevydržím. Je to prostě boj sama se sebou a já na sebe nikdy nebyla moc přísná.

pro dnešek to asi bude stačit,
vaše šíleně smutná majinka

Poradíte?

24. dubna 2015 v 22:17 | majinka |  Když potřebuju pomoc/radu
Mám takové dilema, (jsem asi možná pitomá, nevím, nebo spíš poblázněná,ale zeptám se) - přemýším na tím, jak konečně nějak zabavit/zaměstnat Božského manželku,aby měl malinko víc času a nebyl tolik pod kontrolou.
Potřebuju vymyslet nějakou intriku, jak jí nějak šetrně vmanévrovat do nějaký práce,aby jí to zaujalo a Božský v tomhle zůstal stranou.....říkejte si, že je to možná hloupé a nejde to uskutečnit...vymýšlím takové blbiny protože mi šílí hormony touhou po Božském.....

Uvítám každý nápad a názorÚžasný

vaše dnes šílená majinka

-případné dotazy zodpovím v komentech

Moje "božské" úvahy, část.2

23. dubna 2015 v 22:37 | majinka |  Moje postřehy
Dnes je 23.4.2015 - už jen při psaní toho data se ve mě všechno kroutí a svírá .... proč? Jsem posedlá myšlenkami na Božského !!!!!!!!!!!! Snažím se všemožně rozptýlit,ale moc mi to nejde....je to se mnou děsný i v práci, jen přimět se pracovat vyžduje neuvěřitelný úsilí ! Někde jsem četla, že za to může příroda, která na mě křičí : "Potkala jsi chlapa, který ti voní? Ok, pronásleduj ho!
Sakra!
Dnes jsem se neudržela a napsala mu v poledne 3 smsky. Jak jsem předpokládala, neodpověděl... to je normální...utěšuju se tím, že má prostě hodně práce a až bude mít nějakej plán pro nás dva, ozve se. Já musím čekat...
Nejhorší a zároveň bezvadný je, jak bydlíme kousek od sebe... mám tendenci ho stále vyhlížet, jestli ho prostě někde neuvidím...nepotkám....

Jak vidíte, jsem na tom špatně....a asi bude ještě hůřPlačící

Booty

23. dubna 2015 v 22:04 | youtube |  Youtube
další sexy song


22.4.2015

22. dubna 2015 v 23:04 | majinka |  Můj milenecký občasníček
Píšu si stále s panem B. (prý na mě bude mít čas příští týden) a s panem J1., který má prý děsně práce. Nějak se mi je nechce opustit myšlenka na to, že bych s nimi mohla mít sex. Nicméně pan J1 se se mnou dnes sešel asi tak na 30 minut v poledne a proběhla líbačka a osahávačka u něj v autě. No, hezké,líbat rozhodně umí,jen si to celé víc užiju, až budeme někde jinde spolu sami. Pak je tu ještě pan M2.-pan cestovatel- jenže u toho teda vůbec nevím, na čem vlastně jsem.Ozval se i pan P. - vidět se prý ještě chce, ale taky je tak nějak pracovně zatížen - tak snad o víkendu…možná...........

Tak jsem ji poznala

22. dubna 2015 v 22:39 | majinka |  Moje postřehy
Od včerejška díky netu (neplánovaně) vím, jak vypadá Božského manželka. Ale nebojte, nepřišla mi dát pár facek nebo tak něco… Mrkající Já vím, ona stále ne. Přijde mi to docela vtipný…,ale jemu se s tím určitě chlubit nebudu. A taky jsem zjistila několik pro mne zajímavých informací, o kterých Božský za tu dobu co se známe, neprohodil ani slovo. Je fakt, že mi do toho vlastně nic není,ale beru to jako součást té jednoduché mužské logiky, kterou se my ženy stále snažíme alespoň nějak pochopit a často nám to nejde a občas se jen můžeme divit. Pro něj ty informace nejsou důležité ve vztahu ke mně,takže není důvod je zmiňovat. Kdežto my holky rády a často klábosíme o spoustě nedůležitých a nepodstatných věcí.
Ale vraťme se k NÍ (alespoň malinko) - vždycky jsem si ji představovala jako štíhlou, možná až éterickou blondýnu s mikádem. Nevím proč. A je to takhle; po dětech má postavu celkem dobrou,jen takovej baculatej obličej, má tmavé (na černo obarvené), sestříhané vlasy,tak po ramena.Působí chvílemi docela sympaticky, jinak srší teda přehnaným sebevědomím a tak nějak si nenechá nic vymluvit, působí hodně tvrdohlavě.Představte si něco mezi ráznou fotbalovou mámou a buldokem.
Vnímám, jako celkem dost tvrdou a k ostatním kritickou ženu, která si jen tak něco líbit nenechá. Říkám si, že by mě ona při svým sebevědomí asi zadupala do země. Po shlédnutí videa mi došlo pár věcí (to, jak se mi Božský často omlouvá, když já to vůbec nevyžaduju, jak se spíš snaží být vůči manželce pasivní, hlavně aby byl doma klid, to, jak se občas podle mne snaží vyprovokovat jakýsi konflikt a vždycky ho trochu rozhodí,že já na jeho narážky nereaguji,a nebo se jen usmívám s myšlenkou, že já se s ním opravdu nepotřebuju dohadovat,o čemkoliv - tohle budou zvyky z domova),ale stále nechápu, že takovouhle ženskou nebaví sex a ještě k tomu s takovým skvělým milencem, jako je právě pan M., její manžel a můj pan Božský. Ona si se svou povahou prostě rozhodne sama, kdy manželovi dovolí, aby zasunul (prý vždycky jednou za pár měsíců). Podle mého názoru, pro Božského až příliš direktivní.
Ale vlastně jsem ráda, že to tak je, protože kdyby jí přeskočilo něco v hlavě a začala to chtít každý den (což se prý podle mého Muže domácího už jen tak nestane- chci tomu věřit), tak bych pro Božského byla asi úplně zbytečná, takže, jen tak dál.( I když je otázka, jestli by to chtěl on s ní každý den, co jsem tak vypozorovala, tak jí sice vyhoví, když ona chce, ale úplně nadšený z toho není. - jestli ho diriguje i v posteli, není se co divit).

Moje "božské" úvahy, část.1

22. dubna 2015 v 22:23 | majinka |  Moje postřehy
Božský mne ničí svou nepřítomností. Každý den, kdy ho nevidím a nemám o něm žádné zprávy nesu pěkně špatně.Ale možná to tak má být. Já s tím nic nenadělám. Hold si to nějak odžít musím, když už jsem s tím začala… I to, že bydlíme tak blízko sebe mne ničí, ale zároveň naplňuje takovou nějakou zvláštní radostí…

Stále si to nechci přiznat(a pořád dokola na tím přemýšlím), ale jsem zabouchlá, ANO, báječně, šíleně, nádherně a nešťastně….jinak se to ani snad definovat nedá. Zabouchla jsem se do podle mě báječnýho chlapa, se kterým si sednu po všech stránkách a kterej mě má jenom jako občasnou hračku do postele a celá ta situace mu náramně vyhovuje-doma má takové to zázemí a já jsem pro pobavení. Jak jsem někde četla, tvoříme s jeho manželkou dokonalý týmSmějící seSmějící se Možná by se mnou chtěl být v posteli častěji,ale to mu zase nedovolují pracovní povinnosti a manželka, která ho kontroluje,protože se nudí. (to je moje dedukce a jeho slova…).Proč sakra nemůže být volnej ! Já bych po něm hned skočila!Možná si řeknete, jaká to jsem mrcha, ale já si nemůžu pomoct a musím se z toho aspoň vypsat.
A stále si říkám, že se nakonec,až to nebude moc vydržet,přeci jen ozve (stále mám tak nějak pocit,že je přeci jen tak trochu můj)….když se naposledy ozval (když jsem uviděla na mobilu sms od něj,srdce mi div nevyskočilo z hrudi a úsměvu jsem se neubránila) po té 14ti denní odmlce, byla to hotová smsková smršť!! -až do noci a to po dva večery.A nejlepší zpráva? To, že na mne pořád myslí.
Všude (časopisy, články na netu) píšou, "nebuďte pro něj tak dostupná" , "muži chtějí dobývat a lovit"…"když budete dostupná na zavolání, muže spíš odradíte"…(doufám, že to v tomto případě neplatí tak doslova)….ale copak ho můžu po tak dlouhé době odmítnout? To bych se zase na pro mě neurčitou dobu připravila o luxusní sex a taky o jeho přítomnost a to nechci.Tak si aspoň hraju na nedostupnou tím, že se mu snažím nepsat smsky- zatím jsem to vydržela čtyři dny.Ale jelikož to jsou dnes dva týdny,co jsme se neviděli, už to moc dlouho nevydžím.
Jakékoliv myšlenky na Božského mne vzrušují a týrají zároveň.Přepadl mne smutek ze čtrnáctidenního odloučení. Vůbec nevím co s tím dělat…. Někde jsem četla, že je tohle období (abnormální zamilovanosti) normální a že to časem pomine.Můžu jen doufat.

Zase mi připadá, jako by se mi někdo (tam nahoře…) vysmíval, poslední dobou, ať jsem kdekoliv na mne vyskakují odevšud buď články v časopisech, na téma "Byla jsem milenkou a ničilo mě to" , nebo "Milenky čtěte: Proč váš ženáč nikdy neopustí svou ženu?" a podobně, nebo (jako třeba dnes) jsem už dvakrát viděla Božského auto, dokonce mělo i stejnou barvu. Vím, že je to blbost, ale cosi uvnitř mne zabolelo.A do toho jsem si koupila časopis, kde jsem si přečetla horoskop (ne že bych tomu z principu nějak zvlášť věřila),ale tenhle se trefil do černého.Stojí tam něco jako: "Pokud je ve vašem okolí starší muž, který vás už nějakou dobu fascinuje, počítejte s tím, že se vaše city ještě prohloubí. Odříkaného chleba největší krajíc." - a sakra. Bohužel i u mě platí i to,že jsem neudržela city na uzdě (asi jako spousta žen,co tohle zažily) a topím se v tom úplně neuvěřitelně.

20.4.2015 Postelové rande s panem P.

21. dubna 2015 v 21:58 | majinka |  Můj milenecký občasníček
Včera první postelové rande s panem P. - zase přeci jen vypadal jinak, než na fotce,co poslal. Ale líbí se mi, vypadá jako takový ten zlobivý kluk…tetování, náušnice, na krku řetěz…víte jak to myslím. Hezky štíhlej. Já bych od takového čekala, možná větší sebevědomí, když si pozve holku k sobě domů na sex…no, byl celkem hodně nervózní, a nemyslím, že bych se mu nelíbila….a to neříkám, že já nervózní nebyla, ale vlastně jen chvíli na začátku.
Jeho byt, (prý uklízel)….no ženská ruka tam vidět moc není Úžasný ,ale zase to byl zajímavej zážitek. U dveří mne přivítala strakatá kočka.
Nejdřív na to šel docela rychle (mě to nevadilo), pak mi řekl, že musíme zpomalit, že je nervózní….chvílema mi to přišlo až roztomilý, jakej může bejt chlap s celkem drsným zevnějškem. Takže jsme sex proložili jedním kafem a několika cigaretami, aby se trochu uklidnil. Honilo se mi hlavou, že bychom možná byli docela dobří kamarádi, kteří spolu občas skončí v posteli. Stejně to z něj pak úplně nespadlo a stále se omlouval (jak milé). Já mám taky docela problém, že jak jsem vzrušená, tak v sobě chlapa s menším penisem (pan P. ho má přeci jen menšího než Božský, ale neřekla bych, že je to úplná tragédie) prostě málo cítím. Božský mne prostě "zkazil" i v tomhle (předtím jsem totiž tenhle problém tolik nevnímala)…No ale nakonec se nám to celé přeci jen podařilo dokončit a bylo to celkem hezké, no ale Božský to nebyl no. Budu hold teď každého s Božským porovnávat, to si jen tak nezakážu (napadla mne v této situaci Carrie ze Sexu ve městě, jak taky vlastně každého se svým Božským srovnávala, viz epizoda "Američanka v Paříži") a pan P. - i když je o 9 let mladší než Božský má teda celkem rezervy, což mi přijde úplně neuvěřitelný. (Ale budu optimistka a budu doufat, že se to třeba časem zlepší). Co já vím. No, když bych si měla vybrat, jestli žádný sex, nebo alespoň tenhle - (něžně milý, muchlovací), jistě si radši vyberu sex.

19.4.2015 - Zatím nic moc

19. dubna 2015 v 22:44 | majinka |  Můj milenecký občasníček
Co se dělo v minulých dnech? Upřímně řečeno nic moc... psala jsem si s panem J1.,ale nesešli jsme se...málo času a hodně práce z jeho strany...grrrrr. Možná prý příší čtvrtek..ale to jsou zase jen sliby...
Fakt nechápu, jak to ti chapy mají...chtějí se seznámit, nezávazně a já jsem pro,ale asi je mezi nima spousta z těch, co se vlastně ani setkat doopravdy nechtějí....nevím...celkem mi to vadí,ale do jejich myšlení fakt asi neproniknu.
A plánovali jsme setkání s panem H. na pátek -ale nevyšlo to (jemu)...a kdy mu to teda konečně vyjde....
Jo a mám dva nové objevy - pan B. a pan P....no a s panem P. se mám sejít zítra...no snad to celé vyjde...já o tom každopádně pak napíšu. Podle fotky je to chlap co teda stojí za hřích a tak doufám ,že i ten reál bude dobrej :)
A Božský? Už jsme se neviděli 11 dní - ech, jsem z toho fakt dost frustrovaná,smutná, je mi jako by mi někdo vyrval z těla část mně....a mám strach ... jestli se vůbec ještě ozve...protože potřebuju,aby se ozval !No když to beru z té pozitivní stránky, naposledy se ozval až patnáctý den večer,takže ještě je čas .... snažím se mu nepsat sms, ale je to teda příšerně těžký...vůbec jsem si nemyslela, že mě to bude až takhle drtit a při tom je to všechno tak krásný...achjo.

Pravidla pro milenky - od jedné z vás - 1.část

15. dubna 2015 v 22:30 | majinka + net |  Vše pro milenky
 • Nekritizuj ho ! -uvědom si, že s tebou si chce odpočinout a odreagovat se, na kritiku má manželku (dodržuju to do puntíku)
 • Nepomlouvej - tedy, nenavážej se nikdy do jeho manželky- nebude to nikdy dělat dobrotu - pokud to před tebou dělá on a ty s ním chceš "souhlasit", dávej si pozor na to,co řekneš (snažím se nedělat)
 • Pozor na tvoje stopy - a to jak ty co bys mohla zanechat na něm (rtěnka na košili, milostná kousnutí nebo škrábnutí) ,nebo psaníčka po jeho kapsách,tak jde taky například o tvoje věci v jeho autě, s tím souvisí i další bod.... (kontrola "pak" je nutná)
 • Co tvoje vlasy - a to zejména dlouhé v jeho autě a hlavně pokud v tom autě taky jezdí jeho manželka (a ta nemá stejnou barvu ani délku jako ty)...mohla by si dříve nebo později všimnout... (vzhledem k mým dlouhým vlasům na to dávám pozor,i když vlastně nevím jakou délku a barvu má jeho manželka)
 • Nevyčítej si to - nemá to cenu, užívej si krásné okamžiky! (nevyčítám)
 • Neptej se ho na jeho rodinu - mohlo by tě to bolet...když o své rodině mluví sám od sebe,naslouchej pozorně, můžeš z toho vyčíst pro tebe hodně užitečných informací (občas nenápadně vyzvídám,ale on je taky sdílnej,aspoň částečně)
 • Pozor na sms/telefonáty - vím, je to fakt těžký a i když bys s ním prostě chtěla být často a ono to nejde, neotravuj ho smskami a telefonáty, hlavně když bezpečně nevíš, kde je právě jeho manželka....pokud jste si nastavili nějaká pravidla komunikace, snaž se je dodržovat. Pokud pravidla nejsou, stejně se snažte ho moc neuhánět, i když si pořád říkáte, že je to divný, proč se ještě neozval....věřte, že on se dříve nebo později ozve. (říkám, je to dost síla a já si připadám, jako kdybych měla absťák...ale prostě musím vydržet)
 • Měla by sis srovnat v hlavě,co vlastně chceš - takový vztah bys měla brát raději jen jako zábavu ( já to v hlavě moc srovnaný nemám....co chci, to nevím...)
 • Nevymíšlej pro něj nečekaná překvápka - ...pokud nevíš jistě,že vyjdou...můžeš být taky zklamaná, protože on nebude prostě moct (toho jsem se radši vyvarovala,i když mám spoustu nápadů)
 • Nechoď za ním domů - tohle je super chyba!!! - nic tím nezískáš a kdyby tě náhodou viděl a ty nebudeš mít super výmluvu, proč tě načapal u sebe před domem, jen se naštve, nic jiného! Další možnost je, že uvidíš, jak si užívá manželský život a bude tě to zase jen bolet! (nedávno jsem k tomu neměla daleko, jít se za ním podívat, ale vytrvala jsem,naštěstí!, bydlí dost blízko, takže mne to za ním občas táhne,ale držím se)
 • Netlač ho k rozvodu- nic moc tím nedocílíš-maximálně se naštve, pokud on není rozhodnutý se rozvést (vůbec na to radši ani nemyslím)
Rad mám ještě spoustu,tyhle články budou na pokračování....tak zatím pa

vaše majinkaobrázek: google.com

Nouvelle Vague- Dance with me

14. dubna 2015 v 22:01 | youtube |  Youtube
další,podle mě sexy song....


14.4.2015

14. dubna 2015 v 21:53 | majinka |  Můj milenecký občasníček
Dneska to bude asi tak nějak o ničem, ale stejně bych chtěla vyjádřit svoje pocity......
Dnes psal pan T.- Otrava č.2.- kdy se prý sejdeme ? -nikdy ! ...
Zítra to bude týden, co jsme se s Božským viděli....od té doby o něm nemám nejmenší info. Prostě normálka...no...jen je mi čím dál hůř,ale prostě MUSÍM to vydržet! A to jsem mu dnes nenapsala ani jednu smsku :) musím se pochválit :))
Děsně potřebuju chlapa ! Dnes jsem napsala panu H. ....no doufám, že se uvidíme koncem týdne jak slíbil. Taky možná ve čtvrtek proběhne něco s panem M2.- na to jsem moc zvědavá - hlavně jestli to vůbec vyjde....
No dám vědět.

zatím pa, zdraví majinka

Moje a vaše drbárna :)

13. dubna 2015 v 22:23 | majinka |  PROSTOR PRO VAŠE DOTAZY
Tak, tady bude prostor pro jakékoliv komenty, názory nebo dotazy
pro toho, kdo bude chtít.Ptát se můžete úplně na cokoliv. Budu moc ráda, když se tu
rozvine nějaká zajímavá diskuse :))
krásný den
vaše majinka
obrázek: google.com

Pan M.-Pan Božský-můj ženáč č.1

13. dubna 2015 v 21:47 | majinka |  Já a moji muži
Je vysoký kolem 180 cm (když se hrbí, tak se diví, že jsem vyšší než on), je velmi štíhlý, má takovou tu šlachovitou postavu a hrubé ruce (živí ho manuální práce). Má krátké černé vlasy, ve kterých je patrných pár šedin a světle hnědé oči. Sluší mu to,když je oholený, i strniště na bradě. Má hodně ostré rysy,ale na věkovou kategorii 50+ má velmi málo vrásek. Klidně bych mu hádala tak o 10 let míň. Nosí výrazné brýle, ktré podtrhují moc pěkně jeho vzhled. Nosí většinou takový ležérní styl- triko,mikinu,kalhoty....v zimě koženou bundu (přijde mi, že mu zima příliš nevadí). Mně odsobně se líbí úplně ve všem.
Taky se mi moc líbí jeho vůně (a to nemyslím takovou tu podvědomou vůni); je to směs cigaret, pánského parfému (pro mě úplně neuvěřitelná věc- manuálně pracující chlap je zvyklý na sebe stříkat voňavku!) a peprmintových žvýkaček. Toho se jen tak nenabažím.


Snažím se do toho muže nezamilovat (a je to příšerně těžké),ale je dost dobře možné, že už zamilovaná jsem. Aspoň podle mnohých článků a chytrých rad na internetu. Tak se snažím si to aspoň nepřipouštět. Protože pak by to bylo ještě těžší. Prošla jsem si za minulé tři měsíce i fází, kdy jsem nemohla jíst i když jsem měla hlad a tak podobně. To se prý u zamilovaných objevuje. Ta je už za mnou.Každopádně v tomhle vztahu je mi zamilovanost k ničemu.
Občas je úžasně roztržitý, třeba když něco hledá v autě, nedá mi to a musím se aspoň usmívat, jak se tváří nešťastně a vraští čelo...za tu dobu,co se známe se už dobýval do úplně cizího auta a pak to sváděl na tmu venku a nebo odcházel z restaurace bez placení...
Často nevím, jak se v něm mám vyznat. Nemyslím si, že by byl do mě zamilovaný (nic moc jeho zamilovanosti nenasvědčuje), jen když se na mě podívá a usměje, podlamují se mi kolena a taju jak čokoláda na slunci.Zažila jsem s ním procházky ruku v ruce rozkvétající přírodou, přirovnal mě romanticky k labuti,říká mi zlato a teď nedávno mi začal říkat broučku.Když jsme si chatovali, posílá mi srdíčka a zamilované smajlíky - v tomhle případě si troufám odhadovat, že pro muže jako je on, nějaký obrázek nic moc neznamená- posílá jen jen proto, že mu přijdou hezké.No,ale v mé holčičí dušičce to hlodá.Zároveň si zvykám na jeho strategii, ozývat se mi (nejdřív tak 3 dny dopředu) , jen když už má naše setkání naplánované a dlouho neměl sex, protože jinak mu přijde zbytečné mne kontaktovat, když ví, že čas mít nebude.Naposledy se ozval po dvou týdnech, kdy jsem o něm neměla vůbec žádné informace.Pak jsme si psali dlouho do noci, jak se na sebe těšíme…..sešli jsme se o tři dny později.
Ano, jako milenka ženatého muže jsem odsouzena k tomu čekat….čekat až se ozve,že má čas a budeme se moct sejít.A hlavně ho moc neotravovat smskami. Vím, že nic jiného mi ani nezbývá. A ano, i ta kapka žárlivosti se u mě objevila, žárlím na jeho ženu, na to, že ho může mít každý večer a každý víkend pro sebe. Ale na druhou stanu si říkám,aspoň jsme si vzácnější. Úplně nejhoší na tom všem je, že vlastně nikdy nevím, jestli se ještě vůbec příště uvidíme.


A sex? Zažívám s ním úplnou sexuální explozi!!! Myslím, že už jsem to tady možná psala, je snem každé dívky a ženy, která má sex ráda a miluje neustálé přívaly vášně!
Říkám, zažila jsem toho do třicítky celkem dost, ale TOHLE? To je neuvěřitelný!!! Často si říkám, jestli je to vůbec možný! Když jsme měli první sex, byla jsem trochu nervozní z toho,jak se na mne vrhnul,ale to jen ze začátku...je to muž, který mi v této oblasti neuvěřitelně vyhovuje a hlavně sdílí moje nadšení pro malinko tvrdší a hodně vášnivý sex! Není to žádná citlivka- patří spíš k těm ostřejším chlapcům.... líbí se mu kousání, škrábání a pevný stisk tak jako mě. Dokonce i jeho dokonalý penis snese nebo vlastně dokonce vyžaduje trochu hrubší zacházení-to se vlastně teprve učím.Vždycky si odnesu několik modřin a kousanců... S ním jsem porušila pro mne už dvě sexuální tabu -a to anální sex- příliš se mne neptal a prostě to udělal! A to jsem si myslela, že to s jeho velkým nádobíčkem těžko můžu zvládnout....a bylo to pěkné. A další je sex při menstruaci - je to teda malinko prasárna a člověk musí často odbíhat do koupelny,ale jinak?Nic špatného na tom není. A náš rekord? Za hodinu a půl jsme to dělali 7x a já měla celkem 5 orgasmů - tomu se říká výdrž !!!

Vím, že každé z nás se líbí něco jiného, ale řekněte holky, která by alespoň něco z toho nechtěla zažívat?
ilustrační obrázky: google.com